• Informacje na temat:

  kanye nago

Artykuły na temat: kanye nago
 • Kim Kardashian i Kanye West zrobią sobie wspólną nagą sesję!

  Kanye West (37 l.) pozazdrościł swojej małżonce, Kim Kardashian (34 l.), zdjęć w stroju Adama…

 • Dlaczego gwiazdy robią sobie nagie zdjęcia?

  Kim Kardashian ma pełne prawo - nie mniejsze niż moje czy twoje - do robienie sobie nagich zdjęć prywatnie i oczekiwania, że pozostaną one prywatne.

 • Kim Kardashian i Kanye West mają sekstaśmę?!

  ...rodzinnego reality-show. Jakiś czas temu z trzecioligowej celebrytki Kim nieco "awansowała". Nie trzeba dodawać, że stało się to dzięki Kanye Westowi, którego poślubiła jesienią ubiegłego roku. Celebrytka nadal koncentruje się jednak na tym, co wychodzi jej najlepiej, czyli pozowaniu nago do zdjęć. Być może niedługo znów będzie można ją oglądać w całej okazałości... Kardashian została...

 • Kim Kardashian : Naga pupa na okładce

  Kim Kardashian słynie z eksponowania swoich wdzięków. Tym razem celebrytka zdecydowała się na odważny krok i pochwaliła się... pupą.

 • Cristiano Ronado nago na okładce!

  Kardashian i Kanye West, co zresztą nie spodobało się wielu internautom. Na forach wyrażali swoją dezaprobatę, sugerując nawet, że para kupiła sobie ten "przywilej".

 • Chce pozować nago

  Amerykański raper Kanye West pragnie "złamać wszelkie zasady" i pozować w stroju Adama.

 • Ciężarna Kim Kardashian napadnięta przez pijaną i nagą kobietę?!

  Ciężarną Kim spotkała nieprzyjemna przygoda. Celebrytka postanowiła podzielić się swoją frustracją na Twitterze, który uznała chyba za najlepsze miejsce do wylewania gorzkich żali. Tym razem jednak nie zaliczyła żadnej wtopy. Zrelacjonowała za to przebieg ostatniej, dość burzliwej nocy. Żona Kanye Westa poskarżyła się, że około godziny 4.00 nad ranem do jej pokoju dobijała się naga, pijana...

 • 13-miesięczna córka gwiazdorskiej pary zadebiutowała jako modelka

  Niedawno obchodziła 1. urodziny, teraz ma już na koncie debiut w roli modelki. 13-miesięczną North West, córkę Kim Kardashian i Kanye'a Westa, oglądać możemy w jesiennym numerze "CR Fashion Book". Oczywiście w ciuchach od Chanel!

 • Kim Kardashian (34 l.) w listopadzie 2014 roku wywołała burzę, pojawiając się nago na okładce magazynu "Paper". Jak dziś ocenia tamtą sesję zdjęciową?

 • Najseksowniejszy teledysk

  Klip do piosenki "Womanizer" Britney Spears został uznany najseksowniejszym teledyskiem 2008 roku.

Wideo na temat: kanye nago
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Skrzydlate świnie

  Film o pasji, honorze i życiu na fali, jednak prawdziwa gra toczy się tu o miłość. Gdy pewnego dnia lokalny klub sportowy przestaje istnieć, życie czwórki głównych bohaterów wywraca się do góry nogami. Oskar (Paweł Małaszyński) zostanie zmuszony do założenia garnituru i przyjęcia posady od miejscowego Bossa (Cezary Pazura). Nowa działalność Oskara ściągnie na niego prawdziwe kłopoty i doprowadzi do tego, że w środku dnia wyląduje zupełnie nagi na rynku, zostawi go ukochana, stanie się...

 • Step Up 3 3D

  Luke, uliczny tancerz, mieszka w starym magazynie w Nowym Jorku, gdzie spotykają się ludzie, którzy kochają taniec. Kiedy zbliżają się międzynarodowe mistrzostwa, Luke wyrusza na ulicę, by znaleźć nowe talenty, które wesprą jego grupę. Kiedy chłopak poznaje Natalie nadchodzi czas miłości i... walki. W filmie nie zabraknie rewelacyjnego Adama Sevani - Mosse'a, który zyskał miliony wielbicieli po swoim występie w "Step Up 2". Układy taneczne przygotowywał legendarny twórca choreografii dla...