• Informacje na temat:

  kamil durczok z synem

Artykuły na temat: kamil durczok z synem
 • Syn Kamila Durczoka pozuje z mamą na ściance! Ale wyprzystojniał!

  Marianna Dufek (50 l.) pojawiła się ostatnio na jednej z imprez modowych w Katowicach. Na ściance pozowała wraz ze swoim synem Kamilem. 22-latek zrobił prawdziwą furorę...

 • Pożegnano małżeństwo dziennikarzy - ofiary wybuchu gazu

  Setki osób pożegnały we wtorek w Katowicach małżeństwo dziennikarzy Brygidę i Dariusza Kmiecików oraz ich 2-letniego syna, którzy zginęli w wyniku wybuchu gazu w kamienicy, gdzie mieszkali. Pozostały wasze dzieła - "zapis pulsu wrażliwych serc" - mówił abp Wiktor Skworc.

 • Syn Kamila Durczoka dostał pracę. Wiemy gdzie!

  Gdy syn dorastał, widywał go rzadko. Teraz ma szansę nadrobić stracony czas. Niedawno Kamil Durczok (49 l.) złożył jedynakowi ciekawą propozycję.

 • Zginął dziennikarz TVN Dariusz Kmiecik z rodziną

  Dariusz Kmiecik i Brygida Frosztęga-Kmiecik oraz ich dziecko zginęli w katastrofie po wybuchu gazu w jednej z katowickich kamienic. W czwartek późnym wieczorem, 23 października, ratownicy, po kilkunastu godzinach akcji, dotarli w gruzowisku do ciał trzech zaginionych osób.

 • Kamil Durczok szykuje się do wesela!

  Wspólna praca w portalu, życie pod jednym dachem, opieka nad synem Masymilianem, podróże. Kamil Durczok (49 l.) i jego partnerka Julia (27 l.) są bardzo szczęśliwi razem. Niebawem para bawić się będzie na weselu.

 • Na zawsze w naszej pamięci. Wspominamy tych, którzy odeszli

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. W dniu, który skłania do refleksji, czyli 1 listopada, telewizyjna Dwójka wyemituje cykl felietonów "Zostawili swój ślad". Przypomnijmy tych ludzi kultury, kina i telewizji, którzy zmarli w ciągu ostatniego roku.

 • Trudne chwile syna Kamila Durczoka!

  Kamil junior (17 l.) zdaje w tym roku egzamin dojrzałości. Jak radzi sobie ze skandalem, który wywołał tygodnik "Wprost"?

 • Kamil Durczok: Gorzkie słowa jego byłej żony

  Pod koniec lipca, zaledwie cztery miesiące po rozwodzie, Kamil Durczok (49 l.) zmienił status na Facebooku z "wolny" na "w związku". Otworzył też konto na Instagramie, na którym zamieścił zdjęcia(...) mojego nazwiska - skomentował na Facebooku nowy związek Julii. Pod jego słowami wpisała się ... Marianna Dufek, była żona Kamila Durczoka. - Siły. Trzymam kciuki. To da się przeżyć. Czasem bywamy...

 • Kamil Durczok wymazał z pamięci byłą żonę?

  ...w marcu 2017 r. - Od dnia rozwodu nie komentuję spraw pana Kamila Durczoka. Ja i on to dwa niezależne byty - oświadczyła Marianna w "Na żywo". Kiedy eksmąż zaczął pokazywać się z młodszą kobietą, córką ich dawnych przyjaciół, odczuła to jako bolesny policzek. Wsparła męża Julii, oburzonego tym, że Kamil fotografuje się nie tylko z jego żoną ale i synem. - Siły. Trzymam kciuki. To da się przeżyć...

 • Kamil Durczok poprosi ukochaną o rękę?! Była żona go wykpiła!

  Podczas romantycznej podróży do Izraela Kamil Durczok (50 l.) i jego ukochana Julia (29 l.) starali się nadrobić stracone miesiące. Dziś już są pewni, że nie potrafią bez siebie żyć. Czy padły ważne deklaracje?

Zdjęcia na temat: kamil durczok z synem