• Informacje na temat:

  kampania medialna

Artykuły na temat: kampania medialna
 • "Ranczo": Medialna wojna

  ...pozostaje dłużne. Rozpoczyna się prawdziwa medialna wojna... Polityka wszak, jak mówi Czerepach, nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem, bo to są czyste, żywe emocje! "Ranczo" w niedzielę o 20.25

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Cerekwickiej lek na kompleksy

  Była Michaelem Boltonem, Mariah Carey i Adele. To w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W realnym życiu Katarzyna Cerekwicka wraca z nową płytą "Między słowami", która będzie miała premierę już 26 maja.

 • "Ranczo": Wojna braci

  Po zmianie pracy Pietrek i Solejukowa będą musieli wymienić całą swoją garderobę. Za to bracia Kozioł rozpoczną medialną wojnę.

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • Skandal musi być, takie czasy!

  Czy jakakolwiek premiera bez medialnego zamieszania jest dzisiaj możliwa? Zdania są podzielone...

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Zadbaj o siebie, a potem o innych

  Myślisz, że ludzi trzeba namawiać do tego, żeby zadbali o zdrowie? - Niestety, rzeczywistość, w której żyjemy jest taka, że trzeba nagłośnić coś medialnie, żeby zwrócić na to uwagę. Ludzie zapominają o swoim zdrowiu. Dlatego taka dyskusja medialna spełnia bardzo istotną rolę. Dbamy o naszych mężów, dzieci, robimy im badania, dbamy o wszystkich dookoła, zapominając, że nas też może dopaść...

 • Niezwykła kampania promocyjna "Wiedźmina"

  Film Marka Brodzkiego "Wiedźmin" wchodzi na ekrany 9 listopada, ale fani prozy Sapkowskiego już od kilku miesięcy żyją wydarzeniami towarzyszącymi jego realizacji. W sobotę, 20 października, na warszawskich Polach Mokotowskich, odbyła się impreza pod hasłem "Piknik z Wiedźminem", w której wzięło udział kilka tysiący osób. Producenci filmu przygotowali już kolejną propozycję dla miłośników prozy Sapkowskiego - internaktywną zabawę "Wiedźmin: Gra wyobraźni", ktorej patronem medialnym jest...

 • 57-letni Kłopotek został... ojcem

  57-letni poseł PSL Eugeniusz Kłopotek , znany z dużej aktywności parlamentarnej i medialnej, w ostatnim czasie dosłownie zapadł się pod ziemię. Okazuje się, że kilka tygodni temu politykowi urodził się syn.

 • Ich Troje najbardziej medialni

  Michał Wiśniewski nagrywa nowy album i szykuje kampanię reklamową na wielką skalę.