• Informacje na temat:

  kamila baar galeria

Artykuły na temat: kamila baar galeria
 • Kamila Baar: Co ją tak naprawdę urzekło w nowym ukochanym?

  Kamila Baar (35 l.) niespodziewanie zostawiła ojca swojego synka i związała się ze starszym o 18 lat prawnikiem. Wszyscy zastanawiali się, co Piotr Kochański w sobie ma, że tak zawrócił jej w głowie. Okazuje się, że mężczyzna ma czym zaimponować kobiecie!

 • Spotkanie z gwiazdami 2. serii serialu "Na krawędzi"

  ...z dziennikarzami Kamila Baar. Zdradzamy, że Lena nie od razu zostanie zaakceptowana przez zespół, którym będzie kierowała. Nie od razu polubią ją też widzowie, ale z biegiem czasu, gdy zaczną odkrywać(...) Sadowskiego, czyli Andrzeja Czyża, w nowych odcinkach serialu zobaczymy m.im. Kamilę Baar. - Lena Korcz, którą gram, obejmie stanowisko szefa wydziału po aresztowanym Tomaszu. To wrażliwa - ale...

 • K. Piesiewicz w kinach na całym świecie

  W środę, 3 maja, w Essen odbyła się pierwsza konferencja prasowa poświęcona najnowszemu filmowi opartemu na scenariuszu Krzysztofa Piesiewicza "Nadzieja". Wyreżyserowany przez Polaka - Stanisława Muchę i zagrany przez polskich aktorów m.in. Wojciecha Pszoniaka ( "Bajland" ), Jana Frycza ( "Francuski numer" ) i Kamilę Baar ( "Vinci" ), film trafi do kin na całym świecie.

 • Wszyscy w cieniu "Nimfomanki"

  "Nimfomanka" Larsa von Triera - określana jako najbardziej skandalizujący film roku - to najważniejsza z kinowych premier tego tygodnia. Stawkę uzupełniają: pełne akcji fantasy "47 roninów", dramat wojenny "Biegnij, chłopcze, biegnij", komedia "Wkręceni", animacja "Skubani" oraz film psychologiczny "Długie i szczęśliwe życie".