• Informacje na temat:

  kane hodder aktor

Artykuły na temat: kane hodder aktor
 • Jason Voorhees w "Daredevil"!

  Kane Hodder, który w czterech ostatnich filmach o krwiożerczym Jasonie Voorheesie wcielił się w głównego bohatera, zagra w realizowanej obecnie ekranizacji kultowego komiksu "Daredevil". Jak podała jedna z witryn internetowych, aktor zagra w filmie małą, acz ważną dla fabuły rolę.

 • Nowa ofiara Freddy'ego i Jasona

  Według najnowszych doniesień z planu realizacji horroru "Freddy vs Jason", Brada Renfro ( "Tart" ) zastąpi Jason Ritter, aktor znany z roli w dreszczowcu "Swimfan", który znalazł się w tym tygodniu na szczycie amerykańskiego box office'u. Nie wiadomo, dlaczego Brad Renfro opuścił ekipę obrazu.

 • Straszny Hannibal Lecter

  Hannibal Lecter został uznany przez czytelników magazynu "Total Film" za najbardziej przerażającego filmowego seryjnego zabójcę wszech czasów. 18 października na ekranach polskich kin debiutuje "Czerwony smok" , trzeci obraz, w którym w krwiożerczego kanibala wciela się Anthony Hopkins.

 • Zielone światło dla Freddy'ego i Jasona

  Wytwórnia New Line postanowiła wreszcie rozpocząć intensywne prace nad długo przygotowywanym i niecierpliwie oczekiwanym projektem "Freddy vs Jason", w którym spotkają się dwaj przerażający bohaterowie - Freddy Krueger ("Koszmar z ulicy Wiązów") i Jason Vorhees ("Piątek trzynastego"). Reżyserem krwawej opowieści będzie Ronny Yu. Na razie wiadomo, iż w filmie wystąpią Robert Englund i Brad Renfro.

 • Freddy ma Jasona?

  Po trwających kilka tygodni spekulacjach najprawdopodobniej wiadomo już, kto wcieli się w rolę Jasona Voorheesa, w przygotowywanej opowieści o starciu maniakalnych morderców znanych z serii "Koszmar z ulicy Wiązów" i "Piątek trzynastego". W filmie "Freddy vs Jason" obok Roberta Englunda, który pojawi się na ekranie już po raz ósmy jako krwiożerczy Freddy Krueger, wystąpi Ken Kirzinger.

 • Lindsay Lohan w krwawym horrorze

  Lindsay Lohan wystąpi w nowym horrorze japońskiego reżysera Ryuhei Kitamury ("Nocny pociąg z mięsem") - informuje portal Bloody-disgusting.com