• Informacje na temat:

  kamil durczok z żoną

Artykuły na temat: kamil durczok z żoną
 • Kamil Durczok: Czy rozliczył się z byłą żoną?

  Kamil Durczok (50 l.) znów jest w tarapatach, a eksmałżonka tym razem już go nie wesprze.

 • Adam Pieczyński nowym szefem "Faktów"

  Członek zarządu TVN ds. programów informacyjnych - Adam Pieczyński - zastąpił Kamila Durczoka na stanowisku szefa "Faktów" - poinformował "Super Express".

 • Kamil Durczok rozwodzi się z żoną?!

  Jeden z tabloidów podał, że małżeństwo Kamila Durczoka (49 l.) i jego żony jednak nie przetrwało. Ponoć to kobieta złożyła pozew o rozwód!

 • Zginął dziennikarz TVN Dariusz Kmiecik z rodziną

  Dariusz Kmiecik i Brygida Frosztęga-Kmiecik oraz ich dziecko zginęli w katastrofie po wybuchu gazu w jednej z katowickich kamienic. W czwartek późnym wieczorem, 23 października, ratownicy, po kilkunastu godzinach akcji, dotarli w gruzowisku do ciał trzech zaginionych osób.

 • Kamil Durczok wymazał z pamięci byłą żonę?

  ..., przyjaciółką, wreszcie żoną. Po ślubie i urodzeniu syna - Kamila Juniora - została w Katowicach, łącząc pracę z obowiązkami rodzicielskimi, a Kamil wyjechał robić karierę w stolicy. Szybko piął się(...) i przyzwoitość. Tak się trzeba było zachować. Przede wszystkim z myślą o dziecku, które dla nas jest najważniejszą osobą - stwierdziła, będąc jeszcze żoną Kamila. Wydawało się, że małżeństwo...

 • Anna Wendzikowska zawstydzona przez Sigourney Weaver

  Anna Wendzikowska, aktorka i dziennikarka "Dzień Dobry TVN", która przeprowadza od dawna wywiady z hollywoodzkimi gwiazdami, przeżyła chwilę wstydu podczas rozmowy z Sigourney Weaver. Oto, co się stało i dlaczego po emisji tego materiału rozgorzała burzliwa dyskusja na Facebooku.

 • "Super Express" ujawnia szokujące zeznania Kamila Durczoka!

  Kamil Durczok (51 l.) wyznał, że jest świadomy końca swojej kariery. Tabloid dotarł do zeznań dziennikarza...

 • Nieznana pasja Durczoka

  Kamil Durczok ujawnił swoje drugie oblicze. Jeśli na drodze na Śląsku mijający was motocyklista wyda się wam dziwnie znajomy, to całkiem możliwe, że właśnie spotkaliście szefa "Faktów".

 • Czarne chmury nad Kamilem Durczokiem. Była żona zabrała głos

  Nad Kamilem Durczokiem (49 l.) znów zbierają się czarne chmury. Czy była żona Marianna Dufek znowu stanie za nim murem? Po rozwodzie dziennikarka zmieniła nazwisko i zaczęła układać sobie życie z nowym partnerem.

 • Telekamery coraz bardziej uroczyste

  12. gala rozdania nagród Telekamery "Tele Tygodnia" za nami. Z roku na rok ich znaczenie wzrasta, rosną więc i emocje, a sama ceremonia staje się coraz bardziej uroczysta. Telekamerowy wieczór należał w tym roku do stacji TVN, która zdobyła aż sześć statuetek. Największym przegranym okazał się Polsat - bez żadnej nagrody.

Zdjęcia na temat: kamil durczok z żoną