• Informacje na temat:

  kaja paschalska narzeczony

Artykuły na temat: kaja paschalska narzeczony
 • Kaja Paschalska pokazała się w sukni ślubnej!

  Kaja Paschalska (32 l.) spotykała się jeszcze do niedawna z raperem Tomkiem Lewandowskim (33 l.). O związku aktorka nic nie chciała mówić, ale ostatnio pokazała interesujące zdjęcie!

 • Dramatyczny apel i kłopoty Dody

  Efektowny, magiczno-pirotechniczno-wokalny pokaz Dody był najbardziej komentowanym wydarzeniem pierwszego dnia festiwalu Opole 2010. Wokalistka w trakcie występu zaapelowała, by ratować chorych na białaczkę. Wcześniej problemy techniczne storpedowały jej piosenkę "Nie daj się".

 • "Klan": Wielki problem z suknią ślubną Oli

  Dwa tygodnie przed ślubem Oli (Kaja Paschalska) i Rafała (Marcin Kwaśny) okaże się, że salon sukni ślubnych sprowadził dla przyszłej panny młodej nie tę kreację, którą zamówiła! Zdesperowana Olka będzie musiała przeprosić się z... Surmaczową (Joanna Żółkowska).

 • "Klan": "Przede mną i tak nie uciekniesz, kotku"!

  Te słowa Ola Lubicz (Kaja Paschalska) usłyszy od swojego szefa (Paweł Audykowski). Z płaczem wybiegnie z biura...

 • "Klan": Sposób na stalkera

  Pod wpływem publikacji na temat stalkerów Ola (Kaja Paschalska) postanowi okazać zainteresowanie swojemu szefowi (Paweł Audykowski). Czy odrobina przychylności sprawi, że odechce mu się gonić króliczka?

 • "Klan": Niemoralna propozycja

  Zdesperowana Olka (Kaja Paschalska) zdecyduje się złożyć swojemu szefowi (Paweł Audykowski) zaskakującą ofertę: zrobi to jeden raz, a potem on ma dać jej spokój...

 • "Klan": Szok! Rafał straci pracę przez narkotyki!

  Okaże się, że nieszczęścia chodzą parami i nie tylko Agnieszka (Paulina Holtz) ma kłopoty w związku z Januszem (Michał Lesień-Głowacki). Problemy dopadną teraz także młodszą Lubiczównę - Olę (Kaja Paschalska) i Rafała (Marcin Kwaśny).

 • "Klan": Ola obleje egzamin na prawo jazdy!

  Ola (Kaja Paschalska) będzie przerażona zbliżającym się egzaminem praktycznym na prawo jazdy. - Zobacz, co jest za oknem... Mokro, ślisko, mgła! Przekładam to - powie Rafałowi (Marcin Kwaśny), ale ukochany przekona ją, by jednak nie rejterowała. Niestety, Olka obleje egzamin...

 • Ola Lubicz będzie miała nowego szefa!

  Po powrocie z urlopu Ola Lubicz (Kaja Paschalska) dowie się, że ma nowego szefa. Tomasz, w roli którego zobaczymy Pawła Audykowskiego, już na dzień dobry zapowie, że w sądzie planowane są redukcje etatów. Sprawdź szczegóły!

 • "Klan": Norbert wraca i... zostaje napadnięty! Przez Olę!

  Po powrocie ze stypendium w Portugalii Norbert (Kuba Świderski) najpierw zechce zobaczyć się z Olą (Kaja Paschalska), a ona weźmie go za stalkera i wymierzy mu cios torebką w głowę! Poznaj szczegóły!

Wideo na temat: kaja paschalska narzeczony
 • Pożyczony narzeczony

  Rachel (Ginnifer Goodwin) jest utalentowaną prawniczką. Pracuje w jednej z najlepszych firm prawniczych w Nowym Jorku. Jest też dobrą i lojalną przyjaciółką, lecz niestety wciąż nie może znaleźć swojej drugiej połówki... o czym bez przerwy przypomina jej najlepsza przyjaciółka, Darcy (Kate Hudson). Jej świat wywróci się do góry nogami, gdy świętując swoje 30. urodziny, grzeczna i uporządkowana Rachel zupełnie nieoczekiwanie wpadnie w ramiona chłopaka, w którym podkochuje się jeszcze od...

 • Narzeczony mimo woli

  Pewna szefowa zmusza swojego młodego asystenta do poślubienia jej i w ten sposób zapewnia sobie wizę oraz prawo do stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Komedia romantyczna wyreżyserowana przez współtwórczynię "Step Up" i "40sto letniego prawiczka".

 • Poznaj naszą rodzinkę

  Kontynuacja przeboju "Poznaj moich rodziców". Po 10 latach, kiedy to Greg jest już ojcem dwóch małych Fockersow, coraz lepiej mu się wiedzie - "ukochany teść" (Robert de Niro) ciągle jest podejrzliwy w stosunku do swojego "ulubionego zięcia". Kiedy cała rodzina jest w komplecie i pojawia się ex narzeczony Pam, Greg musi udowodnić, że jest prawdziwą głową rodziny ...