• Informacje na temat:

  kapitana samolotu

Artykuły na temat: kapitana samolotu
 • Robert Lewandowski pławi się w luksusach! Lata tylko prywatnymi samolotami

  Robert (28 l.) i Anna (28 l.) Lewandowscy to prawdziwi szczęściarze! Oboje zarabiają tyle, że mogą pozwolić się na luksusy, o których przeciętnemu zjadaczowi chleba nawet się nie śniło. Bez oporów korzystają więc z szerokich możliwości.

 • Kuba Wesołowski o "Strażakach"

  "Zupa strażacka o 14:00? Coś cudownego" - rozpływa się Kuba Wesołowski. Pyszne obiady aktor jadał podczas pracy nad nowym serialem TVP1. W "Strażakach" kreuje czarny charakter, postać kapitana Rafała Boryckiego.

 • Pijany Machalica wyrzucony z samolotu

  ...informuje dziennik, aktor wraz z kolegą awanturował się w samolocie tuż przed samym odlotem. Nie pomagały prośby pasażerów, by panowie spróbowali się uspokoić: "Załoga samolotu zgłosiła zakłócanie porządku przez dwóch pijanych pasażerów. Kapitan pokładu poprosił pasażerów o opuszczenie samolotu, panowie jednak nie chcieli dobrowolnie wyjść. Wezwana została straż graniczna i panowie opuścili pokład" - mówi...

 • Był psychopatą, teraz doradza prezydentowi

  Pamiętacie Jame'a "Buffalo Billa" Gumba - psychopatę z "Milczenia owiec"? Grający go Ted Levine długo zabiegał o to, by widzowie ujrzeli w nim kogoś więcej niż specjalistę od kreowania czarnych charakterów. W thrillerze "Polowanie na prezydenta" aktor z Ohio powraca na ekrany jako postać pozytywna i wciela się w wojskowego z Pentagonu.

 • Skazany na śmierć

  Michael Scofield został zraniony i otruty, Lincoln prosi Sarę o medyczną pomoc. Ona obmyśla plan, że spotkają się na Krecie. Sara przyleci do Grecji samolotem,...

 • "Hiszpanka": Brytyjski aktor zawstydza Polaków

  Dziś, dokładnie 27 grudnia, mija 96 lat od wybuchu Powstania Wielkopolskiego - jedynego zwycięskiego powstania w naszej historii. Jednak to triumf, o którym się podejrzanie milczy - zauważają zagraniczni aktorzy, gwiazdy megaprodukcji "Hiszpanka". Czy dlatego, że celebracja porażek to część naszego narodowego DNA?

 • Magda Steczkowska napisze o swoim dramacie

  Dla kapitana Wrony zrobiłaby wszystko. Może nawet wrócić do strasznych chwil.

 • Brał heroinę w samolocie?

  Brytyjski wokalista Pete Doherty wywołał kolejny narkotykowy skandal.

 • "LA do Vegas": Z wizytą w Vegas

  Dylan McDermott wraca na mały ekran w serialu komediowym "LA do Vegas" o przygodach załogi samolotu pasażerskiego.

 • 15 października na Moskiewskim stadionie im. Strielcowa (Torpedo Moskwa) zostanie rozegrany mecz piłkarski między Reprezentacją Artystów Polskich (RAP) a drużyną rosyjskich gwiazd estrady STARCO. Spotkanie odbędzie się z okazji 15-lecia drużyny STARCO i będzie jednocześnie finałem akcji charytatywnej "Pod flagą dobra". Kapitanem polskiej drużyny jest aktor i reżyser Olaf Lubaszenko ( "Sztos" , "Chłopaki nie płaczą" ).

Zdjęcia na temat: kapitana samolotu
 • Magda Steczkowska
Wideo na temat: kapitana samolotu
 • Brat Justyny Steczkowskiej o wielodzietnych rodzinach!

  Justyna Steczkowska wywodzi się z rodziny wielodzietnej. Do tej pory bardziej mogliśmy jednak kojarzyć jej siostry. Oprócz Jusi najbardziej zaistnieć udało się Magdzie, która zasłynęła z tego, że była na pokładzie samolotu, którym awaryjnie lądował słynny kapitan Wrona oraz tego, że jest łudząco podobna do pierwszej damy, Agaty Dudy. Teraz uwagę mediów zwrócił męski przedstawiciel klanu