• Informacje na temat:

  kałuży

Artykuły na temat: kałuży
 • Na Wspólnej

  Roman ma dość szaleństw motocyklistów na parkingu osiedla _ wzywa policję. Wieczorem zostaje brutalnie pobity! Nieprzytomnego Hoffera, leżącego w kałuży...

 • Rosyjski aktor Aleksiej Dewotczenko, krytyk Putina, nie żyje

  Znany rosyjski aktor i zagorzały krytyk Władimira Putina został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Moskwie. Okoliczności śmierci 49-letniego Aleksieja Dewotczenko nie są na razie znane.

 • Michał Wójcik w końcu się rozwiódł! Musi płacić wysokie alimenty do końca życia!

  Wiele wskazuje na to, że sąd wreszcie orzekł rozwód Michała Wójcika (43 l.) i Agnieszki Kałuży. Według medialnych informacji satyryk ma płacić byłej żonie wysokie alimenty!

 • "Pasja": Błędy przez lata

  Dociekliwi filmowi fani nie przepuszczą żadnemu obrazowi i już rozpoczęli poszukiwania wpadek filmowców we wzbudzającym emocje obrazie "Pasja" Mela Gibsona. Dotychczas doszukano się dziesięciu błędów. Jak twierdzą brytyjscy "tropiciele" w jednej ze scen na ekranie widać odbijający się w kałuży krwi... mikrofon jednego z członków ekipy.

 • Zuza wraca do gry!

  Po rozstaniu z Gabi, Łukasz znów jest "do wzięcia" - a Zuza postanawia to wykorzystać. Dziewczyna bez trudu wymyśla pretekst do spotkania. Celowo brudzi sobie ubranie w kałuży, a później odwiedza kolegę w domu i z miną niewiniątka rzuca:

 • Video, DVD: "Piła"

  W czwartek, 11 sierpnia, na video i DVD (do wypożyczenia) zadebiutuje horror "Piła" , niezwykły debiut Jamesa Wana, obraz, który zebrał entuzjastyczne recenzje nie tylko od amerykańskich krytyków. Także widzowie świetnie przyjęli propozycję reżysera.

 • Medalion

  Mateusz spotyka w mieście ucznia sprzed lat, Zbyszka Wielgusa. Zaprasza go na plebanię. Pokazuje mu kościół. Po zmroku Zbyszek okrada świątynię. Jeszcze tej samej nocy zjawia się w antykwariacie Damiana. Rano do antykwariatu przychodzi Eliza w towarzystwie Marcina, zaniepokojona że mąż nie wrócił na noc do domu. Znajdują Damiana przy biurku w kałuży krwi. Możejko i Nocul przesłuchują Elizę oraz...

 • "Pierwsza miłość': Mąż Sabiny brutalnie zamordowany

  Małżeństwo Sabiny (Urszula Dębska) i Igora (Rafał Mohr) nie potrwa zbyt długo. Kilka dni po ślubie mąż Sabiny zostanie brutalnie zamordowany.

 • Filmowcy

  ...podłodze w kałuży krwi leży ciało artysty. Serial kryminalny, obyczajowy,

 • Marzenia Marka Piekarczyka

  "Nie widzę ciebie w swych marzeniach", utwór z dorobku Skaldów, to pierwszy singel zapowiadający solowy album Marka Piekarczyka, wokalisty grupy TSA. Na płycie "Źródło" (premiera 24 października) znajdą się nagrania klasyków polskiego rock'n'rolla z lat 60. i 70.

Zdjęcia na temat: kałuży
Wideo na temat: kałuży
 • Pod ochroną

  Próba wyrwania się ze spirali domowej przemocy w obiektywie Wojciecha Staronia. Mały Matias po powrocie ze szkoły znajduje swoją matkę w kałuży krwi. Laurze udaje się przeżyć, ale po wyjściu ze szpitala wie już, że ani ona, ani jej ośmioletni syn nie wrócą do agresywnego ojca rodziny. Rozpoczynają wędrówkę w poszukiwaniu azylu, który pozwoli im rozpocząć nowe, wolne od ciągłego strachu życie.

Dyskusje na temat: kałuży