• Informacje na temat:

  kalicińska katarzyna

Artykuły na temat: kalicińska katarzyna
 • Nowy serial TVP1: Znad mazurskiego rozlewiska na... Majorkę

  Katarzyna Kalicińska pracuje nad nowym serialem. Tym razem producentka wzięła na warsztat serię powieści Anny Klary Majewskiej opowiadających o atrakcyjnej warszawiance - Magdzie, która po rozstaniu(...), że to doskonały materiał na serial - mówi nam Katarzyna Kalicińska. - Lada moment rozpoczynamy zdjęcia - dodaje. Kilka dni temu odbyły się castingi do głównych ról w "Majorce" (tak roboczo...

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Same zdrady

  Spokój, jaki zapanuje nad rozlewiskiem, gdy letnicy opuszczą pensjonat Małgosi Jantar (Joanna Brodzik), rozbudzi w bohaterkach sagi apetyt na... miłość. Pierwszy odcinek kolejnej odsłony serialu już 7 grudnia o 20:25 w TVP1.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Mały, piegowaty rudzielec zawładnął sercami ekipy

  ..."Dołączyła do nas przeurocza, młoda gwiazda lat 10 - Milena Walenta" - mówi producentka Katarzyna Kalicińska. Po czterech latach przerwy ekipa filmowców realizuje na Mazurach zdjęcia do nowej części serialu TVP "Pensjonat nad rozlewiskiem".

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Kończy się mazurska saga?

  Czy to możliwe, by "Cisza nad rozlewiskiem", której emisję TVP1 rozpocznie po wakacjach, miała być ostatnią częścią mazurskiej sagi? Producentka Katarzyna Kalicińska potwierdziła w rozmowie z nami, że w tym roku ekipa serialu nie spotka się na Mazurach.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Życie splotło się ze scenariuszem serialu...

  Producentka Katarzyna Kalicińska opowiada w wywiadzie dla PAP Life o kulisach powstawania szóstej serii serialu "Nad rozlewiskiem". "Życie splotło się ze scenariuszem" - mówi wspominając Małgorzatę Braunek.

 • Kim będzie mąż Joanny Brodzik?

  Już w połowie czerwca ruszą zdjęcia do serial u, który powstanie na podstawie popularnej powieści Małgorzaty Kalicińskiej "Dom nad rozlewiskiem". Kto pojawi się obok Joanny Brodzik, która po przerwie wraca na mały ekran?

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Joanna Drozda jednak zagra w 6. serii mazurskiej sagi!

  Elwira, w którą w pięciu seriach mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" wcielała się Joanna Drozda, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, pojawi się w kolejnej odsłonie serialu. - Potwierdzam, że Joasia zagra w "Pensjonacie nad rozlewiskiem" - mówi nam producentka Katarzyna Kalicińska.

 • R. Janowski ożenił się

  Robert Janowski (43 l.), popularny aktor, piosenkarz i gospodarz programu "Jaka to melodia?", w sobotę, 28 sierpnia, stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest wieloletnia partnerka Katarzyna Dańska (31 l.).

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Dalszego ciągu nie będzie...

  Wszystko wskazuje na to, że wyemitowany we wtorek 12 czerwca 13. odcinek „Pensjonatu nad rozlewiskiem”, był nie tylko finałowym odcinkiem serii, ale też ostatnim epizodem mazurskiej sagi. - W tej chwili nie są prowadzone żadne rozmowy w sprawie ewentualnej kontynuacji serialu – mówi nam producentka Katarzyna Kalicińska.

 • Syn Janowskiego w serialu

  Makary Janowski, syn prowadzącego program "Jaka to melodia?" Roberta Janowskiego pojawi się gościnnie w serialu "Domu nad rozlewiskiem".

Zdjęcia na temat: kalicińska katarzyna
Wideo na temat: kalicińska katarzyna
 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....

Dyskusje na temat: kalicińska katarzyna
 • Re: "Pensjonat nad rozlewiskiem": Dalszego ciągu nie będzie...

  ... NIE TVP "kasuje" serial, a producentka Kalicińska ! cyt z Interii : "producentka Katarzyna Kalicińska pracuje aktualnie nad nowym projektem i - przynajmniej na razie - nie prowadzi żadnych(...) Katarzyna Kalicińska "

 • Re: Katarzyna Kalicińska i Bartosz Węglarczy...

  Kalicińska straszna! To matka Makarego Janowskiego?

 • Re: Katarzyna Kalicińska i Bartosz Węglarczy...

  ale wyduzdana ta kieca............................

 • Re: Wyrzucona z serialu? To bzdura!

  MAŁGORZATA KALICIŃSKA, a nie Katarzyna. Leży przede mną książka p.t. "Irena" i widzę jak byk, że to Małgorzata :( Małgorzata to pisarka,która napisała te powieści,a Katarzyna to producentka serialu,więc dobrze napisali,że Katarzyna Kalicińska

 • Re: Wyrzucona z serialu? To bzdura!

  MAŁGORZATA KALICIŃSKA, a nie Katarzyna. Leży przede mną książka p.t. "Irena" i widzę jak byk, że to Małgorzata :(

 • Re: Wyrzucona z serialu? To bzdura!

  MAŁGORZATA KALICIŃSKA, a nie Katarzyna. Leży przede mną książka p.t. "Irena" i widzę jak byk, że to Małgorzata :( A wystarczy poszperać w Internecie.

 • Re: Wyrzucona z serialu? To bzdura!

  MAŁGORZATA KALICIŃSKA, a nie Katarzyna. Leży przede mną książka p.t. "Irena" i widzę jak byk, że to Małgorzata :( Bo to są dwie różne panie. Małgorzata napisała książkowy pierwowzór. Katarzyna bodajże jest producentką. Zwykła zbieżność nazwisk.

 • Re: Wyrzucona z serialu? To bzdura!

  Panie Kalicińskie są kuzynkami więc to nie jest zbieg okoliczności Bo to są dwie różne panie. Małgorzata napisała książkowy pierwowzór. Katarzyna bodajże jest producentką. Zwykła zbieżność nazwisk. MAŁGORZATA KALICIŃSKA, a nie Katarzyna. Leży przede mną książka p.t. "Irena" i widzę jak byk, że to Małgorzata :(

 • Re: Wyrzucona z serialu? To bzdura!

  MAŁGORZATA KALICIŃSKA, a nie Katarzyna. Leży przede mną książka p.t. "Irena" i widzę jak byk, że to Małgorzata :( Małgorzata to autorka książki a Katarzyna to zupełnie ktoś inny, o ile pamiętam, to Małgorzata odcięła się od filmu który nijak nie trzymał się ducha książki , i słusznie ..... gniot jakich mało ,