• Informacje na temat:

  karen

Artykuły na temat: karen
 • "Fear the Walking Dead": Nowa postać! Karen David dołącza do obsady

  Karen David ("Barry", "Galavant", "Dawno, dawno temu", Wampiry: Dziedzictwo") wcieli się w Grace. Na razie nie znamy żadnych szczegółów dotyczących tej postaci - producenci jak zawsze trzymają(...), jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć Karen David na małym ekranie, poniżej znajdziecie dwa klipy z komedii muzycznej "Galavant" (świetna produkcja), gdzie aktorka wcielała się w rolę...

 • Oscary 2015: Lana Del Rey, Lorde i Coldplay z szansami na nominacje

  Akademia Filmowa ujawniła listę 79 utworów, które w 2015 roku powalczą o nominację do Oscara.

 • W niemieckich mediach pojawiła się informacja o śmierci partnerki Marka Włodarczyka (61 l.), aktorki Karen Friesicke (53 l.). Wedle doniesień, kobieta popełniła samobójstwo.

 • Czesław Mozil: Poszukaj męża (nowa płyta "Księga Emigrantów. Tom I")

  6 października ukaże się nowy album zespołu Czesław Śpiewa, na czele którego stoi Czesław Mozil. Grupa ujawniła singel "Poszukaj męża" zapowiadający płytę "Księga Emigrantów. Tom I".

 • Marek Włodarczyk nie może otrząsnąć się po stracie Karen. Wiadomo coraz więcej o jej śmierci

  Choć związek Marka Włodarczyka (61 l.) z Karen Friesicke (†53 l.) rozpadł się, wciąż byli sobie bliscy. Mieli przecież dzieci... Teraz aktor musi się zmierzyć z jej stratą. Na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące śmierci kobiety.

 • "Oculus": Dynamika Muldera/Scully

  Już 27 marca w kinach pojawi się psychologiczny horror "Oculus", którego bohaterowie przypominają rewelacyjny duet Mulder - Scully. Będą starali się rozwiązać tajemnicę, która sprawi, że z trudem będziecie mogli spojrzeć w lustro i... zjeść jabłko.

 • "Californication 7": Hank i Karen doczekają się happy endu?

  ..."Californication" Duchovny grał Hanka Moody’ego, pisarza-hedonistę, który (mimo starań) nie dorósł do tego, by odzyskać swoją pierwszą miłość Karen (Natascha McElhone). Choć zaczynając zdjęcia do 7. sezonu(...) odzyskasz i czy w ogóle jest to możliwe? Czy można żyć długo i szczęśliwie?'. Na te pytania wciąż nie ma odpowiedzi. Mimo że Hank i Karen dawali sobie szanse, nigdy nie udało się im przetrwać...

 • "Oculus" : Trauma

  W horrorze Mike'a Flanagana obdarzone życiem lustro odmawia pełnienia swojej podstawowej funkcji: nie odbija rzeczywistości, tylko ją wykrzywia, zsyłając na właścicieli szaleństwo. Współgra to z kluczowym dla historii wątkiem pamięci; pamięci, która zamiast konserwować przeszłość, przetwarza ją i zakłamuje.

 • Karen podejrzewa, że Brooke nie jest bezinteresowna, kiedy proponuje Caroline pracę w Forrester Creations. Wszelkie spory i nieporozumienia zostają zapomniane,...

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

Zdjęcia na temat: karen
Wideo na temat: karen
 • Daredevil kontra Elektra

  Matt Murdock i Elektra rozmawiają o zaufaniu i przeszłości w najnowszym zwiastunie drugiego sezonu serialu. Oprócz tego: walki, pościgi, konflikt Murdocka i Nelsona oraz Karen, Claire i Punisher. Premiera: 18 marca.

Dyskusje na temat: karen