• Informacje na temat:

  kamel kasia

Artykuły na temat: kamel kasia
 • Kammel rozstał się z Niezgodą?

  ..., pojawił się z mamą, Anną Hetmanek-Kamel. Czyżby Kasia była aż tak zapracowana, że nie znalazła czasu, by towarzyszyć swemu mężczyźnie na tak prestiżowej imprezie? Chyba jednak nie o to chodziło... Potem...

 • Sylwester z gwiazdami

  Milowymi krokami zbliża się koniec 2002 roku. W związku z tym, wzorem ubiegłych lat, telewizyjna Jedynka zaprezentuje program "Sylwester z Jedynką". Tym razem zapowiada się prawdziwe zatrzęsienie polskich i zagranicznych gwiazd. Wystąpią m.in. Natalia Oreiro, Sarah Connor, Chris de Burgh, Wilki, Budka Suflera, Ace Of Base, Tiziano Ferro, Golec uOrkiestra, Kasia Kowalska, Bajm. Program będzie

 • Fatalna pomyłka Francuzów

  Podczas gali NRJ Awards w Cannes nagrodę dla najlepszego zespołu zagranicznego odebrała grupa Black Eyed Peas. Chwilę później okazało się, że to pomyłka!

 • Telekamery 2003: Nominacje

  20 stycznia poznamy zwycięzców szóstej edycji "Telekamer", corocznego plebiscytu organizowanego przez tygodnik "TeleTydzień", w którym nagradzane są największe gwiazdy telewizyjne. W tym nagrody zostaną przyznane w ośmiu kategoriach.

 • Eurowizja: Kto pojedzie z Polski?

  W sobotę, 24 stycznia, wieczorem okaże się, kto będzie reprezentował Polskę podczas zbliżającego się Konkursu Piosenki Eurowizji w Turcji. Szansę ma 15 wykonawców, którzy staną w szranki w krajowych eliminacjach do festiwalu. Koncert na żywo pokaże telewizyjna Jedynka, a triumfatora wybiorą telewidzowie w głosowaniu telefonicznym i sms-owym.

 • Eurowizja: Program polskich eliminacji

  Znamy już szczegóły - w tym kolejność występów - tegorocznych krajowych eliminacji 49. Konkursu Piosenki Eurowizji, który w maju tego roku odbędzie się w Turcji. Koncert w warszawskim studiu telewizyjnej Jedynki rozpocznie w sobotę, 24 stycznia, grupa Offside, a jako ostatni zaśpiewa Marcin Rozynek.

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!