• Informacje na temat:

  kampania wyborcza

Artykuły na temat: kampania wyborcza
 • "Ranczo": Wyborcza gorączka

  Rozpoczęła się emisja ósmego sezonu "Rancza". Okazuje się, że to rok wyborów nie tylko do Parlamentu Europejskiego? - Nie chciałbym psuć widzom apetytu na niespodzianki, ale rzeczywiście szykuje się wyborcza gorączka. Mogę zdradzić, że za sprawą działań Czerepacha, tych legalnych i nielegalnych, nasza Polska Partia Uczciwości odniesie sukces wyborczy. Jeśli kampania wyborcza, to i hasła...

 • "Ranczo" złamało ciszę wyborczą?

  We wczorajszym odcinku serialu "Ranczo", który wyemitowany został o godz. 21.55, pojawiły się hasła zachęcające do głosowania na Dudę. Chodzi o bohatera serialu kandydującego na urząd wójta, który nosi identyczne nazwisko jak kandydat PiS na prezydenta Polski.

 • "Ranczo": ​Gorączka wyborcza w Wilkowyjach

  Plakaty, hasła, ulotki, balony - agitacja wyborcza w Wilkowyjach ruszyła pełną parą. Podczas gdy cała Polska przygotowuje się do wyborów prezydenckich, fani serialu "Ranczo" zadają sobie pytanie: "Kto zostanie nowym wójtem w Wilkowyjach?".

 • USA: Polityczny spór o... Beyonce

  Wokalistka Beyonce może stać się jednym z tematów kampanii wyborczej w Stanach Zjednoczonych.

 • Tomasz Karolak żali się, że z powodu jego zaangażowania w kampanię prezydencką... chcą mu spalić dom

  Tomasz Karolak (44 l.) wywołał szereg komentarzy, gdy wmieszał się w życie polityczne. Do dziś z tego powodu otrzymuje groźby.

 • Prezydent Bronisław Komorowski będzie gościem Kuby Wojewódzkiego

  To może być wydarzenie w kampanii wyborczej. Prezydent Bronisław Komorowski będzie gościem programu Kuby Wojewódzkiego. "We wtorek u mnie prezydent" - pochwalił się na Facebooku gospodarz talk show.

 • Tusk schudł przez kampanię

  Miniona kampania wyborcza wiele kosztowała szefa PO - zdradziła jego żona Małgorzata Tusk .

 • Piotr Pręgowski: Z "Rancza" do polityki

  Czy Pietrek z "Rancza" miał duży udział w jego zwycięstwie wyborczym?

 • Konie trojańskie

  Fabian opracowuje strategię kampanii wyborczej i rusza w teren. Wspierają go Lucy i Klaudia. Więcławska zaprasza na posiedzenie swojego komitetu wyborczego...

 • Tomasz Karolak popiera Komorowskiego

  - Kampania przeciwników pana prezydenta Komorowskiego ma tyle wspólnego z rzeczywistością, co seriale, w których gram - powiedział aktor Tomasz Karolak na spotkaniu z Bronisławem Komorowskim w Łodzi.

Zdjęcia na temat: kampania wyborcza
Wideo na temat: kampania wyborcza
 • Julia Kamińska olana!

  Gwiazda serialu "BrzydUla" została twarzą kampanii "Obywatele decydują" i namawia Polaków, by rozliczyli polityków z obietnic wyborczych.

 • Wyborcze jaja

  Will Ferrell i Zach Galifianakis, dwaj mistrzowie współczesnej komedii, stworzyli niezapomniany duet na planie filmu "Wyborcze jaja" - błyskotliwej satyry na współczesną politykę, w której dobre wrażenie i gładkie słówka znaczą więcej niż faktyczne dokonania i poglądy. Obraz w reżyserii Jaya Roacha, twórcy m.in. serii filmów o przygodach Austina Powersa, trafia na płyty DVD i Blu-ray25 stycznia 2013. Demokratyczny kongresmen Cam Brady (Will Ferrell) jest polityczną gwiazdą. Od 20 lat zasiada...

 • Kinga Duda przemawia: Stawiam na energię, uczciwość i dobre serce!

  Podczas konwencji podsumowującej kampanię wyborczą Andrzeja Dudy, kandydata PiS wsparła rodzina. - Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że w tych ostatnich dniach stanęliśmy twarzą w twarz z kampanią prawdziwie brudną, w której niektórym wydaje się, że wszystkie chwyty są dozwolone - powiedziała Kinga Duda. Córka Andrzeja Dudy dodała, że w wyborach postawi na "energię, uczciwość i dobre serce". - Taki właśnie jest mój tata - powiedziała. (TVN24/x-news)

 • Yuma

  Akcja filmu rozpoczyna się trzy lata po upadku PRL. Zyga (Gierszał) ma serdecznie dość oglądania kolorowego świata tylko w młodzieżowych pismach. Z pomocą kumpli, a także obrotnej ciotki (Katarzyna Figura), zostaje królem "jumy" - drobnych kradzieży w Niemczech. Proceder szybko się rozpowszechnia, miejscowość Zygi dokonuje prawdziwego skoku cywilizacyjnego, a lokalny król jumaków zyskuje powszechny szacunek i powodzenie u płci pięknej (o jego serce wojują w filmie Karolina Chapko i Helena...

Dyskusje na temat: kampania wyborcza
 • Re: "Na Wspólnej": Pożegnanie mamy Tosi

  Co ma ten serial z kampania wyborcza? Zallllllllll!!!!!!!

 • Re: "M jak miłość": Czarne chmury nad głową Barbary Kurdej-Szatan! Odejdzie z "Emki"?

  Jak widać po tytułach artykułów, na Interii kampania wyborcza już się rozpoczęła! Szczekanie i plucie na wszelkie sposoby na PIS, rozpoczęte!

 • Re: Pożegnamy "Modę na sukces"?

  Co to kampania wyborcza w Modzie na Sukces ?????????

 • Re: "Kod genetyczny": Niebezpieczny trójkąt

  "- Mój mąż miał zakaz wstępu do telewizji publicznej. Do końca, tuż przed śmiercią, a przecież była kampania wyborcza. Pan Jacek Kurski pilnował, aby drzwi TVP były dla męża zamknięte. To są fakty - ujawniła też Krystyna Szyszko." Więc jaka to telewizja publiczna ?

 • Re: "Odwróceni. Ojcowie i córki": Recenzja pierwszego odcinka serialu

  Tacy jak ty najwyraźniej nie mogą pojąc, że ci co mają inne zdanie oglądają nie tylko TVN. Polsat też oglądamy i czasami narażając zdrowie psychiczne również TVPiS. Wiadomości należy czerpać z różnych źródeł. A na ulicę chętnie z tobą wyjdę i pokażę ci marsze niepodległości czy marsze równości i co tam ONR wyprawia. Teraz będzie tego więcej bo kampania wyborcza w pełni. Może Onaniści Narodowo

 • Re: "M jak miłość": Spóźnione wesele Ewy i Marka

  A ja dziękuję produkcji "Barw szczęścia i "M jak miłość", że zamiast Debaty B.Sz/E.K. mogłam oglądać te seriale. Serial "Kampania wyborcza" ciągnący się praktycznie od 2 lat jest już dla mnie nie do strawienia.

 • Re: Najsłynniejsze aktorskie klany

  -z-minister-anna-zalewska-w-tle-ginely-ubrania-i-jedzenie-z-pck-aa-o1uc-siiB-rXnm.html https://www.newsweek.pl/polska/polityka/kampania-wyborcza-minister-zalewskiej-finansowana-z-funduszy-pck/1sgm1cd https(...), miał ubiegać się u syna o pomoc dla firmy Kąkolewskiego. Afera upadłego GetBack S.A., według doniesień medialnych, kosztowała Polaków ponad 2,5 miliarda złotych. Źródło: http://wyborcza.pl