• Informacje na temat:

  kammel kupił

Artykuły na temat: kammel kupił
 • Tomasz Kammel marzy o nowym samochodzie! Kasia zabrania!

  Tomasz Kammel (44 l.) chciałby kupić sobie szpanerskie ferrari, ale ponoć boi się reakcji jego ukochanej.

 • Kammel zamieszka z Niezgodą

  Wspólne zamieszkanie doradził Tomaszowi Kammelowi i Katarzynie Niezgodzie specjalista od wizerunku. Już za dwa tygodnie bohaterowie skandalu wprowadzą się do domu na warszawskim Mokotowie.

 • Tomek Kammel bankrutem?

  Sytuacja Tomasza Kammela pogarsza się z dnia na dzień. Wygląda na to, że prezenter ma poważne problemy finansowe - właśnie zaczął szukać kupca na swój warszawski apartament.

 • Kammel: dzieci - tak, ślub - nie!

  Tomek Kammel (36 l.) ożeni się nieprędko. Mimo swojej wielkiej miłości do Kasi Niezgody (37 l.) twierdzi, że nie zależy mu na ślubie. Już chętniej postara się o dziecko.

 • Kammel stara się o dziecko?

  Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda właśnie przeprowadzają się do nowego domu na Mokotowie. Chodzą plotki , że para w końcu zamierza się pobrać. Być może chcą także powiększyć rodzinę...

 • Kuba Wojewódzki skomentował rozstanie Kammela i Niezgody. "Podobno poszło o dziecko"

  Tomasz Kammel (44 l.) i Katarzyna Niezgoda (46 l.) nie są już parą. Do tej zaskakującej informacji postanowił odnieść się Kuba Wojewódzki (52 l.). Oczywiście zrobił to w swoim stylu.

 • Kto się boi powrotu Kammela?

  Niedawno informowaliśmy, że wyrzucony przed dwoma miesiącami z TVP Tomasz Kammel (36 l.) najprawdopodobniej wróci niebawem na jej łono niczym syn marnotrawny. Nie wszyscy są z tego zadowoleni...

 • "rodzinka.pl": Młode gwiazdy "rodzinki.pl" zatańczą w nowym show TVP

  W pierwszej polskiej edycji programu "Dance dance dance", który na antenie Dwójki zadebiutuje już 2 marca o godzinie 20.05, zmierzą się ze sobą pary wykonujące układy taneczne znane z teledysków największych gwiazd. Wiadomo już, że nowe show poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia z "M jak miłość", i Tomasz Kammel, a za stołem sędziowskim zasiądą m.in. Ewa Chodakowska i Robert Kupisz...

 • Anna Popek skorzysta na roszadach w TVP i dostanie nowy program?

  ...twarzą TVP, więc   prawdopodobnie nie zatrudni jej inna telewizja. A przecież nie może sobie pozwolić na utratę pracy,   dopiero co kupiła na kredyt mieszkanie. Stawia więc wszystko na jedną kartę(...), aby gospodarzem "Kocham Cię, Polsko!" został Tomasz Kammel. Mają woleć pracować z nim, niż z Popek. Jednak czy szefostwo TVP ugnie się pod ich naciskami? To zapewne wyjaśni się w najbliższym czasie.  

 • Dowbor i Koroniewska - ślubu nie będzie!

  ...być śmierć medialna Dowbora. Podobnie jak Mateusz Damięcki czy Tomek Kammel ma on aparycję, która sprawia, że jest ulubieńcem 50-letnich gospodyń domowych. A życie "na kocią łapę" z ukochaną na pewno...

Wideo na temat: kammel kupił
 • Tomasz Kammel na święta kupił Niezgodzie... karnet na siłownię!

  Katarzyna Niezgoda od lat walczy z otyłością. Jej ukochanemu jej zbędne kilogramy zdają się nie przeszkadzać. Czy aby na pewno? Tomek Kammel wyznał bowiem, że pod choinkę kupił "miłości swojego życia" karnet na siłownię. Panie zebrane w studio "Pytania na śniadanie" zdecydowanie odradziły mu jednak kupowanie... bielizny wyszczuplającej! (TVP/x-news)