• Informacje na temat:

  kamil z dziewczyna modelka

Artykuły na temat: kamil z dziewczyna modelka
 • "Na Wspólnej": Zuza zostanie modelką!

  ..., okaże się, iż kobieta, z którą rozmawiała przez telefon, nie jest tam zatrudniona. A na dodatek stanowisko, o które ubiegała się żona Kamila (Kazimierz Mazur), zostało już obsadzone. Załamana dziewczyna wróci do domu, gdzie mąż i Ula będą czekać z uroczystym obiadem. Zuza wyjaśni im, że niestety tym razem się nie udało. Jednak chwilę później rozdzwoni się jej telefon. Kobieta, z którą Hoffer...

 • Mezo z modelkami. Zobacz!

  Do sieci trafił najnowszy teledysk Mezo nakręcony do utworu "Po robocie",. Utwór pochodzi ostatniego albumu rapera "Słowo ma moc".

 • Kamila Wybrańczyk rozebrała się w gazecie dla panów! Co na to Artur Szpilka?!

  Artur Szpilka (29 l.) od lat jest związany z Kamilą Wybrańczyk. Teraz dziewczyna postanowiła wykorzystać swoją chwilę sławy i pokazała wdzięki w jednym z czasopism dla panów. O dziwo, na okładce pojawił się także sam bokser!

 • "Top Model": Filmowe wojowniczki

  Piąty tydzień rywalizacji. Do finału wejdą tylko trzy dziewczyny, a w programie wciąż walczy o tę możliwość aż dziewięć modelek. Uśmiechy i luźne rozmowy, to tylko przykrywka, bo każda chce wygrać.

 • Dziewczyna Rafała Maślaka to niedoszła Miss!

  Rafał Maślak (25 l.) od dwóch lat związany jest z piękną Kamilą. Nie chce jednak pojawiać się z nią na warszawskich salonach. Dlaczego?

 • Za stary na "The Voice Of Poland"?

  Objawieniem kolejnych "przesłuchań w ciemno" był... 49-letni Piotr Salata. "Uwielbiam dojrzałych mężczyzn" - komplementowała doświadczonego wokalistę Justyna Steczkowska.

 • “M jak miłość": Poznajcie nową dziewczynę Łukasza!

  Łukasz Wojciechowski (Adrian Żuchewicz) przedstawi wkrótce swojej mamie (Dominika Ostałowska) i ojczymowi (Krystian Wieczorek) nową dziewczynę. Sprawdźcie, kim jest Kamila (Iga Górecka)!

 • Najpiękniejszy Polak na prowincji!

  Krystian Wieczorek zagra główną rolę w najnowszym serialu telewizji Polsat "To nie koniec świata". Artysta wcieli się w postać piłkarskiego agenta, który pewnego dnia traci wszystko i musi rozpocząć nowe życie. Serial emitowany będzie od września.

 • Kamila Warzecha (18 l.) to kolejna uczestniczka w historii polskiego programu "Top Model", która jest osobą transseksualną. Czy uda jej się podbić świat mody?

 • Weekend przed telewizorem

  W odróżnieniu od kilku ostatnich weekendów, podczas których można było cieszyć się pierwszymi promieniami wiosennego słońca, ten zapowiada się raczej burzowo. Jako że - siłą rzeczy - trzeba będzie spędzić nieco więcej czasu w domu - warto poznać najciekawsze pozycje przygotowane dla nas przez poszczególne stacje.

Zdjęcia na temat: kamil z dziewczyna modelka
Wideo na temat: kamil z dziewczyna modelka
 • Rafał Maślak: Moja dziewczyna nie ma twardego tyłka

  Rafał Maślak od dwóch lat jest związany z modelką i uczestniczką wyborów Miss Wielkopolski Kamilą Nicpoń. Twierdzi, że jego dziewczyna to skromna i niezmanierowana osoba. Do niedawna para rzadko pokazywała się razem publicznie, a Maślak nie publikował w mediach społecznościowych wspólnych zdjęć. Ostatnio zdecydował się jednak pokazać Kamilę swoim fanom. – O dziwo, na moim Facebooku zebrała

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.