• Informacje na temat:

  kariera anny

Artykuły na temat: kariera anny
 • Wielka radość u Anny Nowak-Ibisz! Co za nowina!

  Anna Nowak-Ibisz ( 52 l.) w końcu może pochwalić się radosną informacją. Wygląda na to, że jej kariera aktorska ma szansę się rozwinąć. Była żona Krzysztofa Ibisza (54 l.) zagra wkrótce w popularnym serialu TVN!

 • Tysiące osób pożegnało Annę Przybylską

  Rodzina, przyjaciele, fani i mieszkańcy Trójmiasta uczestniczyli w czwartek w uroczystościach pogrzebowych zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. W okolicy kościoła przy ul. Świętojańskiej, w którym odprawiono mszę w intencji zmarłej, ułożono 4 tys. białych róż.

 • Córka Anny Przybylskiej idzie w ślady mamy. Oliwia Bieniuk będzie aktorką?

  Córka Anny Przybylskiej (†36 l.) i Jarosława Bieniuka (40 l.) idzie w ślady mamy. Ma za sobą rolę w produkcji, poszła też do tej samej szkoły, co Ania. Dodatkowo przypomina uwielbianą aktorkę także z wyglądu...

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  Premiera nowej, znakomitej płyty Kasi Stankiewicz oraz całkiem nowej odsłony Anny Józefiny Lubienieckiej sprawiły, że postanowiliśmy się przyjrzeć, co obecnie porabiają byłe wokalistki grupy Varius Manx.

 • Wielka kariera bez matury? To możliwe!

  Spielberga "E.T."! Dzięki wczesnemu wkroczeniu w świat filmu jej kariera szybko nabrała tempa, co na tak młody wiek było bez wątpienia imponujące! Niestety, tak dużą popularność i dorastanie w blasku(...) aktorskiej. Natomiast, w porównaniu do niektórych kolegów po fachu, w 2007 roku miała okazję odbyć prawie roczny kurs aktorstwa w szkole Lee Strasberga w Nowym Jorku. Jednak jej kariera rozpoczęła się dużo...

 • Przemysław Bluszcz w "M jak miłość"

  Pojawienie się w Grabinie Rafała wzbudzi popłoch wśród mieszkańców. Były kryminalista jest kolejnym niejednoznacznym charakterem w aktorskim dorobku Przemysława Bluszcza, który zagości w serialu "M jak miłość" na dłużej.

 • Jaką karierę planują dzieci znanych aktorek?

  Oliwia Bieniuk Oliwia jest najstarsza z trójki dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Oboje zawsze chronili prywatność swoich dzieci i dbali o to, aby w spokoju skończyły edukację(...) przypomina swoją mamę, co za każdym razem podkreślają w komentarzach obserwatorzy. Nastolatka coraz bardziej zbliża się do osiągnięcia pełnoletniości. Być może już niedługo jej kariera nabierze tempa...

 • Anna Jantar. 35 lat temu Polska zapłakała

  14 marca 1980 roku, a więc dokładnie 35 lat temu, w katastrofie lotniczej zginęła Anna Jantar. Uwielbiana przez Polaków piosenkarka miała zaledwie 29 lat.

 • Rok od śmierci Anny Przybylskiej

  W poniedziałek, 5 października, minie rok od śmierci Anny Przybylskiej, uwielbianej przez widzów aktorki filmowej i serialowej.

 • "Carte Blanche": Eliza Rycembel ścięła włosy

  Młoda polska aktorka poświęciła długie włosy dla filmowej roli. Znana z "Obietnicy" Eliza Rycembel - uhonorowana za tę kreację Nagrodą dla Najlepszej Aktorki Międzynarodowego Festiwalu dla Dzieci i Młodzieży w Wiedniu - poszła w ślady Olgi Bołądź, Anne Hathaway i Natalie Portman, kompletnie odmieniając swój wygląd.

Zdjęcia na temat: kariera anny
Wideo na temat: kariera anny
Dyskusje na temat: kariera anny