• Informacje na temat:

  kandydaci walczą

Artykuły na temat: kandydaci walczą
 • Jolanta Pieńkowska i Bartosz Węglarczyk walczą o miejsce po Durczoku!?

  "Fakt" informuje, że TVN ma dwoje poważnych kandydatów do fotela szefa "Faktów". Kamil Durczok (47 l.) podobno nie ma już szans na powrót!

 • Ok.100 produkcji na Festiwalu Filmów Młodego Widza "Ale Kino!"

  Ponad 100 filmów składa się na program 32. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza "Ale Kino!". Produkcje z całego świata będzie można zobaczyć w poznańskich kinach od 30 listopada. Większość filmów pokazywana jest w Polsce po raz pierwszy.

 • Boscy walczą o 3 Telekamery "Tele Tygodnia"

  Boscy - najsympatyczniejsza polska rodzina serialowa - mają szansę na zdobycie aż trzech Telekamer "Tele Tygodnia"! W 16. edycji plebiscytu "rodzinka.pl" nominowana jest w kategorii Serial Tygodniowy, a Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak, czyli Natalia i Ludwik, walczą o tytuł Aktorki i Aktora roku!

 • Oscarowi kandydaci ze świata

  Znana jest już wstępna lista filmów, które będą walczyły o nominację Amerykańskiej Akademii Filmowej w kategorii "Najlepszy film obcojęzyczny". Termin zgłaszania filmów, który minął 1 listopada, został przedłużony o dwa tygodnie. Daje to jeszcze szansę przedstawicielom trzech kinematografii, meksykańskiej, włoskiej i hiszpańskiej, ubiegania się o złotą statuetkę. Polskę reprezentować będzie "Quo Vadis".

 • Polsat postanowił reaktywować popularny program "Idol". O obecność w show walczą popularne panie, m.in. znana z reklamy sprzętu AGD Ewelina Lisowska (25 l.).

 • Penn i Bacon walczą o Sinatrę

  Sean Penn ( "I Am Sam" , "Słodki drań" , "Ofiary wojny" ) i Kevin Bacon ( "Człowiek - widmo" , "Ludzie honoru" , "JFK" ) toczą zaciętą batalię o szansę wcielenia się w postać Franka Sinatry. Film o pewnym epizodzie z życia słynnego aktorza i piosenkarza przygotowują brytyjscy producenci.

 • Nadchodzi "The End"

  ...bardzo zaskakujące. Po drugiej stronie lustra, nasi ulubieńcy wciąż walczą o swoje życie. Wyspa nie daje za wygraną, a przeciwstawić się może tylko Czarny Dym w ciele Johna Locke'a. Stworzył on plan...

 • Ruszyły castingi!

  Gdy narzekamy, że tak mało teraz nowości w telewizji, przypomnijmy sobie: w marcu startują wielkie programy taneczno-wokalne! Już teraz młodzi zdolni walczą o miejsca na scenie.

 • ...walczą dwaj kandydaci: Jakub (38 l.) i Mariusz (39 l.), który wychowuje 15-letniego syna.

 • Będzie walczyć jak lwica

  O kulisach i uczestnikach trzeciej edycji programu "Tylko muzyka. Must be the Music" opowiada jedna z jego jurorek, Elżbieta Zapendowska.

Wideo na temat: kandydaci walczą
 • Omar

  Głęboko osobisty film o miłości, przyjaźni i zdradzie, w cieniu izraelskiego muru bezpieczeństwa. Palestyński kandydat do Oscara, zdobywca Nagrody Specjalnej Jury w sekcji Un Certain Regard na MFF w Cannes. Omar jest piekarzem w okupowanej Palestynie. Ląduje po drugiej stronie ruchu oporu, gdzie musi stawić czoła trudnym decyzjom. Jego przyjaciele zostają schwytani i poddani torturom muszą wybierać pomiędzy lojalnością a życiem. Podejrzenia i zdrada wystawiają na próbę jego zaufanie do kumpli...

 • G.I.Joe: Odwet

  Kontynuacja światowego przeboju z 2009 roku "G.I. Joe: Czas Kobry". Bohaterami filmu są członkowie elitarnej jednostki, którzy walczą z najniebezpieczniejszymi geniuszami zbrodni. Tym razem żołnierze jednostki wojskowej dowodzonej przez Duke'a walczą nie tylko ze swoim śmiertelnym wrogiem Kobrą, ale zostają zmuszeni do stawienia czoła nadciągającemu od strony struktur rządowych niebezpieczeństwu, które może zagrozić ich istnieniu. Dzięki formatowi 3D film osiąga zupełnie nowy poziom i...

 • X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

  Akcja rozgrywa się w dwóch planach czasowych. W odległej przyszłości większość mutantów przetrzymywana jest w obozach koncentracyjnych, a gigantyczne roboty zwane Sentinels kontrolują sytuacje w Ameryce. To czasy, w których część X-Menów jest ścigana lub została zabita. Natomiast w czasach współczesnych X-Meni walczą ze złym Bractwem pod wodzą Mystique (Jennifer Lawrence), jak i próbują zapobiec ważnemu zdarzeniu, które doprowadzi do tak tragicznej sytuacji.