• Informacje na temat:

  karewicz słynny

Artykuły na temat: karewicz słynny
 • Tajemnice kultowych seriali

  Poznajcie kilka tajemnic ukrytych za kulisami słynnych seriali. Ten tekst-drogowskaz doprowadzi was do miejsc, w których znajdziecie niejedną arcyciekawą informację o ulubionych bohaterach waszego dzieciństwa.

 • Mikulski nie zmarł, tylko "się ukrywa"? Internauci komentują

  "Ludzie , zrozumcie, że to as wywiadu i on teraz się ukrywa a w mediach podali, że zmarł. To bujda , obce wywiady deptały mu po piętach i dlatego zrobili mu operację plastyczną i teraz ma nową tożsamość i będzie działał w Azji a może w Ameryce, kto to wie. Trumna będzie pusta bo muszą zainscenizować pogrzeb aby wszystko było wiarygodne" - to jeden z komentarzy, które znalazły się pod informacją o śmierci Stanisława Mikulskiego.

 • Zmarł Janusz Morgenstern

  ...fabuły planowanego filmu i przewidywanej obsady. Więcej o twórczości Janusza Morgensterna możecie przeczytać TUTAJ . Czytaj także: Stanisław Mikulski i Emil Karewicz - "Rączki, rączki Kloss...

 • Historia polskiego rocka

  Fundacja Pauza wraz z autorami serii "Historia polskiego rocka" zaprasza na pokazy sześciu odcinków serii w kino18 oraz wystawę fotografii "Historia polskiego rocka... na fotograficznej kliszy" - Marek Karewicz "Dziwny jest ten rock", Michał Wasążnik "Generacja 80" w Galerii Pauza. W ramach wydarzenia odbędą się spotkania z bohaterami filmu oraz koncerty w Klubie Pauza.

 • Brunner i Tekla razem

  Hanna Stankówna, słynna Tekla - szefowa "Genetix" z "Seksmisji" i Emil Karewicz, Brunner z filmu"Stawka większa niż życie" - wkrótce dołączą do obsady serialu "Barwy szczęścia". Zagrają małżeństwo - Tadeusza i Mariolę, którzy stworzą wspólny front przeciwko Zenkowi Grzelakowi (Jan Pęczek)?

 • Maraton z Klossem

  24 godziny trwały we Wrocławiu I Otwarte Mistrzostwa Polski w Nieustającym Oglądaniu kultowego serial u "Stawka większa niż życie". W konkursie, który zakończył się w sobotę wieczorem, zwyciężył Wojciech Wajler z Wrocławia. W nagrodę otrzymał 10 tysięcy złotych i dyplom, który odebrał z rąk samego Brunnera, czyli Emila Karewicza.

 • Brunner i Tekla razem

  Hanna Stankówna, słynna Tekla - szefowa "Genetix" z "Seksmisji" i Emil Karewicz, Brunner z filmu"Stawka większa niż życie" - wkrótce dołączą do obsady serial u "Barwy szczęścia". Zagrają małżeństwo - Tadeusza i Mariolę, którzy stworzą wspólny front przeciwko Zenkowi Grzelakowi (Jan Pęczek)?

 • Dlaczego Seweryn Krajewski odszedł z Czerwonych Gitar?

  Autor książki "Big bit" Marek Karewicz rzuca nowe światło na przyczyny rozstania Seweryna Krajewskiego z grupą Czerwone Gitary. Zespół określa rewelacje autora jako "insynuacje i oszczerstwa".

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

 • Stanisław Jędryka: Film jest całym moim życiem

  - Najbardziej w życiu bałem się pustych sal kinowych na moich filmach. Dzisiejszy wieczór jest dla mnie bardzo ważny, bo sala jest pełna - mówił Stanisław Jędryka na jubileuszu 80-lecia w kinie Kultura. Benefis z okazji okrągłych urodzin słynnego reżysera 7 października 2013 roku zorganizowało Stowarzyszenie Filmowców Polskich