• Informacje na temat:

  kar tvn

Artykuły na temat: kar tvn
 • Karolina Korwin-Piotrowska (42 l.) nie przepada za Dorotą Zawadzką (50 l.). Komentując najnowszą aferę z udziałem psycholożki, nie przebiera w słowach, nazywając ją "potworem" i "nieudanym dzieckiem TVN".

 • Joanna L. usłyszała wyrok za jazdę po pijanemu

  Pięć miesięcy prac społecznych, dwuletni zakaz prowadzenia pojazdów i 7 tysięcy złotych grzywny - taki wyrok usłyszała aktorka Joanna L., która na początku września spowodowała pod wpływem alkoholu kolizję. Miała 1,2 promila w wydychanym powietrzu. Zaproponowała później dobrowolne poddanie się karze, a sąd przychylił się do tego wniosku. Dzisiaj aktorka nie pojawiła się w sądzie.

 • Doda nie poniesie kary za pobicie Szulim? "Nasz cel to całkowite uniewinnienie!"

  ...niekorzystny dla niej wyrok po półtorarocznym głośnym procesie w sprawie o pobicie dziennikarki Agnieszki Szulim. Do zdarzenia doszło w lutym 2014 r., w toalecie chorzowskiego klubu, w czasie gali Niegrzeczni. Tak swego czasu relacjonowała je gwiazda TVN: "To była regularna napaść. Była z nią koleżanka, która wszystko nagrywała na telefon komórkowy. Zostałam złapana za głowę i przewrócona na podłogę...

 • Anna Korcz za przywróceniem kary śmierci

  Aktorka Anna Korcz podczas premiery spektaklu ''Intryga'' w Teatrze Kamienica powiedziała, że jest za przywróceniem dawnej kary śmierci dla osoby, która odebrała życie innej osobie.

 • TVN zapłaci karę za Wojewódzkiego

  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła decyzję o nałożeniu na TVN kary w wysokości 471 tysięcy zł za program Kuby Wojewódzkiego. Konkretnie za ten odcinek, z udziałem rysownika Marka Raczkowskiego, w którym polską flagę wtykano w psie odchody.

 • 100 tys. zł kary dla telewizji TVN

  Karę w wysokości 100 tys. zł Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nałożyła na TVN za program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" z 2012 r. Według KRRiT w programie znalazły się drastyczne treści zagrażające małoletnim. 6,5 tys. zł kary ma zapłacić także radio Roxy FM.

 • Wojewódzki zastąpi Mellera w "Dzień dobry TVN"?

  TVN" emitowany jest na żywo, więc takiej możliwości już nie będzie, a nieoczekiwane wyskoki Kuby mogłyby narazić TVN na reperkusje, z karami finansowymi włącznie, ze strony Krajowej Rady Radio fonii(...)W kręgu osób związanych z telewizją TVN aż roi się od spekulacji, kto też zastąpi Marcina Mellera, który nie jest już prowadzącym "Dzień dobry TVN" po tym, jak wszedł w konflikt z Kingą Rusin...

 • Kto się boi TVP?

  Za kilka dni gotowy ma być pozew TVP przeciwko telewizji Polsat za bezprawne - zdaniem publicznego nadawcy - wykorzystanie w programach informacyjnych skrótów z Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

 • Wraca program "Big Brother". Co się dzieje na castingach?

  Nowa edycja popularnego "Big Brothera" ma się pojawić w wiosennej ramówce TVN 7. Od kilku tygodni trwają castingi. Jak wyglądają?

 • Norah Jones wystąpi w Sopocie

  Jedną z gwiazd tegorocznego Sopot Festival ma być Norah Jones, jedna z najpopularniejszych obecnie wokalistek. Jej koncert odbędzie się 31 sierpnia w Operze Leśnej.

Wideo na temat: kar tvn
 • Górniak żali się na teściów! "To już jest siedem lat kary"

  . "To już jest siedem lat kary za to, że się rozwiodłam" - powiedziała w "Dzień Dobry TVN". Rodzice jej byłego męża walczą o możliwość kontaktowania się z wnukiem Allanem i decydowania o tym, gdzie ma mieszkać. "Czasami zmieniają taktykę, ale pozostają w tej samej negatywnej intencji" - żali się Jastrzębskiej. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Zabiłem moją matkę

  "Zabiłem moją matkę" to historia nastoletniego Huberta (Xavier Dolan), który po rozwodzie rodziców mieszka z matką (Anne Dorval). Od jakiegoś czasu matka i syn nie mogą się ze sobą porozumieć. Kolejne kłótnie prowadzą do coraz silniejszego poczucia rozczarowania. Z perspektywy chłopaka, matka nie nadaje się do roli rodzica. Jest niekonsekwentna i nie można na niej polegać. Hubert jest przekonany, że matka stale robi mu na złość, a wszelkie próby zbliżenia wykorzystuje by go upokorzyć. Matka...

 • Anna Korcz: Jestem za karą śmierci

  Aktorka Anna Korcz jest za wprowadzeniem kary śmierci w Polsce. - Za darmo wciskałabym guzik, który wciska kat, unicestwiając osobę. Wszystko jedno, czy publiczną egzekucję robiąc, czy tylko z przedstawicielem prawa - mówi. (Agencja TVN/x-news)

 • Need for Speed

  Tobey Marshall (Aaron Paul) wychodzi na wolność po odbyciu kary pozbawienia wolności. Ma tylko jeden cel. Chce odwetu na byłym partnerze, Dino (Dominic Cooper), który go oszukał. Aby tego dokonać, bierze udział w wyścigu samochodowym.

Dyskusje na temat: kar tvn