• Informacje na temat:

  kamera studio tvn

Artykuły na temat: kamera studio tvn
 • Agata Młynarska twarzą TVN? "To tylko kwestia czasu"

  Rok temu Agata Młynarska (52 l.) zniknęła z wizji. Dziś ma szansę na nią wrócić. Czy popularna i lubiana dziennikarka zostanie twarzą TVN?

 • Agnieszka Gozdyra na urlopie

  Prowadząca program "Skandaliści" Agnieszka Gozdyra została wysłana na urlop - wynika z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Przypomnijmy, że wczoraj Polsat zdjął z anteny wzbudzające kontrowersje show.

 • Omenaa Mensah: Francuski magazyn "Forbes Afrique" zachwycony pogodynką TVN!

  Pogodynka TVN wystąpiła jako zaradna "lwica polskiego biznesu", opowiadając o swoim dzieciństwie, pochodzeniu, działalności biznesowej i konsekwentnym dążeniu do wyznaczonego celu. "Kiedy kochasz(...) telewizyjnego i prezenterką pogody dzięki ciągłemu dążeniu do rozwoju osobistego oraz pragnieniu wykazała, że jest osobą inteligentną". O programie erotycznym TVN "Red light", w którym stawiała...

 • "Fakty" w nowym studiu

  3 października o godz. 19 oficjalnie zadebiutuje nowe studio "Faktów" i TVN24, a w nim m.in. videowall o rozdzielczości 10240 x 1440 pixeli, na który składa się 64 monitorów.

 • A jednak TVN!

  Niedawno pisaliśmy, że Kasia Tusk (20 l.) nie dostała pracy jako pogodynka w TVN Meteo. Okazuje się jednak, że została przyjęta i stanie przed kamerami już niebawem. Tylko czy nadaje się w ogóle do pracy w telewizji?

 • Różnorodne TVN Style

  "Sekrety chirurgii", "Idealna niania", "Pyszne 25" oraz "Najsztub słucha" to tylko niektóre nowości TVN Style. Już od września na antenie tego lifestylowego kanału pojawią się różnorodne programy oraz wiele gwiazd...

 • "Diagnoza": Anna Smołowik kiedyś nie chciała grać w serialach

  Anna Smołowik, czyli Kaja Szewczyk z "Diagnozy" (premiera na antenie TVN już 5 września), nie kryje, że jej największą pasją jest teatr, a w serialach gra, bo - jak mówi - trzeba przecież zarabiać pieniądze.

 • Ruszył "Big Brother" w TVN

  W niedzielę, 4 marca, wieczorem, polscy widzowie poznali 12 uczestników programu "Big Brother". Bohaterowie tego tzw. reality-show będą mieszkać razem przez 100 dni, w specjalnie przygotowanym dla nich domu. Zwycięzca otrzyma 500 tysięcy złotych. Codziennie o 17.15 i o 20.00 można oglądać wybrane fragmenty z ich życia. Natomiast w nocy mają być emitowane sceny tylko dla widzów dorosłych.

 • Szulim: Nigdy nie zrozumiem ludzi w tym kraju!

  Prezesowa Agnieszka Szulim Badziak Woźniak-Starak (38 l.) przed wyjazdem z TVN do Indii udzieliła wywiadu, w którym zdążyła jeszcze ponarzekać na swoich rodaków...

 • Wieczór wyborczy! Na którym kanale?

  Największe polskie stacje telewizyjne przygotowują na niedzielę, 20 czerwca, wieczory wyborcze. Będą w nich prezentować najnowsze sondaże, komentarze politologów, socjologów i polityków. Również widzowie będą mogli na żywo przedstawić przed kamerą swoje opinie.