• Informacje na temat:

  kamiński emilian rodzina

Artykuły na temat: kamiński emilian rodzina
 • Emilian Kamiński nigdy nie zapomni tej wigilii

  .... Emilian Kamiński (66 l.) już po raz dziewiąty zaprasza do swojego teatru bezdomnych na uroczystą wieczerzę. Na pomysł wpadł ponad dekadę temu dzięki dwóm niezwykłym osobom. - Zainspirował mnie mój(...) jeden z moich gości, Marian, powiedział ochrypłym głosem: "Dziękuję Emilian, że nam przypominasz, że jesteśmy ludźmi". Zabolały go te słowa. - Wy jesteście ludźmi i musicie sami o tym pamiętać...

 • Emilian Kamiński: Człowiek z Kamienicy

  Jego specjalnością jest... realizowanie swoich marzeń. Nigdy się nie poddaje. Efekty dowodzą, że warto walczyć do samego końca.

 • Justyna Sieńczyłło i Emilian Kamiński: Ich rodzinę dotknęła tragedia!

  Ostatnio życie nie oszczędza Justyny Sieńczyłło (46 l.). Od roku toczy walkę o teatr swój i męża, Emiliana Kamińskiego (63 l.). A teraz jej mama przegrała walkę z ciężką chorobą.

 • Dorota Kamińska: Nie cofać się

  Nie żałuje niczego, co w życiu zrobiła. Nawet błędów, jakie popełniała.

 • "Klan": Justyna Sieńczyłło i Emilian Kamiński są razem już 20 lat!

  Choć Justyna Sieńczyłło od wielu lat jest szczęśliwa u boku męża - Emiliana Kamińskiego, czyli Wojciecha Marszałka z "M jak miłość" - uważa, że miłości trzeba uczyć się całe życie, bo nic, nie(...) z "Klanu" w wywiadzie. Justyna Sieńczyłło wspomina, że będąc nastolatką podkochiwała się skrycie w... Emilianie Kamińskim, ale wtedy nawet jej przez myśl nie przemknęło, że kiedyś będzie żoną swojego...

 • "Sierpniowe niebo": Film o powstaniu warszawskim

  Nakręcone w 1944 r. podczas powstania warszawskiego zdjęcia, nigdy wcześniej niepokazywane szerszej publiczności, zobaczyć można w filmie "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały", który trafi do kin 13 września. Reżyserem jest pochodzący z rodziny powstańców Irek Dobrowolski.

 • Emilian Kamiński: To jedno spotkanie całkowicie odmieniło jego życie!

  Emilian Kamiński (63 l.) szczerze opowiedział o swoim pierwszym małżeństwie oraz o księdzu, który bardzo wpłynął na to, jakim dzisiaj jest człowiekiem...

 • "Sierpniowe niebo": Premiera filmu o powstaniu warszawskim

  W stołecznym Teatrze Narodowym odbyła się we wtorek premiera poświęconego powstaniu warszawskiemu filmu "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały", którego reżyserem jest pochodzący z rodziny powstańców Irek Dobrowolski. Film trafi do kin 13 września.

 • Emilian Kamiński w dramatycznej sytuacji! Prosi o pomoc!

  Emilian Kamiński (63 l.) jest zrozpaczony. Może stracić swój ukochany teatr, w którego stworzenie zainwestował wszystkie oszczędności!

 • Dla dziecka rzuca pracę

  Co ciekawego wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"? Piotrek (Marcin Mroczek) idzie z Lenką do lekarza. Gdy wraca, ma dla Kingi (Kasia Cichopek) złą wiadomość. Pediatra uważa, ze powinni na kilka miesięcy zawieźć córkę nad morze.

Zdjęcia na temat: kamiński emilian rodzina