• Informacje na temat:

  kampanie wyborcze

Artykuły na temat: kampanie wyborcze
 • "Ranczo": ​Gorączka wyborcza w Wilkowyjach

  ...rąbka programu wyborczego Piotr Ligienza, czyli serialowy Fabian Duda.  Droga na stanowisko wójta nie jest jednak usłana różami. Adrenalina wyborcza podskakuje, kiedy do akcji wkracza kontrkandydatka(...) - wspominała aktorka.  Na rynku w Jeruzalu, gdzie realizowany był 9. sezon "Rancza", emocje sięgały zenitu. Tłum fanów obserwował w napięciu przebieg kampanii wyborczej. Były wśród nich dzieci, dla których...

 • "Ranczo" złamało ciszę wyborczą?

  We wczorajszym odcinku serialu "Ranczo", który wyemitowany został o godz. 21.55, pojawiły się hasła zachęcające do głosowania na Dudę. Chodzi o bohatera serialu kandydującego na urząd wójta, który nosi identyczne nazwisko jak kandydat PiS na prezydenta Polski.

 • "Ranczo": Wyborcza gorączka

  ...wyborcze? - Czerepach, dyrektor biura senatora Kozioła, jest nie tylko mistrzem intrygi, ale i wielkim kreatorem chwytliwych haseł. Dodatkowo duet Pietrek i Jola nagrał coś na kształt piosenki wyborczej. Będzie z przytupem! Czy możemy spodziewać się w życiu senatora odrobiny pikanterii? - Scenarzyści postawili na drodze senatora znaną skądinąd już w Wilkowyjach, wytrawną kusicielkę i mecenas...

 • USA: Polityczny spór o... Beyonce

  Wokalistka Beyonce może stać się jednym z tematów kampanii wyborczej w Stanach Zjednoczonych.

 • Tomasz Karolak żali się, że z powodu jego zaangażowania w kampanię prezydencką... chcą mu spalić dom

  Tomasz Karolak (44 l.) wywołał szereg komentarzy, gdy wmieszał się w życie polityczne. Do dziś z tego powodu otrzymuje groźby.

 • Prezydent Bronisław Komorowski będzie gościem Kuby Wojewódzkiego

  To może być wydarzenie w kampanii wyborczej. Prezydent Bronisław Komorowski będzie gościem programu Kuby Wojewódzkiego. "We wtorek u mnie prezydent" - pochwalił się na Facebooku gospodarz talk show.

 • Tusk schudł przez kampanię

  Miniona kampania wyborcza wiele kosztowała szefa PO - zdradziła jego żona Małgorzata Tusk .

 • Piotr Pręgowski: Z "Rancza" do polityki

  Czy Pietrek z "Rancza" miał duży udział w jego zwycięstwie wyborczym?

 • Konie trojańskie

  Fabian opracowuje strategię kampanii wyborczej i rusza w teren. Wspierają go Lucy i Klaudia. Więcławska zaprasza na posiedzenie swojego komitetu wyborczego...

 • Tomasz Karolak popiera Komorowskiego

  - Kampania przeciwników pana prezydenta Komorowskiego ma tyle wspólnego z rzeczywistością, co seriale, w których gram - powiedział aktor Tomasz Karolak na spotkaniu z Bronisławem Komorowskim w Łodzi.

Zdjęcia na temat: kampanie wyborcze
Wideo na temat: kampanie wyborcze
 • Julia Kamińska olana!

  Gwiazda serialu "BrzydUla" została twarzą kampanii "Obywatele decydują" i namawia Polaków, by rozliczyli polityków z obietnic wyborczych.

 • Kinga Duda przemawia: Stawiam na energię, uczciwość i dobre serce!

  Podczas konwencji podsumowującej kampanię wyborczą Andrzeja Dudy, kandydata PiS wsparła rodzina. - Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że w tych ostatnich dniach stanęliśmy twarzą w twarz z kampanią prawdziwie brudną, w której niektórym wydaje się, że wszystkie chwyty są dozwolone - powiedziała Kinga Duda. Córka Andrzeja Dudy dodała, że w wyborach postawi na "energię, uczciwość i dobre serce". - Taki właśnie jest mój tata - powiedziała. (TVN24/x-news)

 • "Ranczo", odcinek 9.

  Fabian opracowuje strategię kampanii wyborczej i rusza w teren. Wspierają go Lucy i Klaudia. Więcławska zaprasza na posiedzenie swojego komitetu wyborczego Czerepacha. Wicepremier z radością służy jej dobrą radą. Bywalcy ławeczki próbują walczyć z kolejnymi inicjatywami posterunkowego Wojtka. Halina radzi Lodzi, jak zażegnać przeciągający się kryzys małżeński. Michałowa postanawia zintegrować