• Informacje na temat:

  kamila baar vinci

Artykuły na temat: kamila baar vinci
 • Kamila Baar się rozwiodła

  Kamilla Baar, gwiazda serialu "Na dobre i na złe", ma za sobą dobry rok. Co w jej życiu poszło jednak nie tak?

 • Kamila Baar w "Londyńczykach"

  Kamila Baar, aktorka Teatru Narodowego, którą telewidzowie pamiętają z komedii "Vinci", zasiliła właśnie szeregi obsady serial u "Londyńczycy".

 • Kamila Baar w obsadzie

  Kamila Baar, aktorka Teatru Narodowego, którą telewidzowie pamiętają z komedii "Vinci", zasiliła właśnie szeregi obsady serialu "Londyńczycy".

 • Kamila Baar: Żyć i grać

  - Nasz show-biznes jest dla mnie jak narowisty ogier, na którym trudno utrzymać równowagę, ale który zawsze zostawia po sobie niezatarte wrażenie - mówi aktorka Kamilla Baar. Artystka zdradza, że najważniejszym momentem jej życia były narodziny syna.

 • "Vinci": Nowy film Machulskiego

  W środę, 14 kwietnia, w Warszawie rozpoczynają się zdjęcia do nowego filmu Juliusza Machulskiego ( "Superprodukcja" , "Pieniądze to nie wszystko" ). Kryminalna produkcja, zatytułowana "Vinci", ma opowiadać o próbie kradzieży najcenniejszego obrazu w Polsce - "Damy z łasiczką" Leonarda da Vinci. W obrazie wystąpią jeszcze mało znani aktorzy Borys Szyc i Kamila Baar oraz Jan Machulski ( "Vabank" ).

 • Polskie gwiazdy wspierają debiutantów

  Kamila Baar ( "Vinci" ), Jan Nowicki ( "Tulipany" ), Tadeusz Bradecki ( "Suplement" ), a także Olgierd Łukaszewicz ( "Ubu Król" ) pojawią się w filmach powstających w ramach Programu 30 minut.

 • Machulski: Kręcę film kryminalny

  Od kilku dni w Warszawie trwają zdjęcia do najnowszego obrazu Juliusza Machulskiego "Vinci". "Nareszcie kręcę film kryminalny" - powiedział twórca filmu w czwartek, 15 kwietnia, podczas pierwszej konferencji prasowej związanej z nową produkcją. Film opowiada o kradzieży obrazu Leonarda da Vinci "Dama z łasiczką" z krakowskiego Muzeum Czartoryskich.

 • Dama w filmie Machulskiego

  Trwają prace nad najnowszym filmem Juliusza Machulskiego ( "Superprodukcja" , "Pieniądze to nie wszystko" ) "Vinci". Po kilkunastu dniach zdjęciowych w Warszawie twórcy przeniosą się do Krakowa. Część zdjęć powstanie w Muzeum Czartoryskich, gdzie można oglądać słynny obraz Leonardo Da Vinci "Dama z gronostajem". Zgodę na filmowanie dzieła wydał zarząd Fundacji Książąt Czartoryskich wraz

 • Weekend w kinie

  W ten weekend (17-19 września) w polskich kinach zadebiutuje aż pięć filmów - francuski dramat "Bliscy nieznajomi" , opowieść s-f "Hellboy" - ekranizacja popularnego komiksu, meksykańska komedia "Nikotyna" , pełen akcji tajlandzki film "Ong-Bak" i komedia kryminalna Juliusza Machulskiego , "Vinci" .

 • K. Piesiewicz w kinach na całym świecie

  W środę, 3 maja, w Essen odbyła się pierwsza konferencja prasowa poświęcona najnowszemu filmowi opartemu na scenariuszu Krzysztofa Piesiewicza "Nadzieja". Wyreżyserowany przez Polaka - Stanisława Muchę i zagrany przez polskich aktorów m.in. Wojciecha Pszoniaka ( "Bajland" ), Jana Frycza ( "Francuski numer" ) i Kamilę Baar ( "Vinci" ), film trafi do kin na całym świecie.

Dyskusje na temat: kamila baar vinci