• Informacje na temat:

  karan pokazała

Artykuły na temat: karan pokazała
 • "Barwy szczęścia": Przed śmiercią Ksawery pokaże jasną stronę swojej natury

  Sebastian Cybulski był związany z "Barwami Szczęścia" sześć lat, na planie serialu stawiał pierwsze kroki jako aktor, ale to już przeszłość. Zrezygnował z roli Ksawerego i rozpoczął nowy etap życia. Jego bohater przed śmiercią pokaże, że ma dobre serce. Wróci do Kasi, która uzna go za ojca swojego jeszcze nienarodzonego dziecka poczętego metodą sztucznego zapłodnienia. Będzie sporo łez i emocji.

 • "Difret": 14-latka porwana, zamknięta i zgwałcona

  Hirut wybiega ze szkoły. Ma dopiero 14 lat, niebieską spódniczkę do kostek, fioletowy sweter, warkocze i zeszyt w ręku. Zajeżdża jej drogę kilku mężczyzn na koniach. Za jednego z nich nie chciała wyjść za mąż. Wystarczy, że straci dziewictwo i będzie musiała zostać jego żoną. Zostaje więc porwana, zamknięta, zgwałcona. Straci godność, zyska męża. "Tradycja telefy ma tysiące lat, ale nie jest wyłącznie afrykańskim problemem" - tłumaczy etiopski reżyser, Zeresenay Mehari.

 • ​"Detektyw": Matthew McConaughey i Woody Harrelson w akcji!

  Dzień po premierze amerykańskiej - w poniedziałek, 13 stycznia - polscy widzowie będą mogli obejrzeć nowy serial HBO "Detektyw". W rolach głównych Matthew McConaughey i Woody Harrelson jako detektywi, którzy wracają do sprawy rytualnego zabójstwa sprzed lat. Premierowy odcinek zostanie pokazany o godz. 22.00 w HBO. Dodatkowo pierwszy odcinek serialu zostanie odkodowany w HBO GO.

 • Kukulska, Stenka i Pawlicki: Kultura Na Widoku

  W Polsce od lat trwają dyskusje na temat piractwa w internecie. Jak sobie z nim radzić? Projekt Kultura Na Widoku to nowa inicjatywa Fundacji Legalna Kultura. Akcję wspierają miedzy innymi Danuta Stenka, Natalia Kukulska i Antoni Pawlicki.

 • Tomasz Sekielski przygotowuje dokument o pedofilii w Kościele!

  ...niewielka. W końcu media niewiele na ten temat piszą. Do tej pory najgłośniejsza była historia arcybiskupa Paetza, którego oskarżono o zbyt bliskie relacje z młodymi mężczyznami, za co został ukarany...

 • "Tajemnice lasu": Baśniowy musical

  Kopciuszek, Wilk, Roszpunka, Czerwony Kapturek i Czarownica to bohaterowie "Tajemnic lasu" Roba Marshalla - ekranizacji broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm.

 • "Ojciec Mateusz": Natalia wprowadza zmiany na plebanii!

  Natalia (Kinga Preis), nie mogąc dłużej znieść, że w zlewie ciągle piętrzy się sterta brudnych naczyń i nikt nie pali się do tego, by je pozmywać, postanowi wprowadzić na plebanii nowe porządki.

 • "Karząca pięść"

  "Dlatego też jak przez jednego człowieka grzech wszedł na świat, a przez grzech śmierć, i w ten sposób śmierć przeszła na wszystkich ludzi, ponieważ wszyscy zgrzeszyli..." - Nowy Testament, List do Rzymian, rozdział 5, wers 12. Na rozmowę o "Rom 5:12", wydanej pod koniec kwietnia 2007 roku, paraliżującej mrokiem płycie Szwedów, Bartosz Donarski zaprosił Morgana Hakanssona, lubiącego władzę gitarzystę i lidera blackmetalowego Marduk. Żołnierze z Norrköping wytoczyli tym razem najcięższe z dział.

 • "Na Wspólnej": Przez chęć zemsty i nienawiść Marta zaliczy alkoholową wpadkę!

  ...numeru, w którym ktoś informuje, że Woźniak zmienił nazwisko i był karany za gwałt na nieletniej. Doda, że podobne wiadomości dostali wszyscy pracownicy. Podczas spotkania z przyjaciółmi Marta dostanie...

 • Khan, Bachleda i Mel Gibson

  Aż 7 kinowych premier trafia w tym tygodniu na ekrany polskich kin. Wśród nich indyjski "Nazywam się Khan" Karana Johara, "Ondine" z Alicją Bachledą-Curuś i Colinem Farrellem oraz "Furia", w której do aktorstwa powraca Mel Gibson.