• Informacje na temat:

  kamil durczok żona

Artykuły na temat: kamil durczok żona
 • Kamil Durczok: Czy rozliczył się z byłą żoną?

  Kamil Durczok (50 l.) znów jest w tarapatach, a eksmałżonka tym razem już go nie wesprze.

 • Adam Pieczyński nowym szefem "Faktów"

  Członek zarządu TVN ds. programów informacyjnych - Adam Pieczyński - zastąpił Kamila Durczoka na stanowisku szefa "Faktów" - poinformował "Super Express".

 • Kamil Durczok rozwodzi się z żoną?!

  Jeden z tabloidów podał, że małżeństwo Kamila Durczoka (49 l.) i jego żony jednak nie przetrwało. Ponoć to kobieta złożyła pozew o rozwód!

 • Zginął dziennikarz TVN Dariusz Kmiecik z rodziną

  Dariusz Kmiecik i Brygida Frosztęga-Kmiecik oraz ich dziecko zginęli w katastrofie po wybuchu gazu w jednej z katowickich kamienic. W czwartek późnym wieczorem, 23 października, ratownicy, po kilkunastu godzinach akcji, dotarli w gruzowisku do ciał trzech zaginionych osób.

 • Kamil Durczok: Jego żona ma adoratora!

  Odkąd Kamil wrócił na Śląsk, jego małżeństwo przechodzi renesans. Żona Marianna rozkwitła jako kobieta. I podoba się nie tylko małżonkowi...

 • Anna Wendzikowska zawstydzona przez Sigourney Weaver

  Anna Wendzikowska, aktorka i dziennikarka "Dzień Dobry TVN", która przeprowadza od dawna wywiady z hollywoodzkimi gwiazdami, przeżyła chwilę wstydu podczas rozmowy z Sigourney Weaver. Oto, co się stało i dlaczego po emisji tego materiału rozgorzała burzliwa dyskusja na Facebooku.

 • Kamil Durczok wymazał z pamięci byłą żonę?

  ...w marcu 2017 r. - Od dnia rozwodu nie komentuję spraw pana Kamila Durczoka. Ja i on to dwa niezależne byty - oświadczyła Marianna w "Na żywo". Kiedy eksmąż zaczął pokazywać się z młodszą kobietą, córką(...)Nie wygląda na pięćdziesiątkę. Szczupły, opalony, dopracowana fryzura, ubrania najlepszych marek. Szczęśliwy, bo ma u boku piękną i młodą narzeczoną Julię Oleś (28 l.). Taki właśnie jest Kamil...

 • Nieznana pasja Durczoka

  Kamil Durczok ujawnił swoje drugie oblicze. Jeśli na drodze na Śląsku mijający was motocyklista wyda się wam dziwnie znajomy, to całkiem możliwe, że właśnie spotkaliście szefa "Faktów".

 • Kamil Durczok może liczyć na wsparcie mamy

  ...wszystkim chciałbym przeprosić moich najbliższych, bo zostali narażeni na infamię, cierpienia, na które w najmniejszym stopniu nie zasłużyli" - powiedział w oświadczeniu skruszony Kamil Durczok (51 l.), po(...) Marianny Dufek, a potem, kiedy się rozwiedli, ukochanej Julii Oleś. Niestety, ten związek też przeszedł do historii. Kto teraz pomoże mu przetrwać problemy? Zła passa wciąż nie opuszcza Durczoka. Po...

 • Krzysztof Kolberger nie żyje

  W wieku 60 lat zmarł Krzysztof Kolberger. Od wielu lat zmagał się z chorobą nowotworową.

Zdjęcia na temat: kamil durczok żona