• Informacje na temat:

  kardas

Artykuły na temat: kardas
 • “Barwy szczęścia": Romanse i inne atrakcje

  ...w w towarzystwie trzech adoratorów, na czele z uroczym Gabrielem Kardasem (Tadeusz Chudecki). Dojdzie do tego, że Górka w 1051. odcinku (emisja 22 stycznia) siłą zabierze ukochaną do domu! Lecz przyjaciel ze spa...

 • Inauguracja "Kina MuBa"

  "Kino MuBa", w którym prezentowane mają być filmy animowane, dokumentalne i eksperymentalne. zainauguruje w piątek wieczorem w Łodzi swoją działalność. Pokazy odbywać się będą w sali projekcyjnej Muzeum Bajki Se-ma-for.

 • Finał Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA

  Projekcje filmów animowanych, spotkania z twórcami i warsztaty znajdą się w programie trzydniowego finału pierwszego Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA, który w piątek rozpocznie się w Muzeum Kinematografii w Łodzi.

 • Jedyny taki festiwal w Europie

  Projekcje animowanych filmów lalkowych, warsztaty, spotkania z twórcami, koncerty czy odsłonięcie pomnika bajkowego Zaczarowanego Ołówka - to niektóre atrakcje drugiego Se-Ma-For Film Festivalu, który rozpoczyna się w czwartek w Łodzi.

 • TVP: Nie dla partyjnej propagandy

  Związek zawodowy pracowników twórczych TVP protestuje przeciwko przekształcaniu telewizji publicznej "w tubę propagandową partii politycznych". Według związku, ostatnie decyzje zarządu dowodzą, że TVP służy tylko kampanii wyborczej i interesom partyjnym

 • Zwalniają popularnych dziennikarzy

  Narasta konflikt między władzami Telewizji Polskiej oraz związkami zawodowymi, które nie zgadzają się na formę zwolnień zaproponowanych przez TVP. Związkowcy zarzucają TVP łamanie prawa i grożą godzinnym strajkiem. Na liście osób, którą mają zostać zwolnione, znaleźli się m.in. Beata Chmielowska-Olech z "Teleexpressu" oraz Adrian Klarenbach i Edyta Lewandowska z TVP Info.

 • Schymalla jednak zostaje

  - Pozostaję na stanowisku dyrektora Jedynki, wycofałam swoją rezygnację - powiedziała w środę szefowa TVP1 Iwona Schymalla. Dodała, że nie będzie żadnych zmian kadrowych w "Wiadomościach". Zastępcą Schymalli pozostaje Andrzej Godlewski.

 • "Barwy szczęścia": Flirty i romanse

  Julia (Marta Nieradkiewicz) i Paweł (Marcin Hycnar) przyjadą do Polski, Waleria (Ewa Ziętek) rozkocha w sobie Gabriela (Tadeusz Chudecki), a Stefan (Krzysztof Kiersznowski) posądzi ją o zdradę. Sabina (Barbara Kurzaj) zwiąże się z Tomalą (Bartłomiej Nowosielski), Co jeszcze czeka bohaterów "Barw szczęścia" w 2014 roku?