• Informacje na temat:

  kallas villas

Artykuły na temat: kallas villas
 • Ewa Kasprzyk rozżalona. To ona miała zagrać Villas!

  Ewa Kasprzyk (58 l.) była przekonana, że jest stworzona do zagrania Violetty Villas. Niestety, wymarzoną rolę powierzono jej koleżance, Kasi Figurze.

 • "Nie rób scen": Anna Mucha chce zagrać... Violettę Villas!

  Podczas swojego debiutu w roli Gościa Dnia w programie "Świat się kręci" Anna Mucha wyznała, że bardzo chciałaby zagrać... Violettę Villas w filmie o legendarnej gwieździe, do realizacji którego przygotowuje się reżyser i scenarzysta Konrad Aksinowicz.

 • Syn Villas nadal protestuje

  Krzysztof Gospodarek, jedyny syn Violetty Villas, wyraził wreszcie zgodę na premierę sztuki teatralnej pt. "Kallas" o życiu swojej matki pod warunkiem, że zmienione zostaną dialogi.

 • Artyści wściekli na syna Villas

  Przedstawienie "Kallas" o Violetcie Villas i Kalinie Jędrusik wzbudza niezdrowe emocje. Czy kiedykolwiek dojdzie do jego premiery?​

 • Ewa Kasprzyk jako... Violetta Villas!

  W Teatrze Kamienica odbyła się próba generalna do przedstawienia "Kallas". Jest to opowieść o spotkaniach dwóch diametralnie różnych artystek - Violety Villas i Kaliny Jędrusik. W rolach głównych występują Ewa Kasprzyk, czyli Katarzyna z "Ja to mam szczęście!" i Joanna Kurowska, czyli Jadwiga Graczykowa z serialu "Graczykowie, czyli Buła i spóła".

 • Ewa Kasprzyk (55 l.) i Joanna Kurowska (48 l.) grają razem w spektaklu "Kallas" o pojedynku Violetty Villas i Kaliny Jędrusik. Niestety, prywatnie aktorki także nie mogą się porozumieć...

 • Ewa Kasprzyk pogodziła się z Jandą!

  ...musiała obejść się smakiem. Jednak Ewa nie dawała za wygraną. Z myślą o teatrze Krystyny przygotowała przedstawienie „Kallas”, o Kalinie Jędrusik i Violetcie Villas. W rolę Kaliny miała się wcielić Joanna Kurowska, a w Villas – Kasprzyk. "Ewa usłyszała od Jandy, że nic z tego, bo śmierć Villas jest zbyt świeża" – wspomina informator "Na Żyw". Tymczasem w 2013 r. Krystyna wystawiła w swoim...

 • Międzyzdroje: Gwiazdy bliżej fanów

  Spotkania z artystami, spektakle teatralne, koncerty a także projekcje filmowe - to główne atrakcje rozpoczynającego się w środę 18. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Do nadmorskiego kurortu zjedzie ponad stu popularnych aktorów, na których już czekają łowcy autografów.