• Informacje na temat:

  kamienica należy do osoby prywatnej

Artykuły na temat: kamienica należy do osoby prywatnej
 • "Na dobre i na złe": To będą niezwykłe święta

  ...na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi. Teraz rozmawiamy my, a za chwilę gram dwa przedstawienia z rzędu w Teatrze Kamienica. I tak to wygląda w pigułce. Dzieje się.   Zatrzymajmy się na moment(...) tego, żeby angażować się w takie sprawy. Siłą akcji charytatywnych są media społecznościowe, a kto ma w nich największe przebicie? Osoby publiczne - artyści, sportowcy, politycy. Wiadomo, sam nie zdołam...

 • Serialowy przewodnik

  ...odkrywa, że z aparatu skasowano nagranie rozmowy Małgosi z Michałem. Najgorsze jest to, że Tarnowska zeznaje, iż Małgosia jest świetną matką i nie należy do sekty! Po rozprawie wściekły Tomek próbuje...

 • Dorota Kamińska: Bywam zazdrosna

  - Zazdrość to uczucie spalające, któremu nie należy się poddawać - uważa Dorota Kamińska. Aktorka nigdy nie była zazdrosna o swoich życiowych partnerów i nie zgadza się z opinią, że odrobina zazdrości podtrzymuje związek. Uczucie to towarzyszy jej natomiast czasem w życiu zawodowym.

 • To będzie ślub jak z bajki

  Data ustalona, zaproszenia w drukarni! 8 czerwca przyszłego roku Anna Czartoryska (28 l.) i Michał Niemczycki (31 l.) powiedzą sobie sakramentalne "tak" w warszawskim kościele na Bielanach.

 • "Podstępem do postępu"

  Szereg dobrze przyjętych przez krytykę i fanów nielegali. Udziały w składankach, wreszcie w grudniu 2005 roku debiutancka płyta "W pracowni słowa i dźwięku". Tak w skrócie wygląda historia koszalińskiego składu Bla Bla, z którego członkami Kamelito rozmawiał o odmienności koncepcji, swobodzie tworzenia, słabości do nocy i dobrych kontaktach z sąsiadami.

 • Jestem dzieckiem szczęścia

  Nina Terentiew to kobieta instytucja. Całe jej życie zawodowe to praca w telewizji. Odkryła takie osobowości, jak Justyna Steczkowska, Maciej Maleńczuk, Agata Młynarska. Ludzie się jej boją, ale cenią wyjątkową intuicję oraz talent do kreowania gwiazd.