• Informacje na temat:

  kalinka

Artykuły na temat: kalinka
 • "M jak miłość": Pedofil w Grabinie! Basia Rogowska padnie jego ofiarą?

  W 1424. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 we wtorek 26 lutego o godzinie 20.55) do Soni przyjdzie matka jednej z uczennic szkoły w Lipnicy. Kobieta poinformuje policjantkę, że w okolicy grasuje pedofil, który najpierw podrywa dziewczynki za pośrednictwem mediów społecznościowych, a potem odnajduje je w realnym świecie i próbuje uwieść... - Jak moja Kalinka wyszła po lekcjach, to ten...

 • Natasza Urbańska: Gdyby znów miała 19 lat...

  Miłość i praca w jej przypadku po prostu idą w parze. I są receptą na szczęśliwe życie. Niczego nie żałuje. Gdyby cofnęła się w czasie i jeszcze raz miała 19 lat, dokonałaby takich samych wyborów. Jedna z największych polskich gwiazd opowiada nam co znaczą dla niej słowa: miłość, wierność, rodzina.

 • Natasza Urbańska: Jej córeczka też będzie gwiazdą?

  Kalinka (7 l.) jest bardzo uzdolniona artystycznie i coraz częściej mówi o tym, że chciałaby występować razem z mamą!

 • Dla prawdziwych kozaków!

  Od wtorku, 17 marca, w serwisie Miasto Muzyki możecie słuchać kolejnych dwóch stacji.

 • Urbańska: To moja życiowa rola

  - Uwielbiam spędzać czas z Kalinką. Chciałabym, żeby tego czasu było, jak najwięcej - mówi Natasza Urbańska , która zaśpiewa na koncercie sylwestrowym w Warszawie.

 • Urbańska o stylu swej córki

  - Zwracam uwagę na to, co moja córka nosi, razem chodzimy na zakupy - powiedziała Natasza Urbańska o swej czteroletniej Kalince. Aktorka wyznała również, czego nie pozwala zakładać swemu dziecku - na przykład butów na obcasach i... turkusowych rajstop w żółte kaczuszki.

 • "Kazała trzymać się Józkowi z daleka"

  Natasza Urbańska w końcu postanowiła zająć się sama własną karierą. Na Janusza Józefowicza spadły obowiązki związane z wychowywaniem ich dwuletniej córeczki Kalinki.

 • Natasza Urbańska: Józefowicz w spódnicy

  Ma tyle talentów, że mogłaby nimi obdzielić kilka osób. Natasza Urbańska śpiewa, tańczy, gra w filmach, a ostatnio szuka talentów wokalnych w programie "Bitwa na głosy". Obowiązki zawodowe godzi z opieką nad 2-letnią córeczką Kalinką.

 • Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz: Nerwowe rozstanie!

  Osiem lat temu życie Nataszy Ubrańskiej (38 l.) i Janusza Józefowicza (57 l.) całkowicie się odmieniło.  Na świat przyszła bowiem ich ukochana córeczka Kalinka. Oczko w głowie znanych rodziców.  Przez te wszystkie lata rodzice "chuchali i dmuchali" na małą, ale w tym roku zdecydowali się na małą rewolucję. "Natasza jeszcze nigdy tak nie tęskniła. Kalinka pojechała sama bez rodziców na obóz...

 • "Bez obciachu" z teledyskami

  Od środy, 31 maja, w sklepach możecie kupić składankę "Bez obciachu", firmowaną przez znana niezależną wytwórnią SP Records. To pierwsza w Polsce kompilacja zawierająca dodatkową płytę DVD z teledyskami. W naszym konkursie możecie już wygrać egzemplarze "Bez obciachu" z nagraniami takich wykonawców jak Kult, Myslovitz, Hey, O.S.T.R., czy Sidney Polak.

Zdjęcia na temat: kalinka
Wideo na temat: kalinka
 • Natasza Urbańska o córce: Jest kierownikiem. Ma to po tacie!

  Natasza Urbańska opowiedziała Agnieszce Jastrzębskiej" z Dzień Dobry TVN" o swojej córce. Okazuje się, że mała Kalinka to wykapany Janusz. "Jest kierownikiem w grupie" - oznajmia z dumą Natasza. Wokalistka zdradziła także, co trenuje jej córka, do którego z rodziców jest bardziej podobna i czemu nie poszła rok wcześniej do szkoły. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: kalinka