• Informacje na temat:

  kamil wyzinski

Artykuły na temat: kamil wyzinski
 • Nie zgadza się na ślub córki Kozidrak

  Mąż Beaty Kozidrak i ojciec Kasi Pietras nie może pogodzić się z jednym z życiowych wyborów swojej córki. Uważa, że piosenkarka nie powinna wychodzić za mąż za Kamila Wyzińskiego.

 • Pietras zdradza narzeczonego?

  ...to Kamil Wyziński, ukochany Kasi?

 • Space Avenue bez wokalisty

  Warszawska progmetalowa formacja Space Avenue raptem trzy miesiące po wydaniu debiutanckiej płyty "Voices From The Other Worlds" została bez wokalisty. Bez podania przyczyn z grupy odszedł Łukasz "Krash" Piekarczyk, śpiewający z zespołem od 2002 roku. Obecnie pozostali muzycy szukają jego zastępcy.

 • Za młoda na babcię

  Beata Kozidrak (48 l.), wokalistka grupy Bajm, twierdzi, że jest za wcześnie by jej córka Kasia Pietras (25 l.) przyniosła jej wnuki.

 • "Niespokojny duch" (wywiad z Kostkiem Joriadisem z Human)

  Wydana pierwotnie w 1993 roku płyta "Earth" grupy Human znalazła swoje miejsce w historii polskiego rocka. Tak - mieszając m.in. hard rock, klimaty funkowe i soul - wówczas u nas nie grał nikt. Raptem po roku zespół dowodzony przez wokalistę Kostka Joriadisa zawiesił działalność, a teraz wraca z niebytu.

Wideo na temat: kamil wyzinski
 • Karol, który został świętym

  Film rusza śladami Karola Wojtyły. Zarówno dzieci jak i dorośli będą mieli okazję poznać jego przygody od czasów, kiedy był małym chłopcem, do momentu, gdy wybrano go na papieża i zasiadł na tronie Stolicy Apostolskiej. 12-letni Kacper, pasjonat animacji komputerowej, zmaga się z grupą szkolnych chuliganów. Kiedy chłopiec zostaje na kilka dni pod opieką dziadka, opowiada mu o swoich problemach w szkole. Dziadek zabiera go na weekendowy wypad w Tatry. Tam, ucząc wnuka radzenia sobie z trudnymi...

 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Chce się żyć

  Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca, emanująca optymizmem i humorem, historia niepełnosprawnego Mateusza, który - mimo trudności w komunikacji ze światem zewnętrznym i licznych przeciwności losu - udowadnia, jak wiele może zdziałać siła ludzkiego ducha. W roli głównej znany z "Jesteś Bogiem" Dawid Ogrodnik, który stworzył jedną z najniezwyklejszych i najbardziej wzruszających kreacji w polskim kinie ostatnich lat, na miarę aktorskich dokonań Daniela Day Lewisa ("Moja lewa...