• Informacje na temat:

  kamil durczok wpadka

Artykuły na temat: kamil durczok wpadka
 • Tomasz Lis, Daniel Olbrychski, Kamil Durczok, Monika Olejnik i inni – to oni wzbudzają kontrowersje

  ...nawet w Polsce! Czytaj dalej na następnej stronie Kamil Durczok (47 l.) do niedawna był jedną z twarzy TVN.  Objął nawet prestiżowe stanowisko redaktora naczelnego "Faktów".  Wydawało się(...) sugerowano, że dziennikarz dopuszczał się względem podwładnych mobbingu i molestowania seksualnego.  Durczok zaprzeczał tym doniesieniom, ale nie uratował swojej posady w stacji. Sprawa trafiła do sądu...

 • Durczok: Jest mi strasznie przykro

  Do internetu przeciekła rozmowa Kamila Durczoka ze współpracownikiem, zarejestrowana tuż przed głównym wydaniem "Faktów". Materiał obfituje w liczne przekleństwa. "Jest mi strasznie przykro" - mówi dziennikarz na łamach jednego z tabloidów.

 • Anna Wendzikowska zawstydzona przez Sigourney Weaver

  Anna Wendzikowska, aktorka i dziennikarka "Dzień Dobry TVN", która przeprowadza od dawna wywiady z hollywoodzkimi gwiazdami, przeżyła chwilę wstydu podczas rozmowy z Sigourney Weaver. Oto, co się stało i dlaczego po emisji tego materiału rozgorzała burzliwa dyskusja na Facebooku.

 • Niezapomniane chwile telewizji

  Wkrótce będziemy mieli okazję przypomnieć sobie 66 najbardziej wzruszających i zabawnych chwil telewizji.

 • Informacje nie tylko na serio

  Dzisiaj programy informacyjne to nie tylko ciężkie, polityczne wiadomości, ale też tematy bliżej ludzi i życia codziennego.