• Informacje na temat:

  kalina

Artykuły na temat: kalina
 • "M jak miłość": Paweł wybierze... Kalinę?

  ...nową ukochaną będą właśnie wspomniane wcześniej bohaterki. Czyżby Kalina przestała interesować się Zduńskim tylko na gruncie zawodowym? O tym przekonamy się jesienią!

 • Kalina Jędrusik: Kobieta samotna

  Artystka, prowokatorka, skandalistka. Niezaprzeczalny symbol seksu lat 60. Dziś Kalina Jędrusik obchodziłaby 85 urodziny.

 • Kalina Jędrusik: Koszmarne warunki mieszkaniowe gwiazdy. W jednym pokoju z mężem i jego żoną

  W 2-pokojowym mieszkaniu żyli w pięć osób. W jednym pokoju Kalina Jędrusik z mężem Stanisławem Dygatem i jego pierwszą żoną Władką, a w drugim jego córka Magda ze swoją babcią. Takie warunki mieszkaniowe w latach 50. były na porządku dziennym.

 • Natasza Urbańska: Zwariowałam na punkcie córki

  Natasza Urbańska, która jest jedną z uczestniczek telewizyjnego show "SuperSTARcie", mimo aktywnego życia zawodowego, godzi pracę na scenie z rolą... matki. Artystka opowiada, jak bawi się z córką, która, jak przyznaje, jest dla niej najważniejsza.

 • "Na Wspólnej": Kogo wybierze Kalina?

  Los sprawi, że Sylwek (Karol Pocheć) przypadkowo zauważy całujących się przed domem Kalinę (Karolina Nowakowska) i Norberta (Michał Malinowski). Powie żonie, że wie o jej romansie. Kalina zapewni(...). Zapewni, że ona i syn są dla niego wszystkim i chce dla nich jak najlepiej. Efekt? Kalina powie Norbertowi, że nie mogą być razem. Wybrała ojca swojego dziecka, choć nic do niego nie czuje. Jakiś...

 • "Ziemia obiecana": Reymont, Łódź i seks w karocy

  W sobotę, 21 lutego 2015, mija dokładnie 40 lat od premiery "Ziemi obiecanej" Andrzeja Wajdy. Nominowana do Oscara ekranizacja powieści Władysława Reymonta nie tylko zaliczana jest do najlepszych dzieł reżysera, dodatkowo zawiera jedną z najbardziej sugestywnych scen erotycznych w historii polskiego kina.

 • "Pierwsza miłość": Kalina jest w ciąży!

  Krótki i intensywny romans spowodował, że Krystian (Patryk Pniewski) i Kalina będą musieli przejść przyspieszony kurs dorosłości! Kilka upojnych chwil, potem dłuższy brak kontaktu. Krystian jest zaskoczony, gdy Kalina nagle do niego dzwoni. Umawiają się na spotkanie w parku. Kalina ma dla niego szokującą informację. Jest z nim w ciąży! Jakie będą dalsze losy młodej pary? Czy zdecydują się...

 • Producent "Pokłosia" wygrywa z PISF

  W poniedziałek, 15 grudnia, Sąd Okręgowy w Warszawie przyznał rację producentowi filmu "Pokłosie" i nakazał Polskiemu Instytutowi Sztuki Filmowej wypłatę ostatniej raty dofinansowania filmu - poinformował Apple Film Production.

 • "Na Wspólnej": Kalina wróci do męża?

  Kalina wróci do męża? Roztrzęsiony Norbert tłumaczy przyjaciołom, że do Kaliny wrócił mąż - wypuszczony warunkowo z więzienia. Bruno namawia kolegę, żeby walczył o swoją miłość. Tymczasem Kalina obserwuje, jak piękne i wzruszające chwile przeżywają jej syn i mąż po latach rozłąki... Michał jest załamany - Kinga znalazła nowego partnera? Uwolniony od Julii Michał ma nadzieję na...

 • Trzy gracje w "Barwach szczęścia"

  Dwie piękne panie niedawno dołączyły do obsady serialu, a trzecia wróciła na plan po trzech latach przerwy. Ich bohaterki mają do opowiedzenia ciekawe historie.

Zdjęcia na temat: kalina
Wideo na temat: kalina
 • "Pierwsza miłość": Kim będzie Kalina?

  W nowych odcinkach pojawi się Kalina (Magdalena Wieczorek). Poznajcie jej postać, tym bardziej że zawojuje Krystiana (Patryk Pniewski). Premierowe odcinki „Pierwszej miłości” od poniedziałku do piątku o 18.00 w Polsacie.

 • "Pierwsza miłość": "Kochasz go czy nie?"

  Krystian (Patryk Pniewski) nie kryje zaskoczenia, gdy dzwoni do niego Kalina. Dziewczyna ma dla niego szokującą informację. Jest z nim w ciąży! Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w Polsacie!

 • "M jak miłość": Odcinek 1374.

  Kalina załatwia ekspresowy ślub Pawła z Katią, a Zduński prosi Marcina, by został jego świadkiem w tajemnicy przed całą rodziną. Zdesoerowana mała Basia robi wszystko, by wrócić do Polski i jest gotowa nawet uciec z domu. Kinga i Piotr nadal starają się o dziecko, cały czas wspierani przez Barbarę. Do bistro znów zagląda Dobrzański, właściciel winiarni, który adoruje Zduńską.