• Informacje na temat:

  kamil przystał

Artykuły na temat: kamil przystał
 • Kamil Durczok wrócił na Śląsk

  Kamil (47 l.) i Marianna Durczokowie od miesięcy żyją w separacji. W obliczu skandali dziennikarz postanowił wrócić jednak na Śląsk.

 • "M jak miłość": Zazdrosny kochanek

  Do Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) dotrze w końcu, że Ola Malinowska (Anna Karczmarczyk) jest dla niego kimś więcej, niż tylko przyjaciółką.

 • "Przystań": Jak było na planie?

  Jak wspominasz pracę na planie "Przystani"? - Było naprawdę cudownie! Na Mazurach spędziłem ponad trzy miesiące i to w towarzystwie przyjaciół - Kamila Przystała i nowo poznanego Bartka Gelnera. Często wieczorami leżeliśmy na pomoście i gapiąc się w gwiazdy rozmawialiśmy o wszystkim, czasami do białego rana (śmiech). "Przystań" spotkała się z sympatią widzów. Nie żałujesz, że nie...

 • Nie zostawia Łez!

  Na festiwal w Opolu do szczęśliwego dla siebie amfiteatru powraca Ania Wyszkoni z solową piosenką. Nie oznacza to jednak, że zostawiła swój macierzysty zespół Łzy.

 • Przystań

  ...kursanci. Nierozłączni bracia: 18 - letni Filip (Mateusz Banasiuk) i starszy o dwa lata Darek (Kamil Przystał) Waśko zamierzają na kursie przede wszystkim dobrze się zabawić, od razu więc próbują poderwać...

 • "Barwy szczęścia": Flirty i romanse

  Julia (Marta Nieradkiewicz) i Paweł (Marcin Hycnar) przyjadą do Polski, Waleria (Ewa Ziętek) rozkocha w sobie Gabriela (Tadeusz Chudecki), a Stefan (Krzysztof Kiersznowski) posądzi ją o zdradę. Sabina (Barbara Kurzaj) zwiąże się z Tomalą (Bartłomiej Nowosielski), Co jeszcze czeka bohaterów "Barw szczęścia" w 2014 roku?

 • Kamil Stoch: "Każdy skok oddaję Panu Bogu. Nie wstydzę się tego"

  Kamil Stoch (29 l.) od dziecka intensywnie trenuje. Wie jednak, że nie odniósłby sukcesu bez swojej wiary i wsparcia z góry...

 • Nowe stażystki w Leśnej Górze

  W szpitalu w Leśnej Górze codziennie pojawiają się nowi pacjenci. Ale w nowych odcinkach serialu "Na dobre i na złe" nie zabraknie także nowego personelu.

 • Kamil Kula po narodzinach syna zniknął z mediów! Jak teraz wygląda jego życie?!

  Jeden z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Serce Kamila Kuli (29 l.) jest już jednak zajęte. Szczęśliwy z Martą Żmudą Trzebiatowską (34 l.), w tym roku obchodzą trzecią rocznicę ślubu. Już z synkiem Brunem.

 • Pożegnali się z "Tańcem..."

  W święta gwiazdy nie próżnowały, tylko... tańczyły. Tematem muzycznym wielkanocnego odcinka "Tańca z gwiazdami" była muzyka ze znanych komedii.

Zdjęcia na temat: kamil przystał
Wideo na temat: kamil przystał
 • Karol, który został świętym

  Film rusza śladami Karola Wojtyły. Zarówno dzieci jak i dorośli będą mieli okazję poznać jego przygody od czasów, kiedy był małym chłopcem, do momentu, gdy wybrano go na papieża i zasiadł na tronie Stolicy Apostolskiej. 12-letni Kacper, pasjonat animacji komputerowej, zmaga się z grupą szkolnych chuliganów. Kiedy chłopiec zostaje na kilka dni pod opieką dziadka, opowiada mu o swoich problemach w szkole. Dziadek zabiera go na weekendowy wypad w Tatry. Tam, ucząc wnuka radzenia sobie z trudnymi...

 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Chce się żyć

  Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca, emanująca optymizmem i humorem, historia niepełnosprawnego Mateusza, który - mimo trudności w komunikacji ze światem zewnętrznym i licznych przeciwności losu - udowadnia, jak wiele może zdziałać siła ludzkiego ducha. W roli głównej znany z "Jesteś Bogiem" Dawid Ogrodnik, który stworzył jedną z najniezwyklejszych i najbardziej wzruszających kreacji w polskim kinie ostatnich lat, na miarę aktorskich dokonań Daniela Day Lewisa ("Moja lewa...

Dyskusje na temat: kamil przystał