• Informacje na temat:

  kamel

Artykuły na temat: kamel
 • Matka Kammela martwi się o syna

  Anna Kamel od wielu mieszka w rozsypującej się ruderze na wsi pod Jelenią Górą. Mimo że nie od wielu lat nie widziała syna i nie dostaje od niego żadnej pomocy, bardzo martwi się o jego przyszłość po ujawnieniu afery bankowej.

 • Apel do Tomka Kammela

  Przyjaciele Anny Kamel postanowili pomóc samotnej i opuszczonej przez syna koleżance. Zaapelowali więc do gwiazdora Tomasza Kammela: "Tomku, opamiętaj się, to przecież twoja matka!".

 • Matka Kammela boi się syna!

  Po artykule w "Twoim Imperium" pojawiają się coraz bardziej szokujące doniesienia o relacjach Tomasza Kammela z matką. "Super Express" dotarł do opisanego w najnowszym numerze "Twojego Imperium" zaniedbanego domu Anny Hetmanek-Kamel (61 l.)

 • W czwartek rusza 37. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. W tym roku odbędzie się pięć koncertów: Debiuty, Premiery, Wieczór Kabaretowy, Mikrofoni Ekran oraz Superjedynki. Koncerty poprowadzą miedzy innymi Iwona Schymala, Tomasz Kamel oraz Pior Bałtorczyk.

 • Basia Kurdej szatan w ogniu krytyki! " Nogi masz bardzo klocowate"!

  ...w obronie swojej idolki.  Basia zdaje się nie przejmować złośliwym komentarzem, co potwierdza jej wypowiedź.  "Tomasz Kamel powiedział, że moje nóżki są 'juicy' i tego się trzymam" - napisała aktorka...

 • Solowa WdoWA

  We wrześniu ukaże się solowa płyta tej znanej warszawskiej raperki o pseudonimie WdoWA. Artystka znana jest miedzy innymi z utworu "Poszukiwana", który ukazał się na płycie "Road to Hip Hop 2005".

 • Disney+: Nowe seriale: "She Hulk", "Ms. Marvel", "Moon Knight". Ewan McGregor powróci jako Obi-Wan

  ...postaci są Doug Moench i Don Perlin. "Ms. Marvel", pierwsza bohaterka Marvela, która jest muzułmanką, zadebiutowała w 2013 roku. Kamela Kahn posiada nadzwyczajne zdolności - potrafi m.in. zmieniać...

 • Tupac nominowany do Oscarów

  Film "Tupac: Resurrection" został nominowany do Oscarów w kategorii najlepszy film dokumentalny. Oscary po raz 77. zostaną rozdane 27 lutego w Kodak Theatre w Hollywood.

 • Kammel wyrzekł się matki

  Matka Kammela - Anna Hetmanek - Kamel żyje w skrajnej nędzy we wsi Czernica w okolicach Jeleniej Góry. Przyjaciele matki Kammela bardzo niepochlebnie wyrażają się o Tomku: "To ważny i bogaty pan(...) apartamencie, gdzie metr kwadratowy kosztuje 15 tys. zł i jeździ porsche 911 carrera za ok 460 tys. zł. Dlaczego nie chce pomóc matce, tym bardziej, że długi Anny Kamel sięgają już 30 tysięcy złotych? Nie da...

 • VIP Freestyle Battle

  Polska Federacja Stylu Wolnego informuje, że w piątek, 30 września, w Klubie VIP na ul. Pszczyńskiej w Gliwicach odbędzie się pierwsza edycja konkursu "VIP Freestyle Battle".

Dyskusje na temat: kamel