• Informacje na temat:

  kameleon

Artykuły na temat: kameleon
 • Joanna Kurowska to istny kameleon!

  Joanna Kurowska (51 l.) ostatnio znana jest nie ze swoich aktorskich kreacji, a z tego, że co imprezę pokazuje nam swoje inne oblicze. Czasem jest lepiej, a czasem gorzej, ale zawsze odmiennie. Wielu fanów aktorki głowi się, jak twarz artystki może się tak ekspresowo przeistaczać. Niedawno Kurowska pojawiła się na jednej z celebryckich imprez i zaprezentowała nam swój kolejny wizerunek. Jak wam się podoba? Porównajcie fotki!

 • Ewelina Lisowska prezentuje "Nowe horyzonty"

  28 października ukaże się płyta "Nowe horyzonty" Eweliny Lisowskiej.

 • Marek Kaliszuk: Człowiek-kameleon

  Marek Kaliszuk, czyli Jurek Kojder z "2XL", ma szansę wygrać drugą edycję show "Twoja twarz brzmi znajomo"!

 • Recenzja Ewelina Lisowska "Nowe horyzonty": A już tam "nowe"...

  Druga płyta Eweliny Lisowskiej prowokuje u mnie to samo pytanie, co pierwsza. Po co z alter-/hardcore'owego skarbu robić na siłę gwiazdkę pop? Drugie pytanie: czy to się udaje?

 • Dominika Lis, żona Ryszarda Kalisza, jak kameleon? Co się stało z jej twarzą?

  Dominika (32 l.) od czterech lat jest żoną Ryszarda Kalisza (61 l.). Na przestrzeni tego czasu sporo się zmieniła, zwłaszcza na twarzy. Ta jakby nieco się zaokrągliła. Obserwacje takie poczynić można było na ostatnim Balu Dziennikarzy, na którym towarzyszyła mężowi. Ci, którzy ją tam widzieli, mogli być nieźle zaskoczeni. Para chętnie pozowała do zdjęć. Tymczasem my porównujemy zdjęcia Dominiki z teraz i z lat ubiegłych. Widzicie różnice?

 • Kaja Paschalska: Zaczęłam się tym wszystkim za bardzo przejmować

  Przez siedemnaście lat obserwowaliśmy, jak dorastała na planie serialu "Klan". Kaja Paschalska w niczym nie przypomina ułożonej Oli Lubicz, jej największą miłością jest śpiewanie. Czy ma szansę wygrać trzecią edycję muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

 • "Barwy szczęścia": Jestem kameleonem

  ..., czasem nawet sensacyjny. A już najbardziej się cieszę, że ja, Joanna Moro, wreszcie będę mogła pokazać, że jestem kameleonem. Jak wiele masz twarzy, pokazałaś już w pewnym show (śmiech). - Masz...

 • "Sto najważniejszych scen filmu polskiego": Odwracanie kota ogonem

  Zdarza wam się kliknąć czasem w ciekawy tytuł na internetowej stronie, by po chwili ze złością zamknąć okienko, bowiem wyświetlony tekst nie ma nic wspólnego z obiecywaną treścią? Po przekartkowaniu książki Wiesława Kota "Sto najważniejszych scen filmu polskiego" możecie mieć podobne odczucia.

 • Zmienny jak kameleon

  W młodzieżowym stroju, z ponętną dwudziestolatką u boku. Taki pojawił się Cezary Żak w „Hotelu 52”. Zmienny jak kameleon, równie wiarygodny jest jako polityk próbujący robić karierę w stolicy i jako wiejski ksiądz. Nam mówi, jak udaje mu się unikać monotonii w życiu i pracy.

 • Ogólnopolska premiera filmu "Kameleon"

  Najnowszy fabularny film Janusza Kijowskiego "Kameleon" to kryminał, nawiązujący do kina moralnego niepokoju. Ogólnopolska premiera obrazu odbyła się w poniedziałek, 19 listopada, w Olsztynie. W roli Kameleona występuje Piotr Machalica. W filmie grają także: Artur Steranko, Ewa Błaszczyk, Jerzy Bończak, Magdalena Wójcik, Krzysztof Stroiński, Henryk Talar, Karol Strasburger i Marcin Troński.

Zdjęcia na temat: kameleon
Wideo na temat: kameleon
 • "Sherlock": Andrew Scott – czarny charakter

  Podczas Festiwalu Netia OFF Camera w Krakowie Marcin Sawicki z "Dzień Dobry TVN" spotkał się z Andrew Scottem, który najbardziej znany jest z roli w serialu "Sherlock". Jak pracował nad rolą Jima Moriarty'ego? - Chciałem zrobić postać, która jest kameleonem i tutaj najbardziej przerażające jest to, że on się tak zmienia - powiedział Scott. Czy inspirował się jakimś filmowym czarnym charakterem

Dyskusje na temat: kameleon