• Informacje na temat:

  kaja paschalska i jej chlopak

Artykuły na temat: kaja paschalska i jej chlopak
 • Kaja Paschalska pokazała zdjęcie z chłopakiem! Przy okazji ogłosiła radosną nowinę!

  Kaja Paschalska (33 l.) od jakiegoś czasu jest związana z raperem VNM’em, czyli Tomaszem Lewandowskim, kuzynem Roberta Lewandowskiego (30 l.). Gwiazda rzadko publikuje z nim wspólne zdjęcia, ale teraz zrobiła to, by ogłosić ważną dla niej nowinę!

 • Haker, celebryta, matematyk

  Komedia "Wkręceni 2", biograficzna "Gra tajemnic", thriller "Haker", dramat "Coś musi się stać", animacja "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" oraz familijna "Misja: Gwiazda" to sześć tytułów, które zadebiutują na ekranach polskich kin w piątek, 16 stycznia.

 • Kaja Paschalska pokazała się w sukni ślubnej!

  Kaja Paschalska (32 l.) spotykała się jeszcze do niedawna z raperem Tomkiem Lewandowskim (33 l.). O związku aktorka nic nie chciała mówić, ale ostatnio pokazała interesujące zdjęcie!

 • Lucy, Mikołajek i... Niezniszczalni

  Z powodu piątkowego święta, już w czwartek, 14 sierpnia, zadebiutują na ekranach polskich kin trzy filmy (wszystkie z imieniem w tytule!): thriller "Lucy", familijna komedia "Wakacje Mikołajka" oraz animacja "Dzwoneczek i tajemnica piratów". Dzień później premierę będą miały cztery kolejne produkcje, w tym trzecia część serii "Niezniszczalni".

 • "Klan": Dramat Maćka! Czy ktoś stanie w obronie niepełnosprawnego chłopaka?

  ...(Kaja Paschalska), która - namówiona przez Rafała (Marcin Kwaśny) - również rozpocznie kurs prawa jazdy i znajdzie się w tej samej grupie co Maciek. Jak zakończy się awantura na zajęciach w ośrodku(...)W 2967. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w poniedziałek 5 września o godzinie 18.00) Grażyna zrobi mężowi karczemną awanturę o to, że za jej plecami i wbrew jej woli dał Maćkowi pieniądze na opłacenie...

 • Kaja Paschalska gościła w "Hotelu 52"

  Kaja Paschalska, , która przez wiele lat była przez wszystkich widzów jednoznacznie kojarzona z Olą Lubicz, córką doktora Lubicza z serialu "Klan", teraz pojawi się w "Hotelu 52".

 • "Klan": Ola i Rafał będą mieli... syna?

  Ola (Kaja Paschalska) nie najlepiej znosić będzie pierwsze tygodnie ciąży. Uzna, że - skoro źle się czuje i źle wygląda, to znaczy, że urodzi dziewczynkę. - Zobaczysz... To będzie chłopak - stwierdzi jednak Rafał (Marcin Kwaśny).

 • "Klan": "Przede mną i tak nie uciekniesz, kotku"!

  Te słowa Ola Lubicz (Kaja Paschalska) usłyszy od swojego szefa (Paweł Audykowski). Z płaczem wybiegnie z biura...

 • "Klan": Bożenka i Ola rozbiorą się do zdjęć?

  ...- Jak chcecie, to ja też mogę się rozebrać – powie Miłosz (Konrad Darocha), gdy mające pozować mu do aktów Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) i Ola (Kaja Paschalska) odmówią zdjęcia szlafroków na planie sesji...

 • Chłopak o wielkim sercu

  Jakub Świderski, czyli Norbert Piątkowski z "Klanu", ma wielkie serce i jest bardzo wrażliwy na potrzeby innych. Trudno mu pogodzić się przede wszystkim z losem dzieciaków, które przebywają w domach dziecka.