• Informacje na temat:

  kammel ibisz

Artykuły na temat: kammel ibisz
 • Tomasz Kammel zakochany? Kolega zdradził jego sekret!

  Tomasz Kammel (46 l.) mimo upływu lat prezentuje się bardzo dobrze. Jaka jest jego recepta na młody wygląd? Jest ich zapewne wiele, a jedna z nich to ponoć… nowa miłość! Jego sekret zdradził kolega!

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • Ibisz odstawił botoks!

  Krzysztof Ibisz (48 l.) stał się prawdziwym obiektem kpin i żartów, a to za sprawą swoich desperackich prób poprawiania swojej urody i udawaniu nastolatka. Znany prezenter zaprzeczał, że(...) estetycznej. Najwyraźniej uznał, że najbardziej kompetentną osobą będzie niejaki Piotr Kaszubski, który lansuje się w mediach, jako młody milioner. "Widać, że Ibisz miał wypełnione dolinę łez i bruzdy...

 • Ibisz i Kammel: Walka o angaż!

  Nic nie trwa wiecznie, a nawet najbardziej popularna twarz może zniknąć z ekranów. Boją się tego zarówno Krzysztof Ibisz, jak i Tomasz Kammel.

 • Kammel wygryzł Urbańskiego

  Z posadą pożegnał się właśnie Hubert Urbański (47 l.), którego producenci postanowili zastąpić młodszym kolegą - Tomaszem Kammelem (42 l.). Szefowie stacji musieli dojść do wniosku, że publiczność zapomniała już o jego aferze "kammelgate" i dali mu kolejną szansę.  Decyzja ta przypadła do gustu Karolinie Korwin-Piotrowskiej, która bardzo przychylnie wyraziła się o Tomku i jego umiejętnościach...

 • Ibisz, Kammel czy Wojewódzki?

  W 2011 roku polskich widzów czeka zdecydowanie większa dawka nowych programów rozrywkowych niż w latach ubiegłych. Która produkcja zyska największe uznanie, a co za tym idzie, będzie mogła liczyć na kolejne edycje?

 • Kuba Wojewódzki gejem? Jest komentarz!

  Michał Piróg (35 l.) w wywiadzie dla "Wprost" "wyoutował" Kubę Wojewódzkiego (50 l.), twierdząc, że nie wymaga od niego, iż przyzna się, że "był z Kammelem". Showman postanowił odpowiedzieć celebrycie.

 • Kammel, Ibisz i gala Miss Polski

  W niedzielę, 29 sierpnia, odbędzie się gala Miss Polski 2010. Podczas wieczoru zaśpiewają m.in. zespoły Ich Troje oraz Kombii, a także duet: Lidia Kopania - Marcin Mroziński. Galę poprowadzą Krzysztof Ibisz, Tomasz Kammel, Maciej Dowbor i Maciej Rock. Transmisja w telewizji Polsat.

 • Gwiazdy "Klanu" przystąpią do... testu

  ...oraz Tomasz Kammel i Krzysztof Ibisz. Wśród gości odpowiadających na pytania nie zabraknie też gwiazd kultowych seriali: Anny Seniuk i Andrzeja Kopiczyńskiego, czyli Madzi i Stefana Karwowskich(...) i Paweł Królikowski - Irena Santor i Halina Kunicka - Andrzej Kopiczyński i Anna Seniuk - Agata Młynarska i Jerzy Owsiak - Ewa Wiśniewska i Marek Bukowski - Tomasz Kammel i Krzysztof Ibisz...

 • Polsat: Kammel zamiast Ibisza?

  I jak tu nie wierzyć telewizji, gdy jesienna oferta programowa pokrywa się aurą za oknem. W strugach deszczu i chłodnym powietrzu telewizja Polsat zdradziła tajemnice jesiennej ramówki.

Zdjęcia na temat: kammel ibisz
Wideo na temat: kammel ibisz
 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...

Dyskusje na temat: kammel ibisz