• Informacje na temat:

  kadry reprezentacji

Artykuły na temat: kadry reprezentacji
 • Zakończył się pewien etap w życiu Artura Boruca (37 l.). Piłkarz odszedł z kadry narodowej po 13 latach. Jego żona Sara Boruc (33 l.) nie może poradzić sobie z decyzją męża.

 • 55. KFF: Znamy krótkometrażowe filmy zagraniczne

  Znane są już częściowe wyniki selekcji konkursu krótkometrażowego na 55. Krakowskim Festiwalu Filmowym. Organizatorzy przedstawili listę zagranicznych filmów, które znajdą się w programie. Polska reprezentacja zostanie ujawniona 13 kwietnia na specjalnej konferencji w warszawskim kinie Rejs.

 • Artur Boruc przyjechał na zgrupowanie kadry luksusowym samochodem. Wow!

  Piłkarze reprezentacji Polski z różnych zakątków kraju i Europy zjeżdżają się do jednego z warszawskich hoteli, by rozpocząć zgrupowanie kadry przed meczem kwalifikacyjnym do MŚ. Uwagę wszystkich przykuli Artur Boruc (36 l.) wraz ze swoją żoną Sarą (31 l.), którzy pod budynek zajechali luksusowym ciemnym Mercedesem. Gdy z niego wysiedli, zdawali się nie dostrzegać tego zainteresowanie, jakie...

 • Film o reprezentacji Polski siatkarzy w sierpniu w kinach

  Opowiadający o reprezentacji Polski siatkarzy dokument "Drużyna" w reż. Michała Bielawskiego trafi 8 sierpnia do kin. Pokazuje zawodników podczas meczów oraz w trakcie przygotowań do spotkań z innymi zespołami. Kręcono go przez rok, m.in. w Spale, Warszawie i Płocku.

 • Adam Nawałka - jaki jest prywatnie? Nieco więcej na temat trenera kadry zdradza jego żona!

  Adam (58 l.) i Katarzyna (57 l.) Nawałkowie szczęśliwym małżeństwem są już od 33 lat. Jak wyglądają ich relacje? Znakomicie! Opowiedziała o nich żona trenera reprezentacji Polski.

 • Film "Drużyna" o siatkarskiej reprezentacji Polski od piątku w kinach

  Opowiadający o reprezentacji siatkarzy dokument "Drużyna" w reż. Michała Bielawskiego trafi w piątek do kin. Pokazuje polskich zawodników podczas meczów oraz w trakcie przygotowań do spotkań z innymi zespołami. Kręcono go przez rok, m.in. w Spale, Warszawie i Płocku.

 • ...nożnej, sprawuje funkcję kierownika naszej reprezentacji i należy do najbliższych współpracowników legendarnych trenerów: Kazimierza Górskiego (†85) i Jacka Gmocha (76). Od chwili, gdy na świecie(...) publiczności... Czytaj dalej na następnej stronie... Adam Nawałka pojawił się w 1976 roku w reprezentacji Polski, a dwa lata później był objawieniem mistrzostw świata. Uznano go za jednego...

 • Dokument o siatkarzach "Drużyna" w kinach w sierpniu

  W sierpniu na ekrany kin trafi dokumentalny obraz Michała Bielawskiego "Drużyna", będący opowieścią o siatkarskiej reprezentacji Polski.

 • Boruc wyrzucony z reprezentacji

  ..."Boruc, Dudka i Majewski wzięli udział w libacji alkoholowej. Z tego powodu zostali wykluczeni z kadry" - powiedział Zbigniew Koźmiński, rzecznik PZPN.

 • Dokument o polskich siatkarzach

  Powstaje dokument o reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Ekipa filmowa, kierowana przez reżysera Michała Bielawskiego, towarzyszyła z kamerami zawodnikom na zgrupowaniu kadry w Spale. Filmowcy będą też obecni m.in. na meczach Polaków w Lidze Światowej 2013.

Wideo na temat: kadry reprezentacji
 • Sara Boruc szczerze o odejściu Artura Boruca z reprezentacji Polski

  Artur Boruc pożegnał się z grą w reprezentacji Polski. "Chciałbym poinformować wszystkich zainteresowanych, że podjąłem decyzję, którą nosiłem w sobie od pewnego czasu. Ze względu na zdrowie i już(...), że było to dla niego trudne. Wsparciem okazały się podziękowania, jakie skierowali do niego koledzy z kadry. Można było się wtedy przekonać, że piłkarz jest bardzo lubiany przez innych zawodników