• Informacje na temat:

  kamil durczok stół

Artykuły na temat: kamil durczok stół
 • Żona Kamila Durczoka o Dereszowskiej: Dla mnie to nie jest aktorka!

  Roast Kuby Wojewódzkiego wywołał sporo zamieszania w show-biznesie. Najpierw odniósł się do niego Kamil Durczok (47 l.), podkreślając, że "tylko kaleka intelektualny mógł pozwolić na emisję tego gów**", teraz głos zabrała także małżonka dziennikarza.

 • Durczok w bollywoodzkim filmie!

  "Bangistan" to pierwsza polsko-indyjska produkcja zrealizowana pod Krakowem. Film opowiada perypetie dwóch współczesnych wojowników. Kamil Durczok został zaproszony do wystąpienia w projekcie jako dziennikarz programu informacyjnego.

 • Kamil Durczok ostro o roaście Wojewódzkiego: Tylko kaleka intelektualny mógł pozwolić...

  Emisja roastu Kuby Wojewódzkiego (52 l.) odbiła się szerokim echem w mediach. Głos w końcu postanowił zabrać Kamil Durczok, którego nazwisko pada w show w kontekście romansu z Anną Dereszowską.

 • Durczok klnie jak szewc!

  - Na 20 minut przed "Faktami" nie ma czasu na piękną polszczyznę - mówi Kamil Durczok o filmie, który wyciekł w piątek do internetu. Internauci przez cały weekend tropili w sieci filmik, na którym Durczok kilka minut przed nagraniem w niewybrednych słowach komentuje brudny stół, przy którym siedzi - pisze Gazeta Wyborcza.

 • Kamil Durczok zachwycony rywalem! "Brawo Piotr Kraśko"

  Kamil Durczok (48 l.) pogratulował Piotrowi Kraśce (44 l.) udanego debiutu w TVN.

 • Nieznana pasja Durczoka

  Kamil Durczok ujawnił swoje drugie oblicze. Jeśli na drodze na Śląsku mijający was motocyklista wyda się wam dziwnie znajomy, to całkiem możliwe, że właśnie spotkaliście szefa "Faktów".

 • Kamil Durczok pomaga potrzebującym! Żona jest z niego dumna

  Życiowe zawirowania spowodowały, że Kamil Durczok (48 l.) zmienił priorytety. Docenił wartość rodziny. I to, co otrzymał od losu. Jak spłaca dług wdzięczności?

 • Czyściuteńki stół Durczoka

  W TVN trwa gorączkowe poszukiwanie osoby, która wypuściła do internetu film z Kamilem Durczokiem, gdzie w niecenzuralny sposób sztorcuje on swego pracownika za brudny stół. Sam Durczok obraca sprawę w żart. - Spotykamy się jutro przy czystym, czyściuteńkim, jak niemal zawsze, stole - stwierdził w "Faktach".

 • Rodzina Durczoków 2015 rok z pewnością zapamięta na zawsze. Jako najgorszy i zarazem... najlepszy. Po publikacjach tygodnika "Wprost" Kamil Durczok (47...

 • Dlaczego odbija im palma?

  Skąd się biorą fochy gwiazd? Dlaczego pod wpływem popularności niektórym po prostu odbija? Edyta Herbuś, Krzysztof Cugowski, Agustin Egurrola, Urszula Dudziak i inni mówią o odporności na wodę sodową.

Zdjęcia na temat: kamil durczok stół
Wideo na temat: kamil durczok stół
 • 18 spotkań przy stole

  Uliczny muzyk usiłujący odzyskać straconą miłość, dwóch skacowanych przyjaciół przy śniadaniu, aktor gotujący dla ukochanej, która nigdy nie przychodzi, dwóch kochanków ukrywających się przed światem, kucharka marząca o karierze piosenkarki, zagubiony Macedończyk, starsi państwo jedzący w milczeniu... Wszystkie te historie łączą się w jedną krążącą nieustannie wokół stołu i jedzenia. Jeden dzień, 6 śniadań, 6 obiadów, 6 kolacji i 6 historii starych i nowych miłości: tych szczęśliwych, tych,...

 • Pamiętacie historię ze stołem? To jeszcze nie koniec!

  Kamil Durczok zdradził, że na tegoroczną aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zespół "Faktów" podarował słynny stół, z którym wiąże się głośny incydent sprzed pięciu lat. To właśnie wtedy dziennikarz w mocnych słowach skrytykował wątpliwą czystość mebla...  

 • Karol, który został świętym

  Film rusza śladami Karola Wojtyły. Zarówno dzieci jak i dorośli będą mieli okazję poznać jego przygody od czasów, kiedy był małym chłopcem, do momentu, gdy wybrano go na papieża i zasiadł na tronie Stolicy Apostolskiej. 12-letni Kacper, pasjonat animacji komputerowej, zmaga się z grupą szkolnych chuliganów. Kiedy chłopiec zostaje na kilka dni pod opieką dziadka, opowiada mu o swoich problemach w szkole. Dziadek zabiera go na weekendowy wypad w Tatry. Tam, ucząc wnuka radzenia sobie z trudnymi...