• Informacje na temat:

  kaka

Artykuły na temat: kaka
 • Milion na wyciągnięcie ręki!

  Paulina Kowalczyk z Łodzi ma milion na wyciągnięcie ręki! Pierwszy raz w historii programu "Milionerzy" gracz znalazł się w takiej sytuacji. Dwudziestojednoletnia studentka architektury w najbliższą sobotę usłyszy pytanie za milion, a w zanadrzu ma jeszcze dwa koła ratunkowe!

 • W hołdzie Ciechowskiemu

  Zbliża się pierwsza rocznica śmierci Grzegorza Ciechowskiego, lidera popularnego zespołu Republika, cenionego kompozytora i wykonawcy solowego. W najbliższą sobotę, 21 grudnia, przy toruńskim klubie "Od Nowa", z którym Republika była związana przez lata, nastąpi odsłonięcie tablicy upamiętniającej muzyka. Jednocześnie otwarta zostanie wystawa fotografii i pamiątek związanych z Ciechowskim, a także odbędzie się specjalny koncert.

 • "Wszyscy kiedyś umrzemy"

  Motorhead - tą nazwę zna (albo przynajmniej powinien znać) każdy fan rock'n'rolla. Brytyjskie trio, dowodzone przez Iana Kilmistera, o którym mało kto mówi inaczej niż Lemmy, w ciągu ponad 30 lat działalności stało się symbolem ciężkiego grania. Muzycy właśnie ukończyli prace nad kolejną studyjną płytą "Kiss Of Death", która powinna trafić do sklepów pod koniec sierpnia. Członkowie Motorhead nie zamierzają czekać do tego momentu z założonymi rękami i ponownie ruszyli z trasą koncertową. W jej...

 • Muzycy: Finał Polska - Niemcy?

  W piątek, 9 czerwca, pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata w Niemczech rozegrała piłkarska reprezentacja Polski. Portal INTERIA.PL postanowił zapytać kilku znanych muzyków, jakie ich zdaniem szanse ma drużyna trenera Pawła Janasa. Poniżej możecie przeczytać wyniki naszej błyskawicznej sondy.

Dyskusje na temat: kaka