• Informacje na temat:

  kanapki dla dzieci

Artykuły na temat: kanapki dla dzieci
 • Wojciech Malajkat zwolnił tempo dla swoich dzieci!

  Jest dowodem na to, że na dobre rzeczy w życiu czasem warto poczekać. Wojciech Malajkat (52 l.) czekał najpierw na swoją wielką miłość, później na dzieci. Opłacało się. Aktor ma szczęśliwą kochającą rodzinę, którą jego przyjaciele stawiają sobie i innym za wzór.

 • Krytycy o Led Zeppelin: Słabe, niewyszukane piosenki

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Robert Plant. Życie" autorstwa Paula Reesa. Rozdział opowiada o pierwszej trasie koncertowej Led Zeppelin w Ameryce Północnej, pierwszych, krytycznych recenzjach twórczości grupy i nieudanej próbie wykonania odlewu członka Roberta Planta.

 • Martyna Wojciechowska żyła w przeświadczeniu, że nie może mieć dzieci. Tak twierdzili lekarze

  Martyna Wojciechowska po śmierci byłego partnera dojrzała. Zrozumiała, że córeczka może liczyć już tylko na nią. Dlatego stara się żyć spokojniej i bezpieczniej.

 • "Nie" dla gejów w reklamie

  Reklama majonezu Heinz, w której całują się dwaj mężczyźni, została po tygodniu emisji zdjęta z anteny brytyjskiej telewizji.

 • Serialowe dzieci: Co się z nimi stało?

  ...nie tylko zagrały w wielu filmach i serialach dla młodzieży (m.in. "Mary-Kate i Ashley: Nowy Jork, nowa miłość", "Rzymskie wakacje", "Czy to ty, czy to ja" "Dwa plus dwa" czy "Jak dwie krople wody(...) w odważnych sesjach dla męskich magazynów. McKellar skończyła też studia matematyczne na Uniwersytecie Kalifornijskim i jest autorką trzech książek z tej dziedziny (m.in. "Matma nie jest do kitu: Jak...

 • M. Zakościelny: Trening przyszłego taty?

  W środku nocy robi zgłodniałej 7-latce kanapki, po Warszawie biega trzymając dziecko za rękę. Tatuś idealny? Być może... A na pewno Maciej Zakościelny ( serial "Kryminalni") - na planie komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj".

 • Joanna Koroniewska musi sama zajmować się dzieckiem!

  Joasia Koroniewska (37 l.) chce, by jej córka miała beztroskie dzieciństwo. Opiekuje się nią, rezygnując z kariery. Ale czasem przydałaby się też pomoc babci lub opiekunki.

 • Perfekcjonista Piotr Adamczyk

  Scenariusz "Samej słodyczy" był napisany specjalnie dla niego. Piotr Adamczyk opowiada, dlaczego lubi ten serial, zdradza także swój przepis na odniesienie zawodowego sukcesu.

 • Edyta Pazura: "Jestem ambitna i od dziecka miałam konkretny plan na przyszłość"

  ...się gotować gdy miałam 15 lat. Dopiero Czarek uświadomił mi, że może i każda z pań gotuje, ale nie każda tak jak ja. On nie chce jeść niczego innego. Nawet kanapki muszą być "od Edytki". U mnie zawsze(...) kredytowa męża. Ja jestem ambitna i od dziecka miałam konkretny plan na przyszłość. Tak zostałam wychowana. Kobieta powinna pracować, dla dobra siebie i dla swojego małżeństwa. Zajmuję się domem...

 • Elvis żyje!

  Nie, nie widziałem Króla w centrum handlowym i nie mam żadnych dowodów na to, że ukrywa się na prywatnej wysepce na Pacyfiku. Wiem za to na pewno, że żyje w setkach, może nawet tysiącach naśladowców i niezmiennie inspiruje. Nawet tych, których o uwielbienie dla Presley'a trudno podejrzewać.

Wideo na temat: kanapki dla dzieci
 • Dla Ellen

  Joby ubiera się z nonszalancją, prowadzi się ekscentrycznie, noc bywa dla niego dniem, dzień – okazją do odespania nocy. Żyjąc trybem muzyka rockowego nie sprawia wrażenia człowieka zbyt pochłoniętego obowiązkami czy obarczonego powinnościami innymi niż koncerty i szampańska zabawa tuż po nich. Pewnie wiódłby taką egzystencję dalej, gdyby nie moment otrzeźwienia: utrata prawa do opieki nad ukochaną córką, Ellen. Wydaje się, że Joby wyczerpał już wszystkie szanse, jakie dawała mu Claire, matka...

 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...