• Informacje na temat:

  kalendarz 2011

Artykuły na temat: kalendarz 2011
 • Kalendarz Dżentelmeni 2011

  ..."Ladies & Gentelman" - taką nazwę nosi V edycja Kalendarza Dżentelmeni 2011. W tym roku w ten "dżentelmeński" projekt zaangażowały się po raz pierwszy również znane damy o wielkim sercu.

 • Daniel Olbrychski: Wielki uczeń wielkiego mistrza

  Wielki aktor, legenda polskiego kina. Jeden z najlepszych aktorów Andrzeja Wajdy. Daniel Olbrychski kończy dziś 70 lat.

 • Kalendarz serialowca

  ...antenę FOX-a powróci dopiero 16 stycznia 2011 roku.

 • Jan Prochyra nie żyje

  Jan Prochyra, aktor teatralny i filmowy oraz reżyser, nie żyje. Artysta zmarł 20 maja w Warszawie. Miał 66 lat.

 • Zapracowana Anna Dereszowska

  Teatr, serial, koncerty, nagrywanie audiobooków - mimo przesunięcia zdjęć do filmu "Czarnobyl", kalendarz Anny Dereszowskiej jest zapełniony do końca roku...

 • Superbohaterowie, dzieci i emeryci

  Druga część przebojowego "Hotelu Marigold", gruzińska komedia "Randki w ciemno", a także przeznaczone dla najmłodszych widzów: familijny "Alfie, mały wilkołak" oraz animacja "Sekrety morza" debiutują na ekranach polskich kin w piątek, 8 maja. Od czwartku jest już na nich jedna z najbardziej oczekiwanych premier roku - superprodukcja "Avengers: Czas Ultrona".

 • Tylko dla prawdziwych fanów?

  ...26 czerwca 2011 to data od dawna zakreślona czerwonym markerem w kalendarzu i opatrzona komentarzem: "Premiera Czystej krwi !!!". Serialomaniacy od dawna czekali na czwarty sezon serialu HBO. Czy się zawiedli? SPOILERY!

 • "Love, Rosie": Siła miłości

  Wyreżyserowana przez Christiana Dittera "Love, Rosie" to urzekająco słodka i wypełniona młodzieńczą energią i świeżością, ale również bardzo życiowa opowieść o ponadczasowej sile miłości.

 • "Współczesna rodzina": Z rodziną mu do twarzy

  ...jest łatwo. Wszyscy widzą we mnie sprzedawcę butów z kwaśną miną - wyznał w 2000 r. Wówczas jego kalendarz zawodowy zawierał jedynie gościnne występy oraz kiepskie filmy klasy B. Powody do radości(...) i zarzucił prowokację. Do konfliktu aktora z mediami wtrąciła się policja, która wszczęła śledztwo - jego wyników nigdy nie ujawniono, a sprawa rozeszła się po kościach. W 2011 r. (dokładnie 30 sierpnia...

 • Skangur: Muzyczny kalendarz na 2011 rok

  "Zet Wu El Jot" to tytuł trzeciej płyty krakowskiego Skangura. Album nawiązuje do mniej lub bardziej istotnych dat w kalendarzu.

Wideo na temat: kalendarz 2011
 • 2012

  Pomysł na film 2012 przyszedł do głowy scenarzyście, producentowi i kompozytorowi Haraldowi Klosererowi, który od dawna pracował z Rolandem Emmerichem jako współautor scenariuszy. "Każda cywilizacja na Ziemi posiada swoje mity związane z wszechogarniającym kataklizmem", mówi Kloser. "Sprawy zaczynają nagle przybierać zły obrót, społeczeństwo coraz mniej wytwarza, a planeta zaczyna na nowo swój bieg. I tylko niektórzy z nas otrzymują drugą szansę na to, aby zapoczątkować nową kulturę, nowe...

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

 • Kac Vegas 3

  Film "Kac Vegas 3" to kolejna część przygód Phila, Stu, Alana i Douga, których widzowie poznali w 2009 roku w kinowym hicie "Kac Vegas", opowiadającym historię czterech kumpli świętujących wieczór kawalerski w Las Vegas. W 2011 roku powstała kolejna część - "Kac Vegas w Bangkoku".