• Informacje na temat:

  kapelusza kilka

Artykuły na temat: kapelusza kilka
 • Hanka Bielicka: Jaka była naprawdę?

  Przez dziesięciolecia skrywała się za kolorowymi kapeluszami i scenicznym wizerunkiem. Dopiero po latach wyjawiła prawdę o sobie.

 • Milcząca Meg White. Czy jeszcze kiedyś zagra?

  10 grudnia 40 lat kończy znana z duetu The White Stripes Meg White. Choć technicznie "surowa", na stałe zapisała się w historii rocka. Jest wymieniana w jednym szeregu z najwybitniejszymi i najbardziej ikonicznymi perkusistami. Co dziś dzieje się z zamkniętą w sobie Meg White?

 • Edyta Górniak poprosiła fanów o pomoc. Ci nie zawiedli!

  Zrozpaczona Edyta Górniak (43 l.) niedawno oznajmiła, że zgubiła kilka cennych dla niej przedmiotów. Zaapelowała do fanów o pomoc w odnalezieniu ich. Finał sprawy okazał się szczęśliwy!

 • Dobrze wysmażona wołowina. 10 najciekawszych beefów w historii polskiego rapu

  Rywalizacja rodzi konflikty. Gdzie jak gdzie, ale akurat w rapie zawsze było ich pod dostatkiem, bo konkretny beef jest jedną z najważniejszych składowych tej muzyki. Postanowiliśmy więc zebrać dla was dziesięć najciekawszych starć, jakie miały miejsce na polskiej scenie. Wybór jest oczywiście do bólu subiektywny, dlatego czekamy na wasze propozycje w komentarzach!

 • Eva Luna

  Eva rodzi synka. Daje mu na imię Pablo. Mija kilka miesięcy. Diego wydaje eleganckie przyjęcie, na którym ma zostać zaprezentowana jego nowa linia perfum....

 • Hanoi Rocks: 30 lat od tragicznej śmierci Razzle

  30 lat temu, 8 grudnia 1984 roku na skutek obrażeń poniesionych w wypadku samochodowym zginął Nicholas "Razzle" Dingley, perkusista glamrockowej grupy Hanoi Rocks. Za kierownicą siedział pijany Vince Neil, wokalista Motley Crue.

 • Weronika Książkiewicz przestrzega: „Lewandowska i Chodakowska strzeżcie się”

  ...strzeżcie się!!!! Nadchodzę ja z nowatorskim zestawem ćwiczeń... Chcesz się wyrzeźbić na lato 2020 zacznij już dziś" - zareklamowała swoje wideo. Na filmiku aktorka wykonuje kilka, delikatnie rzecz ujmując, nieskomplikowanych ćwiczeń. Są m.in. brzuszki, rowerek oraz ściąganie i nakładanie słomkowego kapelusza. To wszystko najlepiej w towarzystwie orzeźwiającego drinka. Myślicie, że może być...

 • Recenzja Cannibal Corpse "A Skeletal Domain": Wciąż najGOR(E)si

  Poranna kawa, wieszanie na haku; drugie śniadanie, betonowanie żywcem; obiad, defloracja nożem; kolacja, jeszcze tylko szybka lobotomia czekanem i można iść spać - dzień jak co dzień. Witamy w królestwie Cannibal Corpse.

 • Majówka 2019: Natalia Siwiec w bikini. Modelka kusi zgrabnym ciałem na Seszelach

  Natalia Siwiec (35 l.) już rozpoczęła majówkę - modelka wraz z bliskimi wybrała się do ciepłych krajów.

 • Emilia Krakowska: Każdy wiek ma swój urok

  Artystka, matka, aktorka Wajdy. Nazywa się Krakowska, urodziła się w Poznaniu, a mieszka w Warszawie. Barwna, ciepła, kochająca życia. W piątek, 20 lutego, Emilia Krakowska obchodzi 75. urodziny.

Dyskusje na temat: kapelusza kilka
 • Re: Kod Pana Samochodzika

  .” DS, wraz z mężem: „- Gdzie?!” „- Wczoraj. W telewizji. Bardzo dobry film.” Tu słychać fragment muzyki z filmu. DS (podnosząc rąbek kapelusza i uśmiechając się): „- Znam.” Mężczyzna odchodzi kilka kroków, nagle przystaje, jakby się zawahał, po chwili najwyraźniej coś sobie przypomina, uśmiecha się i rusza dalej.