• Informacje na temat:

  kalendarzowe lato

Artykuły na temat: kalendarzowe lato
 • "Na Wspólnej": Figura na lato

  Anna Samusionek, czyli Ilona Zdybicka z "Na Wspólnej", nie może się już doczekać lata. - Lato zbliża się milowymi krokami i to jest cudowna wiadomość - napisała na swoim blogu, dodając, zostało jej niewiele czasu, by na nadejście upałów przygotować swoje... ciało! Trzy dni po tym, jak rozpocznie się kalendarzowe lato, Anna Samusionek skończy 45 lat. Aktorka nie boi się upływającego czasu, ale...

 • "Niebezpieczeństwa nadmiernego spożycia"

  Kalendarzowo rzecz ujmując, proces destylacji "Bourbon River Bank" trwał aż pięć lat. Tyle właśnie minęło od chwili wydania płyty "Virgin's Milk", która światło dzienne ujrzała w 2005 roku. Być może właśnie dlatego szósty album sandomiersko-warszawskich stonermetalowców smakuje tak dobrze.

 • "Na Wspólnej": Anna Samusionek chce mieć idealne ciało... na lato!

  Anna Samusionek, czyli Ilona Zdybicka z „Na Wspólnej”, nie może się już doczekać lata. - Lato zbliża się milowymi krokami i to jest cudowna wiadomość – napisała na swoim blogu, dodając, zostało jej niewiele czasu, by na nadejście upałów przygotować swoje... ciało!

 • Rekord Sony Pictures

  Dzięki przebojom "Spider-Man" , "Faceci w czerni 2" , "xXx" , studio Sony Pictures pobiło dotychczasowy rekord wpływów osiągniętych ze sprzedaży biletów kinowych w ciągu roku kalendarzowego na rynku amerykańskim. Od początku roku wytwórnia zarobiła już na dystrybucji kinowych obrazów 1,29 miliarda dolarów.

 • Dziewczyna wampira kończy 30 lat

  Anna Paquin, czyli Sookie z serialu "Czysta krew", 24 lipca obchodzi 30. urodziny. Co wiemy o tej pięknej blondynce?

 • Miliardowa Buena Vista

  Jak już informowaliśmy , w sierpniu studio Sony Pictures pobiło dotychczasowy rekord wpływów osiągniętych ze sprzedaży biletów kinowych w ciągu roku kalendarzowego na rynku amerykańskim, przekraczając magiczną granicę miliarda dolarów. Kilka dni temu barierę tę udało się przekroczyć drugiemu dystrybutorowi, firmie Buena Vista, należącej do koncernu Walt Disney Co.

 • Urodziny w pierwszy dzień wiosny

  Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny jest dla Piotra Adamczyka, czyli Andrzeja Zawadzkiego z "Przepisu na życie", najważniejszym dniem w roku. 21 marca aktor obchodzi bowiem swoje urodziny. Dziś wita wiosnę już po raz czterdziesty!

 • Warner Bros. Pictures: Kolejny miliard

  Kilka dni temu informowaliśmy , że dwóch dystrybutorów w USA przekroczyło magiczną granicę miliarda dolarów wpływów osiągniętych ze sprzedaży biletów kinowych w ciągu roku kalendarzowego na rynku amerykańskim. Według najnowszych doniesień, podobny sukces udało się osiągnąć już trzeciej firmie, a pod koniec roku w "klubie miliarderów" mają szansę znaleźć się aż czterej dystrybutorzy!

 • Serialowa wiosna, zakwitną nowe odcinki

  Zbliżająca się wiosna (przynajmniej ta kalendarzowa) to pora żniw dla fanów telewizyjnych seriali. Sprawdźcie jakie nowości i niespodzianki polskie kanały przygotowały dla swoich wiernych telewidzów.

 • Lżejszy wyrok dla skazanego ws. zabicia piosenkarki

  Egipski sąd skazał we wtorek (28 września) na 15 lat więzienia znanego magnata budowlanego i polityka Heszama Talaata Mustafę, skazanego w 2009 roku na karę śmierci za zlecenie zabójstwa popularnej w krajach arabskich libańskiej piosenkarki Suzanne Tamim.