• Informacje na temat:

  kamil maćkowiak

Artykuły na temat: kamil maćkowiak
 • "Barwy szczęścia": Kamil Maćkowiak w nowej roli!

  Do stałej obsady „Barw szczęścia” dołączył doskonale znany fanom seriali 36-letni dziś Kamil Maćkowiak. Zobaczymy go w roli brata Marleny (Magda Grąziowska).

 • "Kolacja kanibali": Debiut teatralny Borysa Lankosza

  W oczekiwaniu na styczniową premierę ekranizacji powieści Zygmunta Miłoszewskiego "Ziarno prawdy", Borys Lankosz ("Rewers") pracuje nad swoim teatralnym debiutem - spektaklem "Kolacja kanibali". Premiera przedstawienia odbędzie się w Teatrze Polonia w czwartek, 6 listopada.

 • Maćkowiak nie chce być amantem

  Kamil Maćkowiak (29 l.), aktor i tancerz, zabłysnął w filmie Jerzego Stuhra "Korowód", od tego momentu nie może opędzić się od filmowych i serialowych propozycji.

 • Nagroda dla Maćkowiaka

  Kamil Maćkowiak - aktor teatru im. S. Jaracza w Łodzi - otrzymał nagrodę THESPIS Media Award 2008 na Międzynarodowym Festiwalu Monodramów THESPIS w Kilonii (Niemcy) za kreację aktorską w monodramie "Niżyński" w reż. Waldemara Zawodzińskiego.

 • "Na Wspólnej": Przez chęć zemsty i nienawiść Marta zaliczy alkoholową wpadkę!

  Zgwałcona przed laty przez Woźniaka (Kamil Maćkowiak) Marta (Joanna Jabłczyńska) wkrótce zaplanuje zemstę na swoim oprawcy. Z ofiary zamieni się w kata.

 • Nie chce być amantem

  Kamil Maćkowiak (29 lat), aktor i tancerz, który zabłysnął w filmie Jerzego Stuhra "Korowód", od tego momentu nie może opędzić się od filmowych i serialowych propozycji

 • "Barwy szczęścia": Romans rodem z klubu AA?

  Wkrótce Marcel (Kamil Maćkowiak) zakocha się w Marcie (Katarzyna Zielińska), a Walawska poczuje się dzięki niemu potrzebna. Czy odwzajemni jego uczucia?

 • Jerzy Stuhr rusza z "Korowodem"

  Zdjęcia do filmu "Korowód" w reżyserii Jerzego Stuhra rozpoczęły się we wtorek, 8 maja, w Warszawie - poinformował producent tego filmu, Wojciech Danowski. Główne role zagrają Kamil Maćkowiak, syn reżysera - Maciej Stuhr, i Jan Frycz.

 • "Na Wspólnej": Zwolniony za karę

  Po tym, jak Woźniak (Kamil Maćkowiak) przypadkowo dowie się, że Marta (Joanna Jabłczyńska), którą przed laty zgwałcił, jest związana z Olafem (Maciej Brzoska), natychmiast zdecyduje się zakończyć z nim współpracę.

 • "Kryminalni": Tancerz pokona karatekę?

  Przystojny, odważny i po studiach na Harvardzie. W "Kryminalnych" już wkrótce pojawi się nowy bohater - prokurator okręgowy Jacek Dumicz. Już pierwszego dnia będzie miał "spięcie" z serial owym Markiem (Maciej Zakościelny). Obaj zaczną ze sobą rywalizować - nie tylko w pracy, ale i prywatnie. Zwłaszcza, gdy stanie między nimi urocza blondynka, Basia Storosz (Magdalena Schejbal).

Zdjęcia na temat: kamil maćkowiak
Wideo na temat: kamil maćkowiak
 • "Przyjaciółki": Seks w restauracji!?

  Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) rozstała się ze swoim mężem i znowu zaczyna umawiać się na randki! W dziewiątym odcinku przebojowych "Przyjaciółek" Dorota spotka się na lunchu z Ingą (Małgorzata Socha). Podczas pogaduszek z przyjaciółką zwróci uwagę na przystojnego szefa Ingi, dyrektora Ziółkowskiego (Kamil Maćkowiak). Dorotka, z właściwą sobie kokieterią, wręczy Ziółkowskiemu swoją wizytówkę

 • "Przyjaciółki": Anka i Paweł ratują córkę z opresji

  znajomym, dyrektorem Żółkowskim (Kamil Maćkowiak). Jedenasty odcinek dziesiątej serii "Przyjaciółek" już czwartek - 16 listopada, o godzinie 21:10 w Polsacie.

 • "Przyjaciółki": Patrycja jest w ciąży!

  Podczas wizyty u lekarza Patrycja (Joanna Liszowska) dowiaduje się, że jest w ciąży. Wkrótce zjawia się u niej Wika (Roma Gąsiorowska). Dziewczyna patrząc na zachowanie Patrycji nabiera podejrzeń. Czy będzie dyskretna? Inga (Małgorzata Socha) zostaje wezwana do gabinetu pani prezes (Monika Dryl). Otrzymuje reprymendę za rzekomy romans z swoim szefem (Kamil Maćkowiak). Anka (Magdalena Stużyńska

Dyskusje na temat: kamil maćkowiak