• Informacje na temat:

  kalendarz 2012

Artykuły na temat: kalendarz 2012
 • Naga Kate Moss w kalendarzu

  Choć nie jest to jeszcze oficjalne, włoski magazyn "Vanity Fair" zdradził, co czeka nas w najnowszej edycji słynnego kalendarza Pirelli. Przed obiektywem swojego byłego chłopaka Mario Sorrenti stanęła naga Kate Moss .

 • Uma Thurman: Dziewczyna z kalendarza

  Amerykańska aktorka Uma Thurman dostąpiła zaszczytu pozowania do słynnego kalendarza, wydawanego przez producenta campari, popularnego włoskiego likieru na bazie gorzkiej pomarańczy i ziół. Tematem przewodnim kalendarza będą festiwale z różnych zakątków świata.

 • Megawpadki Gardias i Marczuk

  Krótkie sukienki bywają zdradzieckie... Na gali "Kalendarza Dżentelmeni 2012" przekonały się o tym Dorota Gardias i Weronika Marczuk!

 • Kobiety Kina 2012

  Dwanaście kobiet - legend polskiego kina - wzięło udział w projekcie charytatywnym Kobiety Kina 2012. Dochód w całości przeznaczony będzie na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?".

 • Wybieramy najważniejsze wydarzenie w "Na Wspólnej"!

  Które wydarzenie w sezonie 2012/13 było najbardziej emocjonujące? Głosuj już dziś!

 • Już milion widzów "2012" w Polsce

  "2012" jako zaledwie siódmy film w tym roku (obok "Madagaskaru 2", "Epoki lodowcowej 3", "Aniołów i Demonów", "Harrego Pottera i Księcia Półkrwi" i dwóch polskich obrazów - "Kochaj i tańcz" i "Popiełuszko") przekroczył magiczną granicę miliona widzów w polskich kinach - poinformował dystrybutor, UIP.

 • Wielkie zmiany w TVP! Chodzi o pieniądze

  ...widzów... Tendencja spadkowa dotyczy też "Na dobre i na złe". Skromne 2,65 mln widzów z listopada 2019 nijak się ma do oszałamiających wyników z 2012 roku (6 mln widzów) czy choćby lutego 2019 (blisko(...). Najpóźniej, bo dopiero 28 grudnia pożegnamy się (na kilka miesięcy) z bohaterami "Komisarza Aleksa", a dwa dni wcześniej zobaczymy finałowy odcinek 22. serii "Ojca Mateusza". Kalendarz finałów seriali TVP...

 • Koniec świata w 2012 roku!

  Amerykański raper Lil Wayne jest przekonany, że świat skończy się za cztery lata.

 • Halina Frąckowiak nie posłuchała wewnętrznego głosu. Wydarzyła się tragedia

  ...związek z Józefem się rozpadł. Oboje bardzo dbali, by syn jak najmniej odczuł rozstanie rodziców. Nie był to jednak koniec ich dramatów. 4 września 2012 roku doszło do tragedii w Tatrach. Pan Józef zmarł(...) niemożliwe, bo każdej z tych dziedzin trzeba się poświęcić całkowicie - mówi. Artystka wróciła do śpiewania. Jej kalendarz jest wciąż zapełniony koncertami. - Lubię, kiedy publiczność jest blisko...

 • Co wydarzy się w "2012"?

  W jednym z internetowych serwisów filmowych pojawił się przeciek, dotyczący szczegółów fabuły superprodukcji Rolanda Emmericha "2012".

Zdjęcia na temat: kalendarz 2012
 • Gwiazdy na gali Kalendarz Dżentelmena 2012
 • Gwiazdy na gali Kalendarz Dżentelmena 2012
 • Gwiazdy na gali Kalendarz Dżentelmena 2012
Wideo na temat: kalendarz 2012
 • 2012

  Pomysł na film 2012 przyszedł do głowy scenarzyście, producentowi i kompozytorowi Haraldowi Klosererowi, który od dawna pracował z Rolandem Emmerichem jako współautor scenariuszy. "Każda cywilizacja na Ziemi posiada swoje mity związane z wszechogarniającym kataklizmem", mówi Kloser. "Sprawy zaczynają nagle przybierać zły obrót, społeczeństwo coraz mniej wytwarza, a planeta zaczyna na nowo swój bieg. I tylko niektórzy z nas otrzymują drugą szansę na to, aby zapoczątkować nową kulturę, nowe...

 • Holy Motors

  Najbardziej ekstrawagancki film festiwalu w Cannes 2012. Groteskowy, miejscami szalony, pełen dynamiki. Balansuje na granicy dyscypliny i kompletnej nieprzewidywalności, pomiędzy horrorem a melodramatem, rodzinną psychodramą a komedią. Jego bohater, Monsieur Oscar, od świtu do zmierzchu wciela się w różne role: jest przemysłowcem, zabójcą, żebrakiem, potworem, członkiem rodziny. Stacza erotyczną walkę w wirtualnym świecie gwiezdnych wojen, spotyka Evę Mendes, na dachu wieżowca romansuje z...

 • AmbaSSada

  Przełom sierpnia i września 2012 roku. Młode małżeństwo - Melania (Magda Grąziowska) i Przemek (Bartosz Porczyk) przyjeżdża do Warszawy, aby zająć się luksusowym apartamentem stryja (Jan Englert). Mieszkanie położone jest w centrum miasta, w miejscu gdzie od 1946 znajdował się parking a przed wojną ambasada III Rzeszy. Młodzi bohaterowie nie podejrzewają, że przysługa oddana stryjowi zmieni się w największą przygodę ich życia a także zmieni losy Warszawy, Polski a nawet... całego świata!