• Informacje na temat:

  kalisz anna

Artykuły na temat: kalisz anna
 • Ryszard Kalisz ożenił się!

  Ryszard Kalisz (58 l.) i jego ukochana Dominika L. (29 l.) pobrali się!

 • Kwiatkowska i Dancewicz w "marszu pand"

  Przy wtórze bębnów i skandowanego hasła "Akcja-ratyfikacja" odbył się w piątek, 5 grudnia, "marsz pand". W proteście przeciwko przemocy wobec kobiet uczestnicy pikiety - m.in. aktorzy i celebryci - mieli wymalowane, podbite oczy. Swoją petycję wręczyli marszałkowi Sejmu.

 • Anna Popek nie ma szczęścia do raperów. Kilka lat temu dziennikarka upokorzyła się podczas rozmowy z artystami z legendarnego już składu Paktofonika. Popek zapytała ich, czy rozmawiali ze swoim kolegą, Magikiem, dlaczego popełnił... samobójstwo. Panowie byli mocno zdziwieni tym, co usłyszeli, jednak ze stoickim spokojem odpowiedzieli jej, że akurat nie mieli okazji. Tym razem Anna Popek...

 • Noc Kobiet: Wygraj bilety!

  Kolejny weekendi kolejne Nocne Maratony Filmowe. Tym razem dwa tematyczne wieczory: Noc Kobiet (Szczecin, Warszawa i Wrocław) oraz Noc Quentina Tarantino (w Kaliszu i Rzeszowie). Dla czytelników INTERIA.PL mamy po dwa podwójne zaproszenia na każdą w imprez.

 • Kronika towarzyska, czyli śluby gwiazd Anno Domini 2014

  ...zaledwie dwaj aktorzy i dwie aktorki... 3 maja w pięknym Pałacu Tłokini pod Kaliszem dozgonną miłość i wierność ślubował swej ukochanej - dziennikarce Monice Richardson - Zbigniew Zamachowski(...) dzieci), udało się zachować w tajemnicy przed mediami datę i miejsce uroczystości. O tym, że zalegalizowali swoją miłość przed urzędnikiem, panna młoda poinformowała fanów aktorskiego kunsztu Zbigniewa...

 • "Trzech kumpli" z nagrodą

  Ewa Stankiewicz i Anna Ferens otrzymały w środę Nagrodę im. Andrzeja Woyciechowskiego za najlepszy materiał dziennikarski, który wpłynął istotnie na życie Polaków. Autorki nagrodzono za film "Trzech kumpli" wyemitowany w TVN.

 • "Barwy szczęścia": Dorota Kolak wreszcie może nacieszyć się... mężem

  Dorota Kolak, czyli Anna Marczak z „Barw szczęścia”, przez wiele lat spotykała się z mężem jedynie w przelocie. Od kiedy jednak Igor Michalski, czyli Jan Toruńczyk z „Lekarzy”, został dyrektorem teatru w Gdyni, nic już nie stoi na przeszkodzie, by – jak mówi aktorka – mogli wreszcie nacieszyć się sobą.

 • Dorota Kolak: Kąpiel w fontannie w Sopocie

  Aby spotkać się z mężem, jeździ na kolacje do Krakowa. Odpoczywa w pociągu, w którym spędza więcej czasu niż w swoim mieszkaniu w Gdańsku. Dzięki niej Irena z "Przepisu na życie" i Anna z "Barw szczęścia" potrafią zmagać się z przeciwnościami losu.

 • Joanna Racewicz wyleci z TVP za udział w imprezie u Romana Giertycha?!

  ...​Joanna Racewicz (43 l.) może stracić pracę w TVP? Takie doniesienia prezentuje jeden z tabloidów. Chodzi o udział dziennikarki w imprezie zorganizowanej w posiadłości Giertychów.

 • Platynowy triumf Piasecznego

  Sukcesy Andrzeja Piasecznego zdają się nie mieć końca - właśnie ogłoszono, że koncertowa płyta "Na przekór nowym czasom - live", będąca zapisem trasy z Sewerynem Krajewskim, pokryła się Platyną.

Wideo na temat: kalisz anna
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.