• Informacje na temat:

  kamila szal

Artykuły na temat: kamila szal
 • Na Wspólnej

  Wykończeni nerwowo Zuza i Kamil toczą kolejną sądową batalię o powrót Uli do domu. Kiedy Zuza słyszy niekorzystne postanowienie sądu, wpada w szał. Rankiem...

 • SuperJedynki 2012: Czy na pewno wszystko gra?

  Na początku kwietnia ogłoszono nominacje do tegorocznych SuperJedynek, prestiżowych nagród przyznawanych podczas festiwalu polskiej piosenki w Opolu. Na pierwszy rzut oka nominacje te nie są szczególnie kontrowersyjne. Jednak po dłuższej analizie lista wyróżnionych artystów zastanawia.

 • Na Wspólnej

  Basia każe się wyprowadzić mężowi! Zdruzgotany Krzysztof pakuje się i przenosi do swojej matki. Kiedy dowiaduje się o tym Kuba _ wpada w szał! Roztrzaskuje...

 • Mysłowice: Nowy festiwal Behind The Trees

  Artur Rojek, Andrzej Smolik i Kaliber 44 to gwiazdy pierwszej edycji festiwalu Behind The Trees, który odbędzie się 13 września w Mysłowicach. Dzięki imprezie miasto, w którym przez kilka lat odbywał się OFF Festival, chce wrócić na festiwalową mapę Polski.

 • "Na Wspólnej" Hofferowie przegrają walkę o córkę?

  Ula (Ania Niedźwiecka) ucieka ze szkoły! Po to, żeby wrócić do rodziców... Widząc córkę Zuza jest przeszczęśliwa. Tymczasem Ula zaczyna nakłaniać mamę do ucieczki z Polski. Gdzieś, gdzie ich nikt nie znajdzie... Następnego dnia Zuzę i Kamila czeka kolejna rozprawa w sądzie o powrót Uli. Adam Roztocki (Zbigniew Stryj), który ich reprezentuje twierdzi, że są na to duże szanse... Rozprawa kosztuje...

 • Baar i Błach: Przeciwieństwa się przyciągają

  Duet Kamilla Baar i Wojciech Błach nominowany jest w plebiscycie "Srebrne Jabłka 2013" miesięcznika "Pani", w którym biorą udział znane pary sportretowane w magazynie. Opisując swój związek z Wojciechem, Kamilla przyznaje, że przeciwieństwa się przyciągają.

 • "Na Wspólnej": Czy Hofferowie odzyskają Ulę?

  Dla Hofferów prawdziwie "sądny dzień"! Pełni nadziei Zuza i Kamil będą walczyć w sądzie o odzyskanie Uli. Adam Roztocki, który ich reprezentuje, twierdzi, że są na to duże szanse. Nikt jednak nie spodziewa się takiego obrotu spraw... Na sali rozpraw rozgrywa się prawdziwy dramat. Kiedy Hofferowa słyszy postanowienie sądu, nie wytrzymuje i wpada w szał!

 • To koniec małżeństwa Hofferów?

  Kamil nie może sobie poradzić z zachowaniem Zuzy po utracie dziecka. Hoffer podejrzewa, że żona chce go zostawić. Wpada w szał!

 • ​"M jak miłość": Były kochanek Justyny przyjedzie do Grabiny...

  Wkrótce w Grabinie zjawi się Maciek Garlicki - chłopak, przez którego Justyna (Olga Kalicka) przeżyła prawdziwą gehennę. W roli byłego kochanka Górskiej zobaczymy młodego aktora - Kamila Mroza - znanego telewidzom m.in. z roli Kijana w "Belfrze".

 • Józefowicz: To prawda, syn nie został dopuszczony do matury

  ...pracuje z córką Kamilą? J.J.: - Niedawno w kinie Atlantic odbyła się premiera drugiego filmu dokumentalnego Kamili właśnie na temat naszej pracy przy musicalu "Polita". Kamila pokazała proces(...) zaczyna odnosić pierwsze sukcesy zawodowe? J.J.: - Wielką dumę. Cieszę się, że Kamila znalazła swoje miejsce i własne spojrzenie na świat. Ona ma bardzo fajny zmysł obserwacji, refleksyjną naturę...

Wideo na temat: kamila szal
 • "Skazane": Kamil odwołuje zeznania obciążające Norberta

  Po incydencie związanym z próbą przemycenia noża Olaf (Rafał Fudalej) trafia do izolatki. Tam, w ataku szału napada na odwiedzającego go Jana (Marcin Perchuć). Natalia (Magdalena Różańska) coraz gorzej radzi sobie z życiową sytuacją. Zbyt często zagląda do kieliszka. Po pogrzebie ojca, Magda (Marianna Zydek) postanawia wyprowadzić się z matką do Londynu. Dla Maćka (Filip Gurłacz) to prawdziwy cios. Sylwia (Monika Krzywkowska) zostaje aresztowana pod zarzutem morderstwa.

 • Zjazd absolwentów

  Nagroda FIPRESCI na 70. MFF w Wenecji i główna nagroda w Konkursie Filmy o Sztuce 14. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty. Pomiędzy fabułą, dokumentem a performansem. Znana z kontrowersyjnych akcji szwedzka artystka Anna Odell była prześladowana w szkole przez rówieśników. 20 lat później nie została zaproszona na zjazd absolwentów. Realizuje więc jego rekonstrukcję ze swoim udziałem. To jednak połowa projektu. Następnie Odell postanawia skonfrontować się z oprawcami.

 • Służby specjalne

  Film "Służby specjalne" to oparta na dwuletniej dokumentacji realistyczna historia, odsłaniająca kulisy życia i pracy oficerów polskich tajnych służb. Filmowa historia rozpoczyna się, gdy dochodzi do likwidacji elitarnych Wojskowych Służb Informacyjnych, które w opinii komisji są organizacją przestępczą. "Służby specjalne" pokazują konsekwencje tej decyzji. Na ulicę wyrzucają fachowców, którzy posiadają bardzo niebezpieczną wiedzę. Część z nich odnajduje się w świecie biznesu. Film opowiada o...