• Informacje na temat:

  kalski

Artykuły na temat: kalski
 • "M jak miłość": Roznerski oświadczy się Kalskiej?

  Dopiero co fani Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego przeżywali ich debiut na ściance, a już docierają do nas kolejne wieści na temat związku aktorów. Choć para niewiele zdradza na swój temat(...) zawodowej sytuacji. Prędko jednak Mikołaj został wzięty podstępem. Dziennikarka zwróciła uwagę na wygląd Kalskiej. Wówczas na twarzy aktorka pojawił się uśmiech i przyznał, że wygląda "zjawiskowo...

 • "Sama słodycz" - nowy serial twórców "Przepisu na życie"

  Twórcy kultowego "Przepisu na życie" pracują nad nowym serialem. Już w styczniu startują zdjęcia do nowej produkcji - "Sama słodycz", która jest realizowana według oryginalnego scenariusza Agnieszki Pilaszewskiej.

 • Tygodnik donosi: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zamieszkali razem

  Związek aktorskiej pary – Mikołaja Roznerskiego (34 l.) i Adriana Kalskiej (32 l.) - wszedł w kolejny etap. Zakochani niedawno postanowili razem zamieszkać.

 • Piotr Adamczyk: Sama słodycz

  W Warszawie trwają zdjęcia do nowego serialu stacji TVN - "Sama słodycz". Autorką scenariusza jest Agnieszka Pilaszewska, a główne role grają Piotr Adamczyk i Natalia Klimas.

 • "M jak miłość": Trzy piękności w jednym miejscu

  Katarzyna Cichopek udostępniła w serwisie Instagram zdjęcie z planu. Co połączy bohaterki Kasi, Adriany Kalskiej i Marii Pawłowskiej?

 • "Sama słodycz": Nowy serial TVN-u

  3 marca na antenie TVN-u pojawi się serial "Sama słodycz" - nowa produkcja twórców "Przepisu na życie". To opowieść o samotnym mężczyźnie, którego życie diametralnie zmienia się w dniu, kiedy z impetem w jego poukładany świat wkracza dziewięcioletni syn Staś. W rolach głównych: Piotr Adamczyk, Roma Gąsiorowska, Mateusz Damięcki, Natalia Klimas i Olaf Machnicki. Serial będzie emitowany w poniedziałkowe wieczory.

 • Kulisy rozstania Gardias

  Powodem rozstania Doroty Gardias (31 l.) i Patryka Kalskiego (32 l.) był ślub. A dokładniej niechęć pogodynki do małżeństwa.

 • Wielkie marzenia Mateusza Damięckiego

  Ci, którzy tęsknili za jego obecnością w telewizji, tej wiosny powinni być zadowoleni. Mateusz Damięcki pojawi się w niezwykle popularnym serialu "Na dobre i na złe".

 • Mikołaj Roznerski już nie widuje się z przyjaciółmi? To wpływ jego dziewczyny?

  Fani Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego nie mogą liczyć na to, że para zdradzi coś na temat związku. Oboje niechętnie, w dość ogólny i wymijający sposób opowiadają o łączącej ich relacji(...) do towarzystwa Kalskiej. Jego starania miały jednak miernie wypadać, przez co aktorka postanowiła unikać wspólnych wyjść z jej znajomymi.  "Na spotkaniach nie dość, że się stresował, to jeszcze nie do...

 • Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są razem? Opublikowali wymowne zdjęcie!

  Kalskiej.  Grają razem w "M jak miłość" oraz w teatrze. Poznali się już dawno temu. "Znają się od lat, ich drogi się przecinały kilkukrotnie, docierali się, aż rozkwitło między nimi uczucie. To już...