• Informacje na temat:

  kamil durczok syn

Artykuły na temat: kamil durczok syn
 • Zaskakująca decyzja Kamila Durczoka. Ciekawe, co na to jego syn

  W życiu Kamila Durczoka (51 l.) ostatnio sporo się dzieje. Dziennikarz stał się bohaterem kilku afer, za które może trafić za kratki. Na skandalach ucierpiała głównie rodzina. Durczok wie, że zawiódł przede wszystkim syna Kamila juniora (22 l.). Teraz prezenter ma zamiar odbudować z nim relację.

 • Pożegnano małżeństwo dziennikarzy - ofiary wybuchu gazu

  Setki osób pożegnały we wtorek w Katowicach małżeństwo dziennikarzy Brygidę i Dariusza Kmiecików oraz ich 2-letniego syna, którzy zginęli w wyniku wybuchu gazu w kamienicy, gdzie mieszkali. Pozostały wasze dzieła - "zapis pulsu wrażliwych serc" - mówił abp Wiktor Skworc.

 • Syn Kamila Durczoka pozuje z mamą na ściance! Ale wyprzystojniał!

  Marianna Dufek (50 l.) pojawiła się ostatnio na jednej z imprez modowych w Katowicach. Na ściance pozowała wraz ze swoim synem Kamilem. 22-latek zrobił prawdziwą furorę...

 • Na zawsze w naszej pamięci. Wspominamy tych, którzy odeszli

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. W dniu, który skłania do refleksji, czyli 1 listopada, telewizyjna Dwójka wyemituje cykl felietonów "Zostawili swój ślad". Przypomnijmy tych ludzi kultury, kina i telewizji, którzy zmarli w ciągu ostatniego roku.

 • Syn Kamila Durczoka dostał pracę. Wiemy gdzie!

  Gdy syn dorastał, widywał go rzadko. Teraz ma szansę nadrobić stracony czas. Niedawno Kamil Durczok (49 l.) złożył jedynakowi ciekawą propozycję.

 • Zginął dziennikarz TVN Dariusz Kmiecik z rodziną

  Dariusz Kmiecik i Brygida Frosztęga-Kmiecik oraz ich dziecko zginęli w katastrofie po wybuchu gazu w jednej z katowickich kamienic. W czwartek późnym wieczorem, 23 października, ratownicy, po kilkunastu godzinach akcji, dotarli w gruzowisku do ciał trzech zaginionych osób.

 • Kamil Durczok może liczyć na wsparcie mamy

  Znów znalazł się na życiowym zakręcie. Kolejnym, który tym razem omal nie skończył się dla niego tragicznie. W tych trudnych chwilach nie jest sam. Wspiera go mama, która, pomimo że jest zdruzgotana, cały czas w niego wierzy i liczy, że jej syn się opamięta.

 • Kamil Durczok: Kulisy rozstania dziennikarza z 28-latką

  Po rozstaniu z Julią (28 l.) Kamil Durczok (50 l.) wyprowadził się z ich mieszkania i leczy rany w... rodzinnym domu.

 • Kamil Durczok: Los go nie oszczędza!

  Po dwóch latach od wybuchu afery, która zniszczyła karierę Kamila Durczoka (48 l.), zaczął podnosić się z kolan. Ale wciąż spadają nowe ciosy...

 • Kamil Durczok: Ja rozbiłem swoje małżeństwo!

  Kamil Duczok (48 l.) odzyskuje dobre imię i wraca do medialnej gry. Nie kryje, że zrobił to dzięki żonie, która wiele przez niego wycierpiała.

Zdjęcia na temat: kamil durczok syn