• Informacje na temat:

  kariera anny

Artykuły na temat: kariera anny
 • Rok od śmierci Anny Przybylskiej

  W poniedziałek, 5 października, minie rok od śmierci Anny Przybylskiej, uwielbianej przez widzów aktorki filmowej i serialowej.

 • Tysiące osób pożegnało Annę Przybylską

  Rodzina, przyjaciele, fani i mieszkańcy Trójmiasta uczestniczyli w czwartek w uroczystościach pogrzebowych zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. W okolicy kościoła przy ul. Świętojańskiej, w którym odprawiono mszę w intencji zmarłej, ułożono 4 tys. białych róż.

 • Jarosław Bieniuk kończy karierę! Dla Przybylskiej

  Jarosław Bieniuk (34 l.), partner Anny Przybylskiej (35 l.) i ojciec jej dzieci, postanowił zakończyć karierę piłkarską, by więcej czasu spędzać z rodziną.

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  Premiera nowej, znakomitej płyty Kasi Stankiewicz oraz całkiem nowej odsłony Anny Józefiny Lubienieckiej sprawiły, że postanowiliśmy się przyjrzeć, co obecnie porabiają byłe wokalistki grupy Varius Manx.

 • Mąż Anny Przybylskiej z nowym pomysłem na karierę! Został...

  Jarosław Bieniuk (35 l.) kończy karierę piłkarską, ale na brak zajęć na "emeryturze" raczej nie powinien narzekać!

 • Przemysław Bluszcz w "M jak miłość"

  Pojawienie się w Grabinie Rafała wzbudzi popłoch wśród mieszkańców. Były kryminalista jest kolejnym niejednoznacznym charakterem w aktorskim dorobku Przemysława Bluszcza, który zagości w serialu "M jak miłość" na dłużej.

 • "M jak miłość": Anna Mucha robi... policyjną karierę

  ...zdjęciowej do policyjnego kalendarza, z którego dochód został przeznaczony na cel charytatywny. - Od tego czasu awansowałam o jeden stopień. Sądząc po mundurze jestem już komisarzem. Moja kariera(...) funkcjonariuszka patrolująca miasto. Zdradzały ją jedynie mocno umalowane karminową szminką usta. Kilka kroków za nimi jechał w wózku wraz z opiekunką kilkumiesięczny synek Anny Muchy, z którym...

 • "Carte Blanche": Eliza Rycembel ścięła włosy

  Młoda polska aktorka poświęciła długie włosy dla filmowej roli. Znana z "Obietnicy" Eliza Rycembel - uhonorowana za tę kreację Nagrodą dla Najlepszej Aktorki Międzynarodowego Festiwalu dla Dzieci i Młodzieży w Wiedniu - poszła w ślady Olgi Bołądź, Anne Hathaway i Natalie Portman, kompletnie odmieniając swój wygląd.

 • Polskie wokalistki, które zaczynały karierę w latach 90. Jak się zmieniły?

  ..., śpiewając covery innych artystów, elektryzując życiem prywatnym i "kompletując klasę" w programie "The Voice of Poland". Początki Anny Marii Jopek to także cieszący się wówczas sporym prestiżem Konkurs(...), a w 2000 roku na dobre odeszła z zespołu. Jej ostatni album z Lucy and the Loop to "multidyscyplinarny projekt nagrany z artystami z całego świata". Natalia Kukulska, córka Anny Jantar...

 • Anna Jantar. 35 lat temu Polska zapłakała

  14 marca 1980 roku, a więc dokładnie 35 lat temu, w katastrofie lotniczej zginęła Anna Jantar. Uwielbiana przez Polaków piosenkarka miała zaledwie 29 lat.

Zdjęcia na temat: kariera anny
Wideo na temat: kariera anny
 • Grzegorz Lato: Anna Lewandowska mistrzynią karate? A w jakiej kategorii?

  Grzegorz Lato (66 l.), były prezes PZPN, postanowił skomentować medialną karierę Anny Lewandowskiej (28 l.). Okazuje się, że były piłkarz nie miał pojęcia, iż żona Roberta Lewandowskiego jest mistrzynią świata w karate. Musiał mu to uświadomić dziennikarz... (Agencja TVN/x-news)

 • "Nadąsana" Natalia Siwiec o córce: Nie chcę łączyć kariery z dzieckiem

  Natalia Siwiec twierdzi, że nie planuje wzorem Anny Lewandowskiej otwierać portalu dla młodych mam. Nigdy też "nie zastanawiała się nad tym, by połączyć karierę z dzieckiem". Pytana, skąd czerpie wiedzę na temat wychowywania córeczki, przyznała, że kieruje się intuicją, przeczytała również dwie książki. Zaawansowanych porad szuka natomiast "po rodzinie i koleżankach". Co jeszcze zdradziła

 • "M jak miłość": Przesądy i ich wpływ na życie bohaterów

  Marcin i Rafał Mroczkowie, czyli Piotr i Paweł Zduńscy, Jacek Kopczyński, czyli Adam Werner, Robert Moskwa, czyli Artur Rogowski oraz Małgorzata Różniatowska, czyli Kisielowa, opowiadają widzom o przesądach i ich wpływie na życie i karierę aktorską. Panowie zdradzają też, co w najbliższym czasie przytrafi się ich bohaterom. A będzie się działo! Zatrucie Lenki dopalaczami, ślub Anny i Wernera czy

Dyskusje na temat: kariera anny
 • Re: "Barwy szczęścia": Kariera złamana miłością?

  Anny i Joanny, a reszta im zazdrości.

 • Re: "Barwy szczęścia": Kariera złamana miłością?

  Fajna!!! ANNY TO MAJĄ W SOBIE TO COS!!!!!!!!!!!!!!

 • Re: Nasza Ania

  Co ci nie dopowiedzieli? Jest postać gostka z KGB, który dostał "lekkiego hopla z przerzutkami na punkcie matki Anny German, a potem mu w części przewaliło się na córkę". Z treści filmu jasno wynika, że gość we wczesnej młodości łaził za matką Anny, a może się nawet z nią spotykał i wiązał nadzieje, ale jednocześnie uległ indoktrynacji sowieckiej zgodnie, z krórą nie mógł się ożenić z laską